Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mmdms


mmdms
addikt

A super talentet ismerve ezek az időzítések tuti lejjebb nyomhatóak, és jó kis modulok lesznek ezek.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#2) bartucc


bartucc
addikt

Igéretes modulok.

(most minden gyártó úgy gondolja hogy nem elég a 4-8Gb, több kell? :U )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hmm, fincsi ez is, de van már ezekből milliónyi.

...

(#4) Komcsi


Komcsi
tag

Felesleges még 2Ghz! Vagy nem? :F

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#5) waterman_ válasza Komcsi (#4) üzenetére


waterman_
aktív tag

ha összejön amd-nek a fusion meg a cpu-ba integrált gpu, akkor még kevés ez is.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#6) Eddie141 válasza Komcsi (#4) