Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Harlek


Harlek
tag

A tegnapi hír után jó látni, hogy már videó is van a Swyperól. Ráadásul sokkal folyékonyabbnak tűnik, mint amire számítottam a leírás alapján. Jöhet! :C

(#2) ben11


ben11
őstag

Nem gondoltam volna,de egész használhatónak tűnik..

(#3) plus44


plus44
veterán

Egynek elmegy, de biztos, hogy nem használnék ilyet. Hibátlanul gépelek e nélkül is, ez számomra már csak túlbonyolítás...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Elérhető lesz.. ha jól tudom még csak beta, marketen sincs, netem sem tlaáltam letölthetőségre utaló nyomokat. A videó alapján tényleg használhatónak tűnik, én még küszködök kicsit a sima virtuális keyboard-al, 3.2"-os kapacitív kijelzőn elég kicsik a gombok és nagyon érzékeny a kijelző.

(#5) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Jónak tűnik, talán még gyorsabb is lehet (bár az nem biztos, hogy a standard telefonos billentyűzettel és T9-cel való gépelésnél gyorsabb lehet), csak hát ugye egy magyar billentyűzet kicsivel több betűnek kell különállóként szerepelnie, mint az angolon... talán ha a szoftver kitalálja, mit akartunk beírni, a használhatóság romlása nélkül is működhet, de az meg idegesítő, amikor a "meg" helyett "még" az elsődleges, sokat használsz "meg"-et, amikor meg "még" kellene, a "meg" jelenik meg... de lehet megoldjál valahogy.
Kipróbálnám szívesen, ha lenne hozzá készülékem, lehet használnám is, bár szerintem hosszabb szövegeket inkább fektetve, olyankor meg ez kiesik a két kezes használat miatt.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#6) Finder


Finder
csendes tag

Az ezzel a baj, hogy meg kell szokni, de nagyon durván, mert egy vonallal kell ráhúzni az adott billentyűre az ujjad ami elsőre nem olyan könnyű és még csak a képernyőt sem látod a kezedtől. Annyi idő alatt amíg ezt megszokod iPhone-on már úgy gépelsz mint a nyúl.

Hmmmm... Lenovo ThinkPad billentyűzetet egy mobilra... Azon aztán lehetne gépelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.