Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lorcsi


lorcsi
veterán

nem rossz..mentem vele néhány kört, élvezetes volt bill-el és még a régi cacak vga-mon is megy :))

[ Szerkesztve ]

(#2) attika&


attika&
csendes tag

nekem kicsit furának tünt az irányítása... de am szép grafikája van

(#3) eddie17


eddie17
addikt

Júj. Boxon kipróbáltam a demóját. Kár volt :U
Ennél rosszabb irányítású játékot régen láttam. Árkád módban pattogott az autó :F Úgy estem be minden kanyarba, hogy pattant egyet az autó. Néztem is.
Akkor jöjjön a szim mód. Na az is egy "élmény" volt. Nem érezni mikor csúszik meg az autó, hanem egyszer csak puff keresztbe vagy. De kb. minden kanyarba. Mostanában forzán edződöm, talán mondhatom, hogy nem velem van a baj. ;)

(#4) toldy


toldy
őstag

Nekem alapvetően tetszik. ( PC) Csupán azon húztam fel magam hogy kanyarnál féktávon beakarok esni és kilöknek ( ez még oké) de miért én kapom az 5 mp büntetést?

Az élet nem habostorta.

(#5) Paul119 válasza toldy (#4) üzenetére


Paul119
addikt

igen az nekem is feltűnt, nem rossz játék , nem egy grid szintű,de a hangok pl sokkal jobbak mint ott(feltöltő hangját nagyon eltalálták) :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6) volvoguy


volvoguy
addikt

kipróbáltam ezt a szutykot, köszi, én inkább maradok a race07-nél...már eleve a Black Bean név...fekete bab? a cég lógója is bab... :)
de sztem ebben a játékban egy csomó kitalált autómárka van, 2 tuti igazi, a BMW és az AUDI, de a többi nem valódi sztem

meg iylen, hogy a füvön csak 49-el tudsz menni, és 5 sex büntetést kapsz ha levágod a kanyart ,amit úgy képzelj el, hogy 5 másodpercig csak lassan tudsz menni...na ház ez aztán pont egy iylen szimulátoros cuccba való megoldás

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Egyre több az ilyen pálya/túraautós játék az utóbbi időben. Ebből is be fog tömörülni a piac. A játék nem lenne egyébként rossz csak valamiért furcsa az irányítása. Nem mondom hogy rossz, de szokni kell.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) toldy válasza Paul119 (#5) üzenetére


toldy
őstag

A hangok nekem is tetszenek, de a fékek is ahogy izzanak.Vizes pályán jó a 4kerekes audival, de száraz pályán meg jól lehet driftelni.

Az élet nem habostorta.

(#9) twollah


twollah
nagyúr

Kivancsi vagyok, hogy hogyan megy a gepemen.

(#10) Viktor77 válasza volvoguy (#6) üzenetére


Viktor77
titán

"de sztem ebben a játékban egy csomó kitalált autómárka van, 2 tuti igazi, a BMW és az AUDI, de a többi nem valódi sztem"

Az összes autó valódi. Mármint a nevek nem, de az autók igen.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Paul119 válasza volvoguy (#6) üzenetére


Paul119
addikt

Tévedsz minden kocsi valóságos:) csak volt amit nem liszenszeltek le,pl :scorpio egy mercedes,a mustard e1 es valójában egy Cadillac Cts, végül a Barricade Dm egy Chrysler 300C SRT8 :R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12) Paul119 válasza toldy (#8) üzenetére


Paul119
addikt

Fék izzás benne van a girdben is ott talán egy kicsit jobban ki lett dolgozva de itt sem pite:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13) copass


copass
veterán

kormányt nem lehet beállítani, lehet én vagyok béna, de nem sikerült.
egy az egybe ugyanaz az engine,menu mint az sbk09-nél,szép lenne ,de így bill-el eléggé játszhatatlan.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#14) CsíkosMókus válasza volvoguy (#6) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

meg még asszem a jaguár is igazi :D

(#15) lorcsi válasza copass (#13) üzenetére


lorcsi
veterán

igen máshol én is ezt olvastam, sajna a kormányt nem lehet belőni rá :(
nekem nincs is, de van régi elavult vgam és megy vele :DD

(#16) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Audi RS4, BMW 550i - M5, Cadillac CTS-V, Jaguar S-type R, Maserati Quattroporte, Mercedes C55 - 63. Ez a hat márka, típus szerepel a bajnokságban.

