Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Miért olyan fontos, hogy megelőzze a Foled 2 -t? Teljesen más kategória.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) #95462144


#95462144
törölt tag

"Androidot futtat (Google csomag nélkül)"

A promóvideókban szerepel a google csomag, most akkor lesz vagy nem lesz? Nem is értem miért ne lenne eleve rajta?

(#3) _flamer válasza #95462144 (#2) üzenetére


_flamer
aktív tag

Engem is érdekelne.. :F

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#4) Decske válasza #95462144 (#2) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem tudom honnan szedték ezt a hülyeséget, hogy nem lesz rajta GMS. Csak az emulátorban nincs, a végleges terméken rajta lesz.

"The current version of the Surface Duo emulator OS image does not include Google’s Mobile Services (GMS), so any functionality that relies on those services unfortunately cannot be tested using the emulator. Note that the Surface Duo device will include GMS and APIs like other Android-based mobile devices, so we do not expect any appcompat issues around these services when applications are running on a hardware device."

Forrás: Microsoft

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Azért reméljük nem sietik el! Igen figyelemre méltó technikai érdekesség.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) Kasya


Kasya
nagyúr

MS arazasat irmerve nem lesz versenykepes a Fold 2-vel :D

(#7) janeszgol válasza Kasya (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Drágaság lesz, de legalább történik valami izgalmas is ezen a területen.

(#8) rigoberto


rigoberto
őstag

Összeragasztottak 2 tabletet.
Csodás lett.

(#9) antim


antim
tag

3400as akksi, nfc nélkül... várhatjuk a 2. verziót!

(#10) -Skylake- válasza Polarstar (#5) üzenetére


-Skylake-
addikt

És ugyan mitől ? Ez szó szerint semmilyen távolságra nincs az LG ugyan ilyen "vehetsz egy második kijelzőt a mobil mellé" megoldásától , az egyetlen különbség , hogy azt ketté lehet szedni ha nem kell a másik képernyő. Ez nem egy 8"-os kijelző mint a Fold meg a Mate X , hanem ez két sima mobilképernyő egymás mellé rakva egy zsanérral , nagyjából nulla innováció van benne. 3460-as akkuval a két képernyő, hát teljesen sikerre van ítélve a cucc. Szerintem azért kell a Fold előtt jönnie , mert ha a Fold után jön akkor komolyabb szaklap le sem hoz róla egy cikket sem, mert minek. LG-nek is hogy bejött a dupla kijelző nem ? Gyárthattak vagy 250 darabot , 200-at megkaptak a jutuberek 50-et meg hozzácsomagoltak promócióba a telefonjuk mellé.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#11) Polarstar válasza -Skylake- (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az LG szerintem zsákutca. Két tökre más forma kijelző. De ez így egységesebb, kiforrottabb nekem. Mivel az MS igen nagy energiákkal elindult a linux felé, lehetnek még érdekesebb, nem publikált egyedi szoftvermegoldások, amik csak ebben fognak elsőként megjelenni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.