Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

T az ilyen téren fullgáz.

Fater akarta még valami iPhone-hoz microSIM-re cseréltetni - nem saját, de ő nevén, mindegy ez csak töltelék-, csak akkor még majdnem 10 rongy volt egy ilyen, mert nem új előfizetéssel vette... - Régi ügyfeleket nem igazán bírják becsülni... :(

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3) Kolondrum válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Vodába adtak volna alapból microSIM-et is + adaptert meg mindent, külön csomagban.

(#4) Lenry


Lenry
félisten

nesze neked piaci verseny...
T-nél miért nem alap az ingyen kártyacsere?

nekem az N9 miatt kellett egy microSIM.
így nézett ki a sztori

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Polllen válasza Earl_Muttley (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Itthoni sajátosság, h a régi ügyfeleket nem becsüljük - hiába telített a piac. Amúgy nem is értem, miért gyökérkédnek ezen, ahelyett h azt mondanák 1 SIM csere ingyen van, utána fizetni kell. (már hogy ne legyenek visszaélések vele) Oszt csókolom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) Mr X


Mr X
veterán

Ez az "elvesztettek egy ügyfelet dolog" nem igazán játszik, mivel te magad írtad le, hogy évente egyszer feltöltöd, azon kívül áll a fiókban.

(#7) #43960832


#43960832
törölt tag

Mindig is "gázos" volt, szerencsére soha nem voltam béklyósuk, voda pedig soha többet.

(#8) Kolondrum válasza Mr X (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az is pénz illetve nem mindig a fiókban van, néha használom.

(#9) Gergő_ válasza Mr X (#6) üzenetére


Gergő_
őstag

Ilyenkor nem feltétlenül egy ügyfelet vesztenek.

(#10) ESP


ESP
senior tag

Telenor is rafinált.

Amikor microsimre volt szükségem először valami 4***Ft-t nyögött ki az ügyintéző majd miután ilyen fejet: :Y vágtam közölte, hogy mivel 2évnél régebbi a sim ingyen cserélik.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#11) Avicularia válasza Polllen (#5) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem csak magyar sajátosság ez. Mikor megvettem a one x-et akartam kérni egy másik simet a svéd tre-től ahol akkor előfizető voltam és 250 svéd koronáért (8750Ft) adtak volna másikat. Inkább kivágtam kézzel.

(#12) Kolondrum válasza ESP (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor el sem mesélem, hogy lett microSIM Tuli telójába telenortól. Közel sem volt 2 éves!

(#13) Polllen válasza Avicularia (#11) üzenetére


Polllen
nagyúr

Rossz vicc. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) kali


kali
legenda

ügyintézője (is) válogatja - van tapasztalat bőven -, egy próba alapján kár levetíteni a dolgot a szolgáltatóra!

[ Szerkesztve ]

(#15) máyköl


máyköl
veterán

Voda is boltfüggő.
Kökibe egyből cserélték nekem, Westendbe kb. elküldtek a francba.

(#16) hoffman_


hoffman_
nagyúr

A T-nél ott gombolnak le ahol tudnak, nem csak szimkártyán. Ehhez képest a másik kettő meglep. Egyébként emberfüggő is, nekem is 4k lett volna az új sim, mert a régit ellopták egy hete, de tudtam, hogy ha azt írják a papírra, hogy hibás lett, akkor ingyen kapok, bejátszottam, rendes volt, ingyen volt.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) batai15


batai15
félisten

Engem is meg akartak vágni 4xxx ftre anno mikor a lumiával szimpatizáltam.
Persze beadtam a szöveget hogy a simmel van a gond , még anno iphonehoz vettem, több telóba dobálja a jelet stb . Rögtön ingyér cserélték:D
Másik : t-re kicsit rá pirítottam már facebukon : miért , adják ARANY árba a mobil netet ? miért adnak egy iphonet drágábban mint fügetlenül? ha már lehuzzák az embert, mér nem tudnak minőségi szolgáltatást adni.
pár napra rá jött is a válasz hogy ők szeretnének minnél jobbat adni, stb, de a piaci helyzet nem engedi. Mire én vissza írtam hogy ugyan'má . Nem kerülne semmivel többe ha a 100megás net helyett, 1 gigát biztosítanának 1000! ft-ért.
persze erre 2 hete nem jött válasz. Istenem csak szabaduljak meg tőlük .

[ Szerkesztve ]

(#18) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A "Té" többször előjön nem épp pozitív megvilágításban. Soha nem csíptem.

