Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Most minden kiadó nézegeti a régi játékait, hogy mit lehetne minimális munkával kiadni Switch-re? :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) DanD88


DanD88
tag

Én meg reméltem majd jön új rész. És nem azzal az elavult MI-val amit még a Toca Race Driver 3-ból ültettek át, és simán belédhajt, kipörget félig és csak nyomja tovább a gázt...

(#3) GreatL válasza Polllen (#1) üzenetére


GreatL
őstag

Csodálom hogy nem a Toybox-szal kezdték meg az F1 Race Stars-szal. És igen, az elmúlt évtized teljesítményszintjére az elmúlt évtized játékai dukálnak. Hülyék lennének nem kiadni.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) Norb79 válasza GreatL (#3) üzenetére


Norb79
őstag

F1 race start értelmetlen lenne kiadni, mario kart mellett nem lenne piaca. :)

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, EZ miatt venni fogok szviccset jövőre :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Switchre én a Blur-t tudom elképzelni,hogy nagyon jó móka (x360 egyik legjobb local multi játéka). Ezek a Grid-ek olyan színtelen-szagtalan játékok voltak. Ahogy elōttem is írták a Toca új köntösben,elavult mechanikával.

Life, Uh, Finds A Way

(#7) maximilian4 válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


maximilian4
addikt

Én egy real racing 3-at feltuningolt grafikával és kontrollerre optimalizált irányítással.

Maxi

(#8) DanD88 válasza GreatL (#3) üzenetére


DanD88
tag

Melyik évtizedekről beszélünk? Az egyik 2010-2014, a másik meg 2015-2018? Valahogy egyik sem tűnik kerek számnak.

Az más tészta hogy a konzolok világában tényleg volt generációváltás.

(#9) hombre[EU] válasza maximilian4 (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az egy korrekt mobilos játék bár kicsit félrevezetō a nevében szereplō REAL :D

Life, Uh, Finds A Way

(#10) b. válasza DanD88 (#8) üzenetére


b.
félisten

a hordozható konzoloknál ezt a generációváltást Switchnek hívják :)
Engedd el álltában már a 2. komment ilyen gyökér szokott lenni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Csak ne legyen p2w.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.