Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A The Force Unleashed megjelent PSP-re is. Szóval az csak etetés volt, hogy nem bírná a PC. Egész egyszerűen konzol only-ra akarták.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

Nemrossz, nemrossz. De ez a Sith már olyanokat tud amit egy Marvel/DC szuperhős is megirigyelne :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) Karr


Karr
tag

Lord Vader rulez. Jobb lenne egy olyan játék amiben a nagyúrral lehetnénk.

(#5) pmheros válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


pmheros
senior tag

de ha már hazudnak, csinálnák jól, mert ezt senki ne vette be.

Aki játszott például a Jedi Knight részeivel, az tudja hogy lehet jót is alkotni a kategóriában.
Ez a játékformát csak a konzolosok torkán lehet legyűrni, persze hogy arra adták ki.

nem vagyok tökéletes

(#6) littlelion21


littlelion21
addikt

Mókásak azok az életerő csíkok a karakterek felett...
Ahogy az a yeti-szerűség eltűnt, miután felfordult, az elég csúnya volt.... :U

(#7) pmheros


pmheros
senior tag

littlelion21:
persze hogy eltűnt a konzol túl erős hogy a későbbiekben is számoljon a hullájával. :P

a legjobban mostanában azt bírom hogy a tanítványok tanítványainak is van tanítványa, és naná hogy mind titkos, sose hallottál róluk. Nem tudják már mihez nyúljanak a készítők

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#8) PowerBuldog válasza pmheros (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A sima Force Unleashed-nek a történetét ismered? Azon kívül, hogy hú de titkos a tanonc? Mert ha nem akkor inkább ne szóltál volna. Baromi jól illeszkedik az univerzumba, és megmagyaráz pár dolgot ami a III-IV epizód között történhetett.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

"A játék eredetileg csak XBOX360-ra és PS3-ra jelent volna meg, mert akkoriban még nem tartották a fejlesztők elég erősnek az asztali gépek teljesítményét a játékhoz."
Ez már régen is mosolygásra késztette az embert, annak tudatában, hogy már akkor is elkente a konzolok száját egy jobb PC.
Ez egy konzolra fejlesztett játék, konzolos játékstílus, konzolon sütötték el, és most, hogy ott már nem produkál jelentős eladásokat, lehúznak róla még egy bőrt PC-n is.
Nincs is ezzel semmi baj, de zavaró mikor ilyen körítéseket találnak ki mellé...
Mondja azt, hogy konzol only, PC leszarva. Vagy mondja azt, hogy segghülyék vagyunk rendesen portolni PC-re.
De ez.. pff.. "okos" (vagyis inkább csak tanult), játékiparban tevékenykedő emberkék hogy égethetik be magukat ilyen kijelentésekkel? Vagy ennyi konzolos hülyegyerek van, aki csak azért vesz meg egy játékot, mert az "állítólag" nem menne PC-n?
No comment. :U

(#10) Eugene Roe válasza FoxiestFox (#9) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Egy jobb PC akkor is elvihette volna ez igaz, de melyik fejlesztő készítene játékot a felső 10%-nak? ... :U - gondolom átlagra gondoltak, pár éve pedig még nem volt mindenkinek 2-4 mag :))

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#11) Vistaboy válasza FoxiestFox (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, ez sajnos egy unalmas klisé, mint ahogy az is, amikor a kalózkodás mértékével magyarázzák a PC-s fejlesztések hátrányosabb helyzetét a konzolokkal szemben. Hiszen ha megnézzük, amint kijön egy játék XBOX360-ra, ugyanúgy fent van a torrent-oldalakon, mint a PC-s társai.

Nem is olyan rég egy másik hasonló hír hallatán fűztem hozzá a kommentárt, valahogy így: Mennyivel kedvesebb a készítőktől, hogy ha azt mondják: "PC-re később jön, de sokkal szebb lesz", mintha azt mondanák: "Konzolokra később lesz, ha megfelelő mértékben lebutítjuk a grafikát". :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Ez a játék megjelent Ps2-re is :) Én azon toltam. Egy rettenetesen unalmas, csépelős akciójáték, 14 év alatt ajánlott. Én talán a feléig (?) toltam, aztán inkább hagytam, mert láttam hogy nem lesz élvezetesebb. A sztori még jó is lehet, csak nem tudom mi lett a vége :) Viszont csak küldetések között van kb 1-2 átvezető jelenet, aztán ennyi. Az átvezetők grafikája nagyon szép, a game középszerű.

(#13) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

Én wii-n toltam de ez tök más!

www.halivud.hu

(#14) JColee


JColee
őstag

nemá, hogy a lézerkarddal nem lehet kettévágni egy embert
ennél a jedi academy is komolyabb volt :(

(#15) pmheros válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


pmheros
senior tag

Sajnos nem ismerem a történetét :N , de esetünkben nem is kell, mert én a cikkben leírtakra reagáltam, nem a sima F.U. -re. Ha gondolod, te a PC -s verzió topikjában írkálhatsz a konzolos történetéről. ;)
És igenis szólhatok, azért van a fórum hogy kinyilvánítsam a véleményem akkor is ha az esetlegesen hülyeség. :K
Szóval visszatérve a cikkhez kapcsolódó hozzászólásokhoz az "alternatív idősíkban" játszódó küldetések miket magyaráznak meg az epizódok között?

