Hirdetés

2018. november 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) SUPREME7

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

:B

(#2) MineFox54 válasza SUPREME7 (#1) üzenetére

MineFox54
(őstag)

Kösz :) Időszerű, pont 1.5 órája kerestem az új felületen a mentett kereséseket :D

1. "bug": a privátban ha duplakattolsz az azonosítóra, elé és utána rak egy szóközt, ez gondolom a "Programkód" tagből adódik. Ebben a formában viszont nem működik, amíg kézzel ki nem szedem a szóközöket, már ha észreveszem.

[ Szerkesztve ]

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#3) MineFox54 válasza MineFox54 (#2) üzenetére

MineFox54
(őstag)

Kipróbáltam megint, most mintha nem csinálta volna...

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#4) SUPREME7 válasza MineFox54 (#2) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Javítottam :)

(#5) V/

V/
(PH! nagyúr)

Miért kell a regisztráció? Mi a célja?

[ Szerkesztve ]

(#6) SUPREME7 válasza V/ (#5) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ahhoz, hogy az adatbázisban a mentett kereséseket kötni lehessen valamihez, hogy kihez tartozik, kell valami azonosító, ha e-mail címet kérnék akkor vádolhatnál, hogy "spammelni kell", kézenfekvőbb, hogy a HA-s adatlaphoz kötöm, és így limitálni is lehet, hogy ne csináljon egy juzer csillió keresést vagy megfigyelést amivel indokolatlanul sok lekérés futna a HA felé. Így nem kell semmilyen adatot megadnia senkinek, mégis egyszerűen kap róla értesítést, rendszeren belül.

(#7) V/ válasza SUPREME7 (#6) üzenetére

V/
(PH! nagyúr)

Értem, köszönöm a választ.

(#8) ontheground

ontheground
(tag)
LOGOUT blog

Köszönjük szépen :) Nagyon jó kezdeményezés.

Regisztráltam, később majd használni is fogom.

[ Szerkesztve ]

(#9) razorbenke92

razorbenke92
(senior tag)

Mit jelent, amikor privátban kapok egy

--

privátot?

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#10) SUPREME7 válasza razorbenke92 (#9) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Semmit, bocsánat, volt egy kis hiba ami miatt privátot kaptál és töröltem. De javítva.

(#11) razorbenke92 válasza SUPREME7 (#10) üzenetére

razorbenke92
(senior tag)

Semmi gond, megesik az ilyesmi. Köszi a munkád !

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#12) nullpoint

nullpoint
(fanatikus tag)

Köszönjük a munkádat.

Jó érzés hogy van valaki aki megcsinálja azokat a fejlesztéseket, amiket a PH fejlesztőinek kellett volna már régesrég megcsinálni.....

:R

(#13) SUPREME7 válasza nullpoint (#12) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Bár erős túlzás, de azért köszi :D Nekik csillió más dologgal is kell foglalkozni, én meg néha unatkozok :DDD

(#14) plevips

plevips
(lelkes újonc)
LOGOUT blog

Köszi, remek munka :C

Eladó cuccaim: https://bit.ly/plevips

(#15) IO.sys

IO.sys
(senior tag)

Ki lehet deríteni, hogy valaki prémium felhasználó-e, de mindegy. :)

凸_(ツ)_/¯

(#16) SUPREME7 válasza IO.sys (#15) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hallgatlak :) Bár már nem terveztem megszűrni a dolgot, de kíváncsi vagyok.

(#17) IO.sys válasza SUPREME7 (#16) üzenetére

IO.sys
(senior tag)

Most így hirtelen szerintem elég rákeresni a fórumon a nevére, a kapott eredményben lekéred az első topik tartalmát, abban már benne van feketén-fehéren. Azt elemezve egyértelműen ki lehet deríteni. Ha szerepel mondjuk <div>PH-s user</div> után Prémium tag sztring, akkor ő prémium. Nehogy félreértsd, nem ez a konkrét leírás nyilván. Ezerszám csináltam ilyet, most legutóbb számlákkal.

