Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nekem 3 éva van hivatalosan is jogsim. Akkor cakk pakk (bejárással együtt) 130k volt. De 2,5 hónap alatt le is lett pörgetve és egy kényelmes autóban barátságos oktatóval.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#52) Kolondrum válasza At4 (#50) üzenetére


Kolondrum
félisten

Már attól rosszul lettem és dekoncentrált, hogy 3-an forgolódtunk a tanpályán, nem hogy még bizottság.

(#53) eddie17


eddie17
addikt

Én eddig 120ezernél tartok, és még van 2 alkalom forgalom (lehet plusz órák), és még ugye 11ezer lesz a vizsgadíj. Eddig mindenből átmentem elsőre (elsősegély, kersz, rutin).

(#54) Kolondrum válasza eddie17 (#53) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó neked, én akárhogy számolom nem úszom meg 170 alatt. Te hogy érted a 120-at? Alkalmasságit meg egyéb költségeket is beleszámoltad? Én igen.

(#55) eddie17 válasza Kolondrum (#54) üzenetére


eddie17
addikt

Az alkalmasságit nem, akkor az plusz 6700, de minden mást igen. Ja meg még ami az okmányirodában lesz, azt hiszem az 4ezer. Meg persze a feljárás. :)
Olyan 140-150-be nekem megáll ha szerencsém van, és ügyes vagyok.

(#56) shadeofme


shadeofme
tag

Nem semmi ára van manapság a jogsinak. :Y
Ilyenkor örülök, h '97 őszén 42-ből megúsztam mindennel együtt. (Ha nem ismétlem 1x a KRESZ-t, akkor 41-be lett volna. :) )

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#57) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Folyt köv majd egy év után. Még 16 óra forgalom. 60k eltéve rá, egy pótvizsga belefér, ha úgy sem megy újabb leállás.

[ Szerkesztve ]

(#58) P00By


P00By
nagyúr

Borzalmasan magas az ára! :Y
Még szerencse,h nekem anno fizette a kerület ;]

(#59) danih


danih
addikt

Nekem is kéne már folytatnom, mentem is volna, hát nem szétkúrom a lábam?
Kéne már a jogsi...

(#60) Kolondrum válasza danih (#59) üzenetére


Kolondrum
félisten

2 év után elévül ha nem fejezed be. Elölről kell kezdeni. Én most tartok 1 évnél. 20600ft egy pótvizsga, csak ez zavar. Az nekem több mint 1 hét meló.

P00By! Ha vigasztalna érdekelne. Bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#61) Lauda válasza Kolondrum (#60) üzenetére


Lauda
félisten

A Te dolgod, de ennek igy semmi ertelme. Kidobott penz az ablakon. Gyujtsel annyi penzt, hogy az egesz gyakorlati vezetes kijojjon belole+ a vizsgak es kezd el elorol (a gyakorlati reszt), addig meg gyurd a kreszt mint a gep.

[ Szerkesztve ]

(#62) P00By válasza Kolondrum (#60) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem is azért írtam. Csak érdekesség képen :) Szerencsém volt. Egyszer meghúztak a forgalmin, aztán ment az okosság...

[ Szerkesztve ]

(#63) Kolondrum válasza Lauda (#61) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezt biztos nem nekem írtad. :DDD Azé annyit nem felejtettem, a táblákat megismerem, meg talán el tudnék kötni egy autót. :K

Megoldom! Nem érzem úgy, hogy ne menne, max veszek pár órát még. Amikor kiszálltam tavaly az autóból akkor azzal váltunk el, hogy jobban megy mint ilyenkor szokott általában az embereknek, hívjam ha jövök legközelebb. Pá!

[ Szerkesztve ]

(#64) danih válasza Kolondrum (#60) üzenetére


danih
addikt

Én "csak" néhány hónapnál, de már ez is idegesít.

(#65) Lauda válasza Kolondrum (#63) üzenetére


Lauda
félisten

El tudod kotni, csak megfelelni nem fogsz a vizsgan, ha ennyit kihagysz. ;)

(#66) Kolondrum válasza Lauda (#65) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te most baszogatsz hát látom! :C

(#67) Lauda válasza Kolondrum (#66) üzenetére


Lauda
félisten

Baxogasson Teged a 220! :DDD

Egyebkent nem.

