Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Nagyon hasonlít az első rész dobozképe ehhez. Kár, hogy a játék már nem.

kep

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) Malachi


Malachi
addikt

hát igen, kicsit én is bánom, hogy az SW elment MMO irányba, mert nekem az nem igazán fekszik. nagyon örülnék, ha nem hanyagolnák a sorozatot és jönne valami KotoR szintű új gamma a közeljövőben - bár erre kevés az esély, gondolom. kár.

nagyon tetszett a Jedi Academy 1-2, a KotoR 1-2 felejthetetlen azóta is, még ez a hack'n slash konzol átirat is bejött - a címét nem is tudom, de egynek jó volt - igazából az X-wing óta minden SW játék alap. kellene egy új, ami jó és nem LEGO. :)

(#3) Gabor343 válasza keIdor (#1) üzenetére


Gabor343
tag

+1

Sajnos már köze sincs a kotorhoz a játéknak.
Elképesztő mennyire pénzéhes lett a bioware, ha az a 15ks és 40ks kezdő ár igaz akkor..... :Y

szerk:
(#2) Malachi:
+1 neked is
Énis nagyon várok valamilyen nem mmo-s(vagy legos) sw gamet.
Egy Kotor 3nak nagyon tudnék örülni. :K

[ Szerkesztve ]

(#4) m4rc!


m4rc!
őstag

Havi díjas lesz?

We are analog players in a digital world

(#5) velizare válasza Gabor343 (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

ez a kotor 3.

@m4rc!: igen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6) Davos44 válasza Gabor343 (#3) üzenetére


Davos44
csendes tag

Nem a készítőt (Bioware), hanem a kiadót kell okolni a magas ár miatt (Electronic Arts), ami híres a drága játékairól.

(#7) BlackTreff válasza Gabor343 (#3) üzenetére


BlackTreff
tag

Egy új KOTOR-ra elég kevés az esély, mivel egy régebbi hírben megmondták, hogy a mostani TOR-ban lesz annyi tartalom, hogy az elkövetkezendő részeket is simán betölti!
Aztán ez majd az idő folyamán kiderül, hogy tényleg így van-e vagy csak egy rakás bullshit!

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Furcsa a magas ár, főleg hogy havi díj is lesz. Ma egyszer megveszem a messzi...messzi...galaxisban. :((

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) kexksz válasza keIdor (#1) üzenetére


kexksz
addikt

Honnan tudod hogy rossz, ha nem is játszottál vele? :F

Vagy te lennél az egyetlen magyar, aki bejutott a bétára? :D

(#11) keIdor válasza kexksz (#10) üzenetére


keIdor
titán

A szövegértelmezésnek fuss neki még egyszer.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) kexksz válasza keIdor (#11) üzenetére


kexksz
addikt

Másnak más, de ettől még nem "kár".

Gépigény

OS: Windows XP, Windows Vista, 7
CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000 or better/Intel Core2 Duo Processor 2.0 Ghz or better
RAM: At least 1.5 GB or better for XP, 2 GB or better for Windows Vista/7, PC's using built in graphic chipsets 2 GB RAM is recommended.
Hard Drive: 8x DVD-ROM or better
Video: ATI XT800 or better/ NVIDIA 7800 or better/ Intell 4100 or better. 256 MB minimum video RAM, shader 3.0 or better fully compatible graphics card.

via swtorhun

(#13) keIdor válasza kexksz (#12) üzenetére


keIdor
titán

Ahogy látom többen látják úgy, hogy az.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) kexksz válasza keIdor (#13) üzenetére


kexksz
addikt

Más véleménye alapján ítélni igen bölcs dolog.

Nem mindenkinek jöhet be az, hogy MMO, te is tudod hogy bármi cég bármit csinál mindig lesznek olyanok, akik csak sírni tudnak.

