Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Nem is olyan rossz ötlet!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

ööö, ezt most nem teljesen értem... vesz az ember egy pendrive-ot (feltehetőleg adathordozási/tárolási céllal), amin rajta vannak az extra képek/videók... amiket pl lement egy lemezre, hogy megmaradjanak, mert a pendrive teljes kapacitását kívánja használni... akkor lényegében kifizet egy vaskos felárat egy keresztapa feliratos pendrive-ért? (a képeket meg videókat millió helyen el lehet érni szerintem már most) ez nekem elég erőltetettnek tűnik... :(

ui: a trilógia viszont hatalmas, ehhez kétség sem férhet... :) nem hiába a 2. az imdb listán... 328ezer szavazó után... többek között Coppola, Marlon Brando és Al Pacino tudnak azért "valamit" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Fáraó válasza mephi666 (#2) üzenetére


Fáraó
őstag

Teljesen ugyanez jutott az eszembe...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#4) simonzé válasza mephi666 (#2) üzenetére


simonzé
addikt

Nekem van egy igazi Renault F1 pendriveom. Nem fizettem érte felárat viszont ajándékba kaptam. Király vagyok?

I don't fit in. I fit out.

(#5) mephi666 válasza simonzé (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát úgy jó :) de nem hiszem, hogy super talent pendrive-ot adnának pl egy díszdobozos keresztapa trilógia mellé "ajándékba" :) mert úgy viszont több értelme lenne, ha a tartalom a lemezek egyikén is ott lenne... csak nyugodtabb szívvel visz az ember magával egy pendrive-ot mutogatni a cuccot másnak, mint a polcon büszkén díszelgő csomagot :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Ennyi erovel az egesz filmet felrakhattak volna ra.

(#7) Stiky válasza mephi666 (#2) üzenetére


Stiky
senior tag

Szerintem akkora egetverő pluszköltség nem lesz rajtuk.
Én mondjuk egy $30-os alapváltozat és +$5 felárt reálisnak tartok. De kitudja...
Hatalmas a filmrajongók tábora és simán kifizetnek kicsit többet a kedvencükért.
Aki meg sokallja és úgyis csak egy sima pendrive-ot akar az választhat milliónyi másik közül. :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#8) Psych0


Psych0
őstag

ez gáz

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Be kell dobni valami extra fícsört, hogy felkeltsék a figyelmet a kismillió pendrive között. Szerintem nem olyan rossz ötlet ez, Keresztapa mániákusoknak ideális ajándék például.

(#10) audi100td válasza ^Clown (#9) üzenetére


audi100td
nagyúr

Szerintem meg hülyeség, mondjuk meg tudják lepni az embert az ilyen baromságokkal. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

azért ennél szerintem több értelme van :)

lehetne ilyet kiadni pl Hofi-s és Antal Imrés verzióban is... R.I.P. habár akkor már inkább a díszdobozos dvd-s megoldás mégis csak szebb és jobb ajándéknak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) audi100td válasza mephi666 (#11) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ez meg hogy mégis hogy jön ide :F

(#13) mephi666 válasza audi100td (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

#10-re akartam reagálni a kommentemmel, csak nem sikerült :) arra akartam célozni, hogy vannak ennél a pendrive-nál 1000szer értelmetlenebb dolgok is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) audi100td válasza mephi666 (#13) üzenetére


audi100td
nagyúr

Persze, hogy vannak, mindig van valami ami nagyobb baromság mint a másik, de végtelenségig keresgélhetnék mi a legnagyobb ökörség amit képesek a boltok polcaira rakni. :)

(#15) Pubszon


Pubszon
veterán

Jól néz ki és a film sem egy utolsó. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Már mennek a szerződések a Dallas és az Űrgammákért is :U :U
Itt a télfater, lehetne a 3 részes Télaput is, karácsonyra a jó bevált reszkessetek betörők.
Hjajajjj mennyi 5letem van még :DDD

Így is el lehet adni egy pendriveot :K :W

...

(#17) shteer válasza Devid_81 (#16) üzenetére


shteer
titán

Barátok közt? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#18) audi100td válasza shteer (#17) üzenetére


audi100td
nagyúr

Na, már csak az kéne. :DDD

Meg a szomszédok, az oldschol sorozatfüggőknek :))

[ Szerkesztve ]

(#19) mephi666 válasza audi100td (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

nagymamáknak isaura, esmeralda meg az összes hasonló szappanopera? :D vasangyal és társai...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) luw2win


luw2win
őstag

Ha mindjárt itt van az USB 3 akk miért kell ennyire erőltetni a 2-t?
Bár véglis igy csak bővül a kínálat karácsonyra

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#21) littlelion21


littlelion21
addikt

Ezek ám a fontos dolgok...

(#22) WonderCSabo válasza luw2win (#20) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Miért hogyan adják ki? USB 3.0-ás eszközök csak 1 év múlva jönnek. Nem adhatják ki 2.0-val, ha még nincs is. :F

(#23) shteer válasza luw2win (#20) üzenetére


shteer
titán

mindjárt? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#24) audi100td válasza luw2win (#20) üzenetére


audi100td
nagyúr

Hát igen, még nincs itt, addig meg mit gondoltál megáll a piac :F

(#25) D.Orion válasza audi100td (#24) üzenetére


D.Orion
veterán

Arról nem is beszélve, hogy nem fog mindenki szaladni, usb 3.0-val szerelt alaplapért...

(#26) audi100td válasza D.Orion (#25) üzenetére


audi100td
nagyúr

Az meg a másik, mire tényleg elterjed az USB 3 beletelik néhány évbe...

(#27) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Na ezt jól megmondtuk. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.