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#16) Zsankee


Zsankee
aktív tag

a most megjeleno PC verzio tartalmazza mar azt a DLC csomagot, mely konzolra is erkezik.

figyelem, spoiler:

A konzolos verzioban lehetoseg volt vagy szembeszallni Vaderrel, vagy a Csaszarral. A most megjeleno DLC ben, valamint a PC-s verzioban a tortenet szerint Vadert legyozve atvesszuk helyet.

[ Szerkesztve ]

legszebb öröm a söröm

(#17) Polllen


Polllen
nagyúr

Remélem azért pc-re nem egy az egyben ez lesz, mert ez így nulla... :DD

Arról nem is beszélve, hogy a "történet a 3. és 4. rész között játszódik" a hoth-i csata már javában az 5. rész eseményei...xD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) heihachi


heihachi
addikt

Én boxon toltam végig a Force Unleashed-et, és írtó király játék. Lehet, hogy nem a legszebb, amit valaha láttam, az is igaz, hogy sok ész nem kell hozzá, de van egy rohadt jó tulajdonsága: az elejétől a végéig szórakoztató. Szerintem ez kicsit fontosabb, mint a pályán maradó hullák, meg a csili-vili grafika. Láttam már sok szép játékot, ami fél óráig nem kötött le, na ez azoknak az ellentéte.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#19) Voyage


Voyage
aktív tag

Egyenlőre megvárom, mert szeretem a SW-t, addig inkább nem nyilatkozok, sok jót nem sejtet a hír. :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#20) Malachi


Malachi
addikt

Te jó ég, ez meg mi? Ha ilyen hack'n'slash végig, akkor inkább ne is jöjjön PC-re. Minden ez csak nem egy Sith, inkább valami Hulk/Ironman/Superman keverék. Fénykarddal.

A Jedi Academy is ilyen vacak volt? Úgy emlékszem nagyon élveztem, mindkét részt.

(#21) Nunder


Nunder
őstag

Az még mindig nem megoldható, hogy a lézerkard által okozott sebek, vágások, látszódjanak is? Vagy csak nekem furcsa, hogy a rombolható környezetes játékok után nem lehet egy szimpla bullet impact szerű valamit odabiggyeszteni oda, ahol vág a kard? A játék amúgy fenomenális, csak kicsit furcsán néz ki Vader.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#22) Nunder


Nunder
őstag

Fenébe 2x ment. :((

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

grafika alapjan azt hittem hogy PS2.

(#24) sanyi0321


sanyi0321
tag

Már megvan boxra, de szerintem megszerzem pc-re is.

Go home... you're drunk.

(#25) JColee válasza Malachi (#20) üzenetére


JColee
őstag

jedy academy ból egy volt :)

Nunder szerintem is elég kaksi, a lézerkard nem hagy nyomot, és alig sebez

[ Szerkesztve ]

(#26) Njördli válasza Nunder (#21) üzenetére


Njördli
tag

Mert ez szerintem nem Vader, hanem a tudod-ki-ha-végig-toltad-a-force-unleashed-et :DDD . Sajna spoiler nélkül nem lehet elmondani, de ez a sötét befejezés után játszódó karakter lesz, mármint a sztori szempontjából.

(#27) pmheros válasza JColee (#25) üzenetére


pmheros
senior tag

szerintem a Jedi Knight -okra gondolt

nem vagyok tökéletes

(#28) heihachi válasza JColee (#25) üzenetére


heihachi
addikt

Fejlődik a dolog, szóval az elején még nem nagyot sebez, a végén egy vágás egy halál. Ezen mi a kaksi?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

hát szép szép, de kb a jedi academi jobban meg volt oldva :( de azért kipróbálom majd, eleinte nekem is nagy felháborodást okozott hogy csak konzolra jön ki, bár tény hogy pc-re kicsit tartalmasabb játkok dukálnak. Tehát lassan alkothatnának valami jót pl KOTOR új rész kotor mmo helyett mert mmo kell a ráknak.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#30) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Hát nem tudom. A Star Wars franchise célcsoportjának életkora úgy látszik egyre alacsonyabb...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#31) rumkola


rumkola
veterán

Nem tudom miért fikázzák sokan. Én Wii-n végigtoltam és szerintem nagyon jó játék. Totál átjön jedi/sith hangulat.

[ Szerkesztve ]

(#32) nemethati


nemethati
senior tag

Sith Academy ;]

(#33) Malachi válasza pmheros (#27) üzenetére


Malachi
addikt

Azokra, igen.

(#34) kingabo válasza Karr (#4) üzenetére


kingabo
őstag

A konzolos verziók első pályáján lehetett vele mászkálni, meg gyakni akit csak akartál. :D

(#35) JColee válasza heihachi (#28) üzenetére


JColee
őstag

az, hogy így úgy néz ki, mintha seprűnyéllel simogatná az ellent

(#36) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A K.O.T.O.R.-ban sem vágta el az ellenfelet a fénykard, mégis jó játék volt. Azért egy SW-játék - vagy film - nem volt soha korhatáros. Ezen nem akarnak változtatni szerintem.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#37) thunder6230


thunder6230
tag

Szerintem egy remekre sikerült játék én ps2-n toltam végig igaz nem ugyanaz mint a többin. Xbox360on kipróbáltam hát ég és föld. És a pc-s verzió már az alapján lesz azzal a remek egyedi fizikájával. Hangulatért érdemes vele mindenképpen játszani és nem összehasonlítgatni régebbi részekkel mert a fejlesztőség is írta, hogy a force unleashedben soha nem látott erők és effektek lesznek. Márcsak ezért is érdemes vele.

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.