(#15) Воланд


Воланд
titán

"Rakétavető ami gyújtólövedéket lő (ez a rész nem tiszta, valószínűleg valami ingame cucc lehet ez is)"

Nem, nem, ez benne lesz a dobozban és használni is lehet majd. :))

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) keIdor válasza kexksz (#14) üzenetére


keIdor
titán

Tele a net videókkal, én azok alapján ítéltem meg, másrészt nem szeretem az MMO-kat ezért kár. Akik WoW-ról meg másról jönnek majd át azoknak biztos tetszeni fog, de én meg a fórumon a többség inkább egy rendes folytatást szeretett volna. Mindössze erről van szó...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) kexksz válasza Воланд (#15) üzenetére


kexksz
addikt

A "valami ingame cucc" arra utal, hogy nem tudni ingame mi szerepe lehet ennek, nem arra, hogy netalalántán a dobozban találjuk meg. :U

@Keldor: Erre is csak azt tudom mondani ami az első hszemben van, vannak jó és rossz oldalai mellesleg. Csapatosan viszed végig a storyt, nem egyedül, 8 különálló story van mellékágakkal, stb. Hogy a story minősége így milyen lesz az persze kérdéses, az viszont nem, hogy a játék ígyis-úgyis sokkal jövedelmezőbb lesz elődjeinél, a havidíj miatt, meg mert nem single.

[ Szerkesztve ]

(#18) Воланд válasza kexksz (#17) üzenetére


Воланд
titán

Poén volt. ;)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Malachi válasza kexksz (#17) üzenetére


Malachi
addikt

hűha, neked megártott a hidegfront egy kicsit, hm? vagy lecsapta egy villám az iróniamérőt...

Magyarországon, ahol egy játékra is kevesen adnak ki akár 8 ezret, sejthető, hogy nem lesz népszerű egy olyan SW játék, ahol alap a 15k-s ár, és utána még havonta pengessél 800-1500-at, akármennyit. plusz az is gond, hogy ez mellett szinte biztos, hogy nem marad erőforrás a Bioware-nél, hogy egy nem MMO SW játéknak is nekiálljon. ez nekünk veszteség.

meg igazából mindenkinek, aki nem MMO fanatikus. gondolom ők vannak többen. ettől az MMo még nem hülyeség, de engedd meg, hogy csalódottak legyünk egy kicsit. oké?

[ Szerkesztve ]

(#20) kexksz válasza Malachi (#19) üzenetére


kexksz
addikt

Akkor szépen sorban:

1. Igen, érzékeny vagyok a hidegfrontra, fájt is miatta a fejem.
2. Ezt most mondd el a WoWosoknak is, akikből kis hazánkban is van elég azért.
3. Ha negyed annyian veszik meg mint egy kotort akkor is jövedelmezőbb a havidíj miatt
4. Remélem nem gondolod komolyan, hogy a játék kifejezetten a Magyar piacot célozza.

Na mentem, azért bosszankodjatok még egy sort, hogy nem single a játék. :D

Még így ennyi annak akit érdekel: [link]

[ Szerkesztve ]

(#21) adamssss


adamssss
veterán

Ez ilyen multis játék lesz vagy lesz benne single is?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#22) Malachi válasza kexksz (#20) üzenetére


Malachi
addikt

4. gondolom nem kerülte el a figyelmedet, hogy ez egy magyar fórum az itthoni viszonyokkal. arról sírunk, ami minket zavar. :D

amúgy ki akartam próbálni, de ennyit azért nem ér - sajnos.

(#23) Gergello válasza adamssss (#21) üzenetére


Gergello
addikt

:DDD

(#24) BlackTreff válasza adamssss (#21) üzenetére


BlackTreff
tag

Ezek után ez már egy hatalmas kérdés volt! :DD
Alig bírtam a földről feltápászkodni! :R

(#25) adamssss válasza BlackTreff (#24) üzenetére


adamssss
veterán

Mit tom én. Sohasem játszottam ilyen játékokkal. Csak a fórumot olvasgatva kérdeztem... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#26) sTERNI


sTERNI
senior tag

Inkább egy X-Wing folytatást a népnek. :P

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#27) kexksz válasza Malachi (#22) üzenetére


kexksz
addikt

Nyilván nem tetszhet mindenkinek, de ezek a "miért nem single" beírások minden hír alatt már már olyan szintuek kezdenek lenni mint a "ez miért nem jön pcre? A konzol szar!!4444" a konzol híreknel.