(#17) bigmasterg válasza volvoguy (#6) üzenetére


bigmasterg
addikt

"és 5 sex büntetést kapsz ha levágod a kanyart "
Na akkor ezt tuti kipróbálom. :C

(#18) volvoguy válasza bigmasterg (#17) üzenetére


volvoguy
addikt

:))

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#19) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

énmár a teljessel nyomom. és itt pont! ;)

nekem ami feltünt, hogy egy az egyben az SBK09-re hasonlít. ami szvsz nem baj. azzal is nyomogatok ha úgyhozza kedvem.
nekem nagyon bejön V8R. néha júrosporton szoktam nézni egykét futamot. a garfikára sincs panaszom, az irányítás valóban...érdekes. több hónap grid onlány után, furavolt átülni egy 550i- BMW-be..! nfst most nem emliteném ide, mert..mertmár nem érdemes! :(
ha mindent kalap alá veszek, nincs bajom a játékkal. amit szeretném, hogy addjon, azt megis kapom tőle.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) _balázs_


_balázs_
csendes tag

Grafika 8/10
Hang: 7/10
Játékélmény: 6/10
:D

[ Szerkesztve ]

(#21) gixxer-tomee válasza bigmasterg (#17) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Nana! Várjál! Azt se tudod kivel? És ha a programozó sráccal? :U :DD

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#22) CsíkosMókus válasza - = Zk = - (#19) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

nekem tetszenek a vizsgák, amolyan gran turismo stílusban..

az utolsó csoport tényleg trükkös, ha az arany kell

(#23) kaik21 válasza _balázs_ (#20) üzenetére


kaik21
tag

naggyon jó indulattal........ :DDD

Feel me, Lick me, Love me....

(#24) ithomas


ithomas
őstag

Itt 4,8-at kapott!

[link]

"Remek" játék... PC-re jó lesz.. :D

Real eyes realize real lies!

(#25) KrAt


KrAt
veterán

Mindenféle menetbiztonsági szart kikapcsolva egész élvezetesen lehet vele játszani.. :) Persze, nem a demo-val :)

(#26) KrAt válasza KrAt (#25) üzenetére


KrAt
veterán

Vissza kell vonnom, nem csak játszható, egészen jó.. Racing helyzetben is egészen feelingesen lehet keresztbe kanyarodni, ááá zsííír :R

(#27) - = Zk = - válasza CsíkosMókus (#22) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ígyvan :C

KrenAtesz: kipróbáltam kikapcsoltam minden segédletet. és valóban. 10-15mp-cel jobbat futok, mint bekapcsolt kütyükkel:Y
nekemis nagyon bejött a gém. két kör után azonnal elkezdtem egy csempionsipet :C
550i. Ascani :C
apropó, SBK09-ről vélemény?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) KrAt válasza - = Zk = - (#27) üzenetére


KrAt
veterán

Jajaja, 550i powwa :D

(#29) - = Zk = - válasza KrAt (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) DerStauner


DerStauner
senior tag

na, úgy látszik, más is játszik ezzel a game-vel. én elkezdtem úgy a champinship-et, hogy hagytam mindent beállítva, ahogy van, és könnyű fokozaton. de nem valami könnyű az irányítás. kanyarodni nagy sebességnél szinte lehetetlen. örülök, ha az időmérőkön bekerülök az első 5-be.

legközelebb majd én is kikapcsolom az ilyen segítő beállításokat.

(#31) - = Zk = - válasza DerStauner (#30) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én mindig első voltam.
segitséggel is. de anélkül minima 4-5mp-et verek a mögöttem levőre.
jó játék sztem... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) blazsey2


blazsey2
senior tag

Én is kipróbáltam a játékot és nem rossz,a grafika kicsit gyengus de összességében jól el lehet vele ütni az időt.

PSN ID:blazseydr

(#33) kaik21 válasza - = Zk = - (#31) üzenetére


kaik21
tag

így-így :K :K :K

Feel me, Lick me, Love me....

(#34) - = Zk = - válasza kaik21 (#33) üzenetére


- = Zk = -
félisten

;)

más: hogylehet képet kilopni a játékból? F12-re nem reagál, próbáltam az F13-at is, de az beláthatatlan következményt okozna szvsz. :))
(milyen képlopót ajánlanátok, és nem FRAPS!)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35) KrAt válasza - = Zk = - (#34) üzenetére


KrAt
veterán

Ezesetben megpróbálkoznék egy fényképezővel.. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.