(#19) mobilefan válasza Kolondrum (#18) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Hát igen,a Tré mobil a legfikázósabb mind közül...
Én már csak tudom,mert Tré-s vagyok, már vagy 6 éve előfizus.
Voltak érdekes dolgaik,de már nem izgat,sokan tudják a számomat nem váltok...
Bár a régi sim-et szó nélkül ingyen cserélték nekem. :K

-

(#20) kali válasza mobilefan (#19) üzenetére


kali
legenda

bő 15 éve vagyok t-s, több előfizetéssel és mobilinternettel, és semmi rosszat nem tudok mondani, látatlanban cserélték ingyen a sim kártyámat is, amikor képbe került az iphone, pedig akkor még csak említettem, hogy tőlük szeretném majd megrendelni! :)

(#21) mobilefan válasza kali (#20) üzenetére


mobilefan
aktív tag

2 előfizum van 2 mobilnettel,barátnőm is 1 előfizu 1 net.
Alapjában elvagyunk most már velük,de még az elején emlékszem,hogy voltak dolgok....
Egyik kutya másik eb.Így szokták mondani :)

-

(#22) sadboy


sadboy
aktív tag

Nekem tavaly novemberben a t-nél minden problémázás nélkül cserélték a sim-et ingyen.

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#23) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Már nekem is kezd problémázni a telefonom, mert egyszerűen random időnként eltűnik a sim kártya a telefonból, és csak újraindítás után látja (Galaxy S). Ja és már 6 éves a sim kártyám, és már 3 függőleges csíknyom van a chippen.

Egyébként már szintén 6 éve vagyok a T-nél és megbecsültek, főleg mikor miután már lejárt a hűségidő, felhívtak és ajánlottak egy család életbiztosítást, aminek a felét fizetik (ha jól emlékszem akkor ezt mondták).

(#24) Samus


Samus
addikt

Tegnap voltam a helyi T kirendeltségen, 4500 a hivatalos csere. De ha bemegyek a szervizbe, ahol a kolléga azt mondja, hogy hibás, akkor ingyen van... Mondhattam én akármit, kötötte az ebet a karóhoz...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) bandesz22


bandesz22
csendes tag

Nos egy kis határozottsággal díjmentes!

Mivel "verseny" van, így mindannyian meg akarják tartani az ügyfeleket.
Velem történt idén március végén: ellopták a telefonom, azonnal letiltottam, mivel előfizetés közölték 7000 a pótlás. Ez történt pénteken. Pénteken és szombaton tili-toli, tartalék szám, levél a Vodafone-nak. Közölték méltányossági alapon nem cserélnek ingyen.
Vasárnap délután irány az egyik Voda kirendeltség. Átváltok feltöltőkártyásra, ugyanis több "együttérzést" várnék egy ekkora cégtől, lehet el is hordozom a számom... Nos akkor egyedi ajánlat: ecseteltem, maradok előfizetésnél, ha ingyen pótolják! Megtörtént!
Ez megjátszható, ha van hűség is: a hűség után megválsz tőlük pl. kicsinyességük miatt.
Ha több ezer forint van a feltöltőkártyán: kifizetem ugyan, lebeszélem, utána elhordozom!
Az ügyintézővel nem szabad bunkón viselkedni, sőt inkább nagyon kedvesen, de a tényeket határozottan kell közölni! 5-6 évnél régebbi sim kártyák ugyan "elavultak", maguktól válnak használhatatlanná, ekkor ugye már igyenes. Véleményem az Ifonosokról, 50ezer-nél többet érő telefonokról: több helyen olvastam, ha magánál a szolgáltatónál veszed a készüléket, általában ingyenes, megér nekik ennyit, bár aki ilyenre adja a fejét, pláne ha privát vásárol akár tripla díjat is kérnék a cseréért.

Ötleteimet azoknak szánom, akiknek max. 20-30 ezres telefonra telik.

Nekem rengeteg problémám akadt mindig a kártyacserével, másolgatások: telefonszámok, sms-ek stb, bizonyos telefonnál még a menüstruktúrát is megváltoztatta.

A szolgáltatónak ez minimális ktg., mivel az adataidhoz rendeli az új sim azonosítót és nem fordítva, mint hiszik nagyon sokan. A kártyák legyártása nem éppen kerül sokba, és tegyük hozzá egész Európában mi magyarok fizetjük a legmagasabb díjakat!

(#26) sziro74


sziro74
csendes tag

Most már ingyenes!
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.