Bocs a helyesirasert, telon vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#28) Necroman_Mk2 válasza adamssss (#21) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A készítők szerint elvileg teljesen egyedül is végigszólozhatod a történetet, szóval nem teljesen hülyeséget kérdeztél :K

(#20) kexksz A 3. ponthoz: azt se feledd, hogy MMO fenntartási költsége jóval magasabb, mint egy hagyományos játéké. Tehát ami befolyik havidíjba, annak nagy része elmegy a szerverfenntartásra meg supportra, hogy az új tartalmak (pl. raidek) fejlesztéséről ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#29) velizare válasza Malachi (#19) üzenetére


velizare
nagyúr

minden játékhírnél kitárgyaltuk már, hogy a játék beárazásánál nem a kelet-európai kereseteket veszik figyelembe (kivéve a witchernél, amit a cd projekt lévén lengyelek fejlesztenek, és mint ilyen kivétel erősíti is a szabályt).
egy AAA kategóriás játéknak pedig ennyi az ára. az a 800-1500 meg inkább 3-5ezer accountokként. ki lehet azt is fizetni. ha nem, keresni kell más hobbyt. én is szeretnék nagyon sok mindent kipróbálni,d e nem teszem, mert nincs rá pénzem, és itt vége van a történetnek.

@Necroman_Mk2: ráadásul mindezt megteheted nyolcszor (ennyi class van a játékban).

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#30) Raysen623 válasza Malachi (#22) üzenetére


Raysen623
addikt

Maradjunk annyiban hogy egy játék megvétele csupán döntés kérdése és kész!!
Jó lenne ha végre ezt már tudomásul vennétek. A 15 guriga meg lesz még kevesebb is nyugi.
Én speciel már adtam ki ennyi pénzt szoftverért sőt még többet is (bár az nem game volt), és akkor mi van? Aki csak sír az árak miatt annak üzenem hogy nem muszály számítógépen játszani! Sőt az inkább gépet se vegyen...... Azon meg végképp ne csodálkozzatok hogy MMO-k tömkelegét csinálják single game-ek helyett (utóbbit nem lehet csak úgy ellopni, bár van ingyenes wow szeró is de az nem az igazi:D).

Még valami: biztosan lesz trial a játékból, előbb azt próbáld ki meilőtt megveszed. Én is azt fogom tenni....

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#31) callmeakos


callmeakos
veterán

ez a borító teeeetszik. kár hogy a játékk már kevésbe.........

All→M8

(#32) velizare válasza Raysen623 (#30) üzenetére


velizare
nagyúr

nincs infóm trialról (különösebben nem is érdekelt), de szerintem a megjelenéskor tuti nem lesz (és nem lesz open beta sem), mert a játék várhatóan jól fog fogyni. ha én lennék az ea/bioware, akkor a játék megjelenése után leghamarabb egy évvel csinálnék belőle trialt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#33) Malachi válasza velizare (#29) üzenetére


Malachi
addikt

és Raysen623

öhm, ez most nem verseny, de több tucat eredeti játékom van, olyan is, amit nem fillérekért vettem...

csak azt mondtam, ha nem volt érthető, hogy ez a SW játék ennyiért nekem nem éri meg. mert nem is igazán érdekel az MMO. ha érdekelne, nyilván megvenném. ja igen, mert ott kezdődött az egész, hogy mikor jön már - ha jön egyáltalán - egy jó kis SW RPG, vagy akció, vagy akár FPS, tökmindegy. na.

[ Szerkesztve ]

(#34) velizare válasza Malachi (#33) üzenetére


velizare
nagyúr

nézd, a kotort 5 éve eltemettük. akkor jöttek az első hírek arról, hogy mmo lesz belőle. a postod pedig elég félreérthető. no offense, de mivel általánosságban írtál. erre mi is általánosságban írtuk, hogy általánosságban ennyi egy ilyen kategóriájú játék ára ennyi meg ennyi, és az mmo havidíj pedig ennyi meg ennyi. általánosságban. ;)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#35) adamssss válasza Necroman_Mk2 (#28) üzenetére


adamssss
veterán

Köszi!

