Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:30

LOGOUT.hu

Általános információk/segédletek Suste-HeadLess OpenWRT-hez

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1003) hangyaqtya


hangyaqtya
csendes tag

Sziasztok!

Újabb problémába ütköztem és kérnék egy kis segítséget tőletek.
Az egyik az hogy van egy pendrive beduggva az egyik USB-be és azon van egy swap ill egy exroot partício. A másik USB-be meg van egy 2 TB vinyó ami EXT4-re formázva és a csatolási pontja /mnt. Na most az a gond, hogy ha ujraindítom a routert akkor az /mnt helyett a csatolási pont TplintSMB lesz. Újra bállítom a csatolási pontot /mnt, akkor minden ok csak a torrent kliensből tünnek el a torrent bejegyzések. UUID-t beállítottam. Próbáltam úgy is, hogy csak a partíció UUID-jét állítom be meg azt is hogy az eszköz UUID-jét írom be a megfelelő helyre. Újraindítás után csak megkergúl a sorrend. :D

A másik gondom meg az, hogy próbáltam belőni az openvpn servert de nem jött össze. [link] Ezalapján próbáltam meg.
Elvileg a kulcsok meg vannak de mikor az a rész következne, hogy alá kell írni a szerver certifikációs állományt, server.crt néven jön létre, akkor y kellene nyomni de nem kérdez az semmit. :D
A kulcsgyártás után el kell készítenünk a szerver és a kliensek konfigurációs állományát.
Na itt el is akadok mert kevés a tudásom és nem tudom pontosan mit és hogyan kéne csinálnom, még a fent belinkelt leírás alapján sem. :N

Elóre is köszi a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.