Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Csapattársam pont ma mutatta ezt az SMS-t. Nem értette mi van benne. Mondom neki, hogy nyert 2 millió$. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Kolondrum válasza EczkE (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez nem vicces. Én erre nem vagyok kíváncsi sem pedig senki, főleg nagymuterom aki ettől full pánik és telefonál, hogy mi ez. Hála ég az élő számomra 1x jött fb üzenet azóta semmi. Tudod mi van ha megpróbálod megtudni honnan és miért jött? Nincs hozzá jogom, hogy tudjam. Ezt mondta az ÜSZ.

(#3) EczkE válasza Kolondrum (#2) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem az volt, mivel nem nagymuterról volt szó. :D De ha ő szól akkor sem esik pánikba. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Kaptam és is tegnap dél körül. Reflexből töröltem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) Kolondrum válasza EczkE (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Érted te csak baszogatsz. - Nem.

xlife11! Én az utóbbi 3 hónapban kaptam a vodásra amit magam sem tudok annyira nem használok, az élő telenorosra és most nagymuter leendő számára, ami 0 perces soha nem adtam meg sehol.

[ Szerkesztve ]

(#6) xlife11


xlife11
senior tag

T-Mobilnál még egyszer sem kaptam ilyen üzenetet az elmúlt 3 év alatt. :K

(#7) EczkE válasza Kolondrum (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Dehogy baszogatlak. Te már minden támadásnak veszel? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#8) #43960832


#43960832
törölt tag

Telenornál még nem kaptam ilyen üzenetet az elmúlt 11 év alatt.

(#9) Z86


Z86
őstag

Ezt nagyon át tudom érezni, itthon még akkor is föl-alá rohangálnak és engem kérdezgetnek ha magyarul jön valami. Idősebb emberekben totál nincs meg az a reflex, hogy ez egyértelmű átb@**ás.

(#10) danih


danih
addikt

Két milla az nem rossz!

[ Szerkesztve ]

(#11) Kolondrum válasza Z86 (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ugye ugye. Jót akarok és ezek miatt majd én szívok.

(#12) xlife11 válasza Kolondrum (#5) üzenetére


xlife11
senior tag

Wow, az elég durva.Én csak e-mailben kapok rendszeresen spameket. :B

(#13) szőröscica


szőröscica
addikt

Gratulálok!

(#14) Gergő_


Gergő_
őstag

oké,de 20 dolláros címletekben, ha lehet

(#15) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tegnap délután engem is megkínáltak SMS-ben a két milkóval. Kicsit eljátszottam a gondolattal, hogy írok egy emilt. Végül töröltem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Na átvetted már a nyereményed? :D

(#17) Kolondrum válasza KaiotEch (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem, de azóta mail is jött, h nyertem és utaljak meg bla bal és megkapom....

(#18) xlife11 válasza Kolondrum (#17) üzenetére


xlife11
senior tag

Hülyeség egy ilyen ajánlatot elutasítani.

;]

(#19) localhost válasza Kolondrum (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hogy én sohasem kapok ilyen kecsegtető ajánlatot! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) KaiotEch válasza localhost (#19) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mail-be se? Én napi szinten megkapom, hogy Alexandra lefeküdne velem :D

(#21) localhost válasza KaiotEch (#20) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De mailben igen, sőt a saját blogout oldalamon éppen ma tettem fel egyet a SPAM cikk alá.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Erre az SMS izére küldött már valaki emilt? Ha igen, mi volt a válasz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) localhost válasza Vakegérke (#22) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azt válaszolták, hogy oké, ha küldök pénzt (küldtem!), akkor egy ismerősöm megkapja az régóta áhított AVATÁRJÁT ;] ;] ;]
Bocs, nem bírtam kihagyni ... :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24) KaiotEch válasza localhost (#23) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

DeTroll! :DDD

(#25) Vakegérke válasza localhost (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak az a kérdés, hogy ez megért-e egy emilt. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Armahun


Armahun
addikt

Egy hasonló topikban valaki linkelt egy blogot, ahol afrikai hitelközvetítőket próbált rávenni a behúzni kívánt személy, hogy küldjön magáról fényképet, mert csak akkor utal az itteni bank.
Nem tudja véletlenül valaki mi a címe?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#27) localhost válasza Armahun (#26) üzenetére


localhost
Közösségépítő

esetleg ez ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28) Kolondrum válasza localhost (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Vatera és társaira való regek óta kapok.

(#29) Vakegérke válasza Kolondrum (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Ezer éve" vagyok vaterás, mégis csak most kaptam ilyen kecsegtető ajánlatot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) Kolondrum válasza Vakegérke (#29) üzenetére


Kolondrum
félisten

Minden címemről egy címre futnak be a mailek, ezer mindenről leiratkoztam már meg a fiók is szűri ezer számra, de pár becsúszik néha egy-egy.

Nem ide tartozik, de megkérdezem! Mit szólnál te (a korod miatt kérdezem) ahhoz, hogy én (25) dirigáljak neked ha együtt kéne dolgoznunk. Tehát a főnököd lennék. Miként kezelnéd? Elfogadnád vagy sem?

(#31) KaiotEch válasza Kolondrum (#30) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Idősebb vagy mint én? Akkor fogalmam sincs ki vagy :D

(#32) Kolondrum válasza KaiotEch (#31) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem tudom hány éves vagy. :DDD Penke volt az ofőd ugye?

(#33) KaiotEch válasza Kolondrum (#32) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Druida vagyok, szóval sok. Technikumban igen :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Vakegérke válasza Kolondrum (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az attól függ, hogy ésszerűek-e utasításaid.
Ha igen, (és erről viszonylag hamar meg lehet győződni,) fiatalos lendülettel végezném a munkát.
Ha nem, akkor az a kérdés, hogy mennyire vagyok rászorulva, hogy végrehajtsam. Ha adódik másik lehetőség, menekülnék. Ha nem, akkor engedelmeskednék, hiszen élni kell, enni kell.

Számít a kor? Egy fenét. Nem érdekel hány éves vagy, csak ésszerű utasításokat adj, és meg tudjak bízni benned.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Kolondrum válasza Vakegérke (#34) üzenetére


Kolondrum
félisten

Értem köszi.

KaiotEch! Túl kíváncsi vagy. :))

[ Szerkesztve ]

(#36) Armahun válasza localhost (#27) üzenetére


Armahun
addikt

Ez az ,köszi.
Sajnos nincs folytatás.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.