Akkor meg nem tudom, hogy mi volt a bajuk a többieknek... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#36) velizare válasza adamssss (#35) üzenetére


velizare
nagyúr

talán a grafika? :U :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#37) Raysen623 válasza velizare (#36) üzenetére


Raysen623
addikt

Ebbe most légyszi ne menjünk bele megint!:DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#38) Malachi válasza velizare (#34) üzenetére


Malachi
addikt

ja, ja, lehet, bocs.

már vagy 2 éve (de tényleg) feliratkoztam a TOR hírlevélre, gyűjtöttem az infókat, csak azóta éppen 2 év telt el és már nincs időm belekezdeni egy ilyen komoly cuccba. meg félek is tőle, mert ha beszippantana, akkor világvége lenne meg csőd.

(#39) Raysen623 válasza velizare (#32) üzenetére


Raysen623
addikt

Akkor marad az utána olvasás és teszteredmények böngészése, forumozáson való érdeklődés.....:D Nem fogom elkapkodni az biztos.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#40) adamssss válasza velizare (#36) üzenetére


adamssss
veterán

Milyen grafika? :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#41) anulu


anulu
félisten

max 10k az alapjátékra és 13 ajró, amit hajlandó vagyok kifizetni. többet egy fillérrel sem. tudom, 1 játékos nem számít, de ha sokan gondolják így...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#42) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy ebből még semmi nem hivatalos. A képek ugyan igazinak tűnnek, de se az EA se a Bioware nem adott még ki semmit.
Szóval lehet hogy ez lesz és ennyi lesz, de amíg nem jelenik meg az Originen (pl.) és a hivatalos swtor oldalon, addig kár sírni.

A pletykás alap ár sok, a CE doboz pedig betegesen sok. Pláne hogy egy ronda szobor akkor se kéne, ha nekem fizetnének érte. A többit viszont sajnálni fogom.
Ha és amennyiben...

(#43) JColee válasza Malachi (#2) üzenetére


JColee
őstag

Jedi academyből csak 1 volt.

(#44) Malachi válasza JColee (#43) üzenetére


Malachi
addikt

igazad van, a sorozat a Jedi Knight volt, az első része az Academy, a második az Outcast.

(#45) JColee válasza Malachi (#44) üzenetére


JColee
őstag

Mellé, az utolsó része volt az Academy.

(#46) Malachi válasza JColee (#45) üzenetére


Malachi
addikt

bukta. lehet, hogy fordított sorrendben játszottam. :D

(#47) kexksz válasza Malachi (#46) üzenetére


kexksz
addikt

Úgy látom te tényleg akkora fan vagy mint aminek mondod magad :d

(#48) Malachi válasza kexksz (#47) üzenetére


Malachi
addikt

azt írtam, hogy szeretem az SW játékokat. muti, hol állítottam, hogy "akkora fan" vagyok. ha nem állítottam ilyet, akkor mehet a f@szkorbács? elolvastad egyáltalán, miről folyt a polémia lentebb? ne legyél már ilyen tini kérlek.

(#49) Gabor343 válasza velizare (#5) üzenetére


Gabor343
tag

Nem "Knights of The Old Republic 3" a játék neve, szóval maradjunk annyiban hogy ez nem kotor 3. :(((
Másrészt meg szerintem ez a mmo nem zárja ki hogy később még kiadjanak egy single player kotort, legalábbis nem kéne...

[ Szerkesztve ]

(#50) Kassh válasza Gabor343 (#49) üzenetére


Kassh
csendes tag

WoWnál kiadása után is reménykedtek egy Warcraft 4ben, hiába.
Dehát a remény hal meg utoljára :)

Az MMORPG-k átveszik a "hatalmat" a játékiparban, akár tetszik akár nem :P
Egyrészt azért mert azt legalább megveszik az emberek akik játszani akarnak vele (Nem WoWból kell kiindulni, mai napig nem láttam Warhammer online, Age of Conan tört szervert és még jópár példát lehetne mondani) másrészt meg ha továbbra is játszani akarnak vele akkor ott a havidij ami szintén nem egy elhanyagolható összeg :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.