Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Nem értelek. Az első és a harmadik kérdés/kérés teljesen jogos. Az ember általában hosszabb távon szeretne használni valamit, amire sokezer Ft-ot kiad, így egyrészt természetes, hogy szeretne minél többet megtudni a portékáról, mielőtt kötélnek áll, másrészt az ezekre adott válaszokból lehet következtetni arra is, hogy az eladó mennyire kooperatív, jó üzletfél.

(#2) zolee5016


zolee5016
őstag

A 3 .pont nálam is alap,Vagy teszek fel képet(saját nem linkelt) vagy ugyanilyet kérek......
Aki linkeltet küldd nem foglalkozok vele tovább(nem mintha biztos lenne,hogy elküldi),de ha van saját képe a cuccról,legalább tuti van neki.......
Mindig necces a használt hardver,téma .(adás-vétel),de eddig 20+üzletből egyszer jártam pórul.....Legutóbb egy 100k-s értékű cuccot vettem -cseréltem kipróbálás nélkül,és tökéletesen megy
Megjegyzem,nagyon nem ártana egy hivatalos user-minősítési rendszer egy ekkora volumenű oldalnak......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3) Vladi válasza 7 (#1) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként igen.

A 2. -ra meg szerintem kicsit sok a hiszti. Akinél a pénz az diktál. Ilyen világ ez. S igen, a bolt is odamegy hozzád, ha tényleg kell neki a pénz.

A 4. tényleg marhaság, az ilyen nem komoly.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) .HUman


.HUman
csendes tag

Te inkább meg se szólalj üzletelés-témakörben!

old gray

.

(#5) .HUman


.HUman
csendes tag

Életed hátralévő részében soha többé nem leszel boldog.

.

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem tudom, miért necces még képeket kérni. Mi van, ha az ország másik végében lakik az ember, és épp csak egyszer menne föl Pestre, valami más ügyben? Én ha feljutok a fővárosba, összesűrítek vagy 5-6 elintéznivalót egy napra, mert csak ritkán tehetem. Érthető, ha szeretne a potenciális vevő legalább plusz fotókat látni, még ha telefonos minőségűt is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.