(#68) danih válasza Lauda (#67) üzenetére


danih
addikt

230! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Lehet ugyan az a vizsgáztató forgalmon akárhányszor, sőt a rutinos biztos is jöhet (nekem az gáz mert hírhedt, könyveket írt). Ezzel csak az a baj, hogy ha nem bírok majd a mérgemmel még megjárhatom. Rossz nézni a sok zsét, hogy talán a pótokra kell eltenni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#70) eddie17


eddie17
addikt

Hu, jól elhúzódik a jogsid.
Én most tartok 4500 levezetett kilométernél. Igaz ez is kevés ahhoz képest, hogy már egy ideje meg van a jogsim. Ritkán mászkálok messzire.
Kitartást, és egy kalappal!

(#71) Alexios válasza eddie17 (#70) üzenetére


Alexios
veterán

én 2009-ben kezdtem, de még mindig hátra van a forgalmi vizsgám :DDD

(#72) Kolondrum válasza eddie17 (#70) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pénzhiány, ennyi. Amikor volt másra kellett. Ennek nem lehet nekikezdeni csak ha van pénzed mert egy bukás (forgalom) nagyon drága. 21xxx ft. Tehát ha a tavalyi befejezéstől nézem akkor kapásból 50k-nál többről beszélünk 1 bukással meg a maradék 10 óra árával. Amúgy 1.-től drágul az óra ami már érint ha bukok, mivel 3 pót órát kell vennem a már emelet pénzért. :U :((( Ez a jó világ! Annyira zavar ez a sok zsé erre a papírra mintha a fogamat húznák. Amúgy fogják, kiműtik, még pár nap!

adam014! 2 év után elévül az egész, én sem azért teszem le mert bmw vár a garázsban (üresség vár) hanem mert elévül jövőre.

[ Szerkesztve ]

(#73) Alexios válasza Kolondrum (#72) üzenetére


Alexios
veterán

Tudom, én is azért megyek jövőhéten mert augusztusban lejár aztán tehetném újra a kressz vizsgát :DDD Amúgy csak azért nem tettem le, mert közben elkezdődött az egyetem és nem nagyon maradt rá még időm, meg píz se nagyon volt

(#74) Probber válasza Kolondrum (#72) üzenetére


Probber
őstag

Elévülni elévül, de ha jól emlékszem, akkor ha mondjuk már megvan a rutinod és eltelik akár 1,5 év és csak azután mész forgalomba, akkor ismételten meghosszabbodik 2 évvel, de csak egyszer. Ez egyébként pontosan le is van írva a vizsgalapon (amiből most egyiket sem találom :D ).

Na az egyiket mégis megtaláltam, de ez még 2006-os. Nem tudom, hogy ez a fajta hosszabbítási lehetőség él-e még manapság vagy sem...

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#75) Kolondrum válasza Probber (#74) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tök mindegy mert már elkezdtem és mivel megvan rá a pénz így be is fejezem!a többi hétvégén érkezik. :W :K

(#76) Probber válasza Kolondrum (#75) üzenetére


Probber
őstag

Ok, mindegy csak mondom. Sok sikert! :)

Közben megtaláltam a másik jogsim vizsgalapját is, az 2009-es és azon is rajta van. Persze azóta már rég változtathattak ezen. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#77) Kolondrum


Kolondrum
félisten

END!

(#78) Ice!?


Ice!?
őstag

grat.:)
én ősszel akarom kezdeni.

(#79) Kolondrum válasza Ice!? (#78) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem lesz olcsó.

(#80) ftc


ftc
nagyúr

Milyen jó, hogy külföldön egyszerűbb letenni :)

(#81) Kolondrum válasza ftc (#80) üzenetére


Kolondrum
félisten

Why?

Ja értem!

[ Szerkesztve ]

(#82) ftc válasza Kolondrum (#81) üzenetére


ftc
nagyúr

1 vizsgád van!

Ami magában foglalja a kresz-t, azt élesben a vezetői tudást.... van még olyan is, hogy autórol mit tudsz elmondani...azaz pl hova kell olaj...de ennyi

(#83) Tulipanti válasza Kolondrum (#77) üzenetére


Tulipanti
tag

Gratulálok Szivem!!! :C :C :C :C :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#84) Kolondrum válasza Tulipanti (#83) üzenetére


Kolondrum
félisten

:B

sagesz93! Nem tömték a zsebem pénzzel..