Mondjuk ehhez nem árt feketeöves sztring-tömb manipulátor mesternek lenni, de ha nem vagy az, akkor ez után közel leszel hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

凸_(ツ)_/¯

(#18) SUPREME7 válasza IO.sys (#17) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A fórumon nem lehet hozzászólásra keresni, csak témára ha az adott juzer valaha nyitott topikot, de tegyük fel van topikja, de elrejtette a prémium jelzést (sokan elrejtik) akkor nem jelenik meg a neve mellett semmi. Ami érdekesebb, hogy az adatlapon annál sem jelenik meg aki nem rejti el. Szóval egyszerű, 100%-os módszer nincs :)

(#19) IO.sys válasza SUPREME7 (#18) üzenetére

IO.sys
(senior tag)

Ja hát ha el lehet rejteni, az szívás. Ezt nem tudtam. De nem is érdemes erről beszélni, addig jó, amíg ingyenes a programod. :K

凸_(ツ)_/¯

(#20) SUPREME7

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ÚJ FÍCSÖR!

Tekintve, hogy saját magamnak nem küldhetek privát üzenetet, így kvázi kizártam magam a rendszerből (:DDD) ezért (meg amúgy is tervben volt) beüzemeltem egy PUSH értesítőt az oldalra.

PUSHOVER.NET

Alapvetően a pushover 7 napig ingyenes, ezután platformonként egyszeri $5 (Android, iOS és "Desktop" alkalmazása is van). Így nem kell privát üzenetet küldeni, azonnal megjelenik minden változás push üzenetben a mobilon, listázva látszik minden változás.

Aki nem tudná miről van szó, ilyesmi:

Ahhoz, hogy a mobilodra PUSH értesítőt kapj, regisztrálj a Pushover oldalán, és kapsz egy USER KEY-t, amit állíts be a kapásjelző oldalán.

http://apro.supreme7.eu/index.php?act=settings

Nem kötelező használni, a Pushover-re sem kötelező befizetni, 7 nap után szimplán nem kapod meg az üzeneteket, ekkor vagy visszaváltasz privát üzenet értesítőre, vagy regisztrálsz új pushover fiókot újabb egy hétre. Vagy ha megéri neked a dolog, befizeted azt az 5 dolcsit :)

Enjoy

(#21) core2 válasza SUPREME7 (#20) üzenetére

core2
(PH! kedvence)

Szia!

Koszi a munkad, nagyon hasznos.
A push notification megvalositasara nem lett volna jobb a onesignal?
Az ingyen van.

Udv. core2

Ascende superius

(#22) SUPREME7 válasza core2 (#21) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szia, próbáltam, de egyik értesítés üti a másikat, nem lehet megnézni a korábbiakat, stb. Esetleg olyanra be lehetne lőni akik privát értesítőn vannak, hogy jelezzen pushba, hogy valami változás van.

(#23) MineFox54

MineFox54
(őstag)

Köszönöm még egyszer a munkádat, máris sikerült vennem remek áron valamit, amit magamtól nem vettem volna észre.

(#24) SUPREME7 válasza MineFox54 (#23) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

(#25) Oldman2

Oldman2
(PH! kedvence)

A jelenleg beállított/aktív hirdetések valahogyan lekérdezhetőek?

Mi történik, ha 5-nél többet adok meg?

(#26) SUPREME7 válasza Oldman2 (#25) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem, csak manuálisan. (már ha arra gondolsz amit a HA-n elmentesz) Nem tudsz többet beállítani 5-nél.

[ Szerkesztve ]

(#27) Oldman2 válasza SUPREME7 (#26) üzenetére

Oldman2
(PH! kedvence)

De ha már van öt (vagy kevesebb), akkor hogyan törlöm azt ami nem kell?

Mert a honlapon nem jelenik meg semmi, pedig van most is beállítva legalább 1, de az is lehet hogy 2.

(#28) SUPREME7 válasza Oldman2 (#27) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Bejelentkezel, és fent a menüben ott vannak a "mentett hirdetések".

[ Szerkesztve ]

(#29) Oldman2 válasza SUPREME7 (#28) üzenetére

Oldman2
(PH! kedvence)

Bocs, az egyszerű "Hirdetések" feliraton átsiklottam.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.