[ Szerkesztve ]

(#85) sagesz93


sagesz93
addikt

Jó hosszú idő míg meglett, nekem 2 hónap alatt lett meg minden elsőre, 158k lett a vége.(minden picsa benne van) Sok, kevés? nem tudom, viszont nekem megérte, mert az oktató amellett, hogy rendesen megtanított közlekedni, nagyon jó arc volt.

Elhiszem, nekem kicsit könnyebb volt, csak a felét kellett fizetnem.

[ Szerkesztve ]

(#86) GabN73 válasza Kolondrum (#77) üzenetére


GabN73
addikt

Nah, én meg hétfőn megyek KRESZből vizsgázni :O :O

(#87) Kolondrum válasza sagesz93 (#85) üzenetére


Kolondrum
félisten

Annyi kimaradás a melóból húzós dolog, de majd meglátod te is. Mármint ha menni kell, de ott a munka is.

GabN73! 75 pontot kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#88) GabN73 válasza Kolondrum (#87) üzenetére


GabN73
addikt

66-al már megelégednék :C

(#89) Kolondrum válasza GabN73 (#88) üzenetére


Kolondrum
félisten

Itthon a 70 feletti nem volt gond, de ott 70 alatt volt.

(#90) sagesz93 válasza GabN73 (#86) üzenetére


sagesz93
addikt

Nem kell a KRESZ-től félni, úgy fogd fel hogy a többi vagy 2x nehezebb lesz :))

SymbianOS: elhiszem, most még olyan korban vagyok, hogy megtámogatnak a zsével, bár most nyáron melózok én is.

(#91) 14adam


14adam
addikt

gratulálok.
remélem nem baj,de most én is kiszámolgatom itt az enyémet mert még sose adtam össze :)

alkalmassági papír ---> 0ft mert rokon csinálta
egészségügyi óra/vizsga ---> 15k körül
kresz óra/vizsga ---> 14,5k
10 óra vezetés ---> 32k
rutin vizsga ---> 4,7k
10 óra vezetés ---> 32k

eddig összesen : 98 200Ft ebből kivonjuk még azt,hogy az egészségügyit nem én fizettem akkor 83 200-ba van eddig
Még 10 óra vissza van + vizsga. 126k-ba fog kerülni ha elsőre meglesz

És még mikorra lesz meg az autóm ára... Régi Toyota Corollákat néztem. Eljárkálni ide-oda tökéletes lesz. Aztán majd ha lesz állandó munkahelyem akkor egy lada vfts :D

[ Szerkesztve ]

(#92) GabN73 válasza Kolondrum (#89) üzenetére


GabN73
addikt

nekem mind1 hogy hány pont, csak sikerüljön... :K :K

(#93) Kolondrum válasza 14adam (#91) üzenetére


Kolondrum
félisten

olcsó lesz.

(#94) 14adam válasza Kolondrum (#89) üzenetére


14adam
addikt

amikor volt a kresz vizsgám előtte egész este töltögettem ki a tesztet. Épp,hogy átmentem mindig... :D aztán aznap reggel egyet még kitöltöttem,megbuktam... hu mondom fasza :D nah amikor mentünk fel autóval akkor megint kitöltöttem laptopon,akkor 1-2 ponton múlt. De a vizsgán meg 70pontos lett :))

(#95) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Amúgy volt tortám is. :B

(#96) Tulipanti válasza Kolondrum (#95) üzenetére


Tulipanti
tag

Majd megünnepeljük együtt hétvégén! ;)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#97) GabN73 válasza GabN73 (#86) üzenetére


GabN73
addikt

Tegnap sikeresen vizsgáztam!

Héten fog keresni az oktatóm, szóval irány a rutinpálya! ;) :K

(#98) Kolondrum válasza GabN73 (#97) üzenetére


Kolondrum
félisten

Óóóóóó hol van még a vége! Nekem az okmányba 25.re adtak időpontot, onnan 1.2 hét mire kijön. Fasza!

Ja Grat! :R

[ Szerkesztve ]

(#99) GabN73 válasza Kolondrum (#98) üzenetére


GabN73
addikt

Köszi!

Ó, ha már az okmányirodánál járnék... Az hál'istennek már gyorsan menne, csak a kiküldési időt nem bírnám kivárni... Mint anno M-ből... :)) :))

(#100) Kolondrum


Kolondrum
félisten

2011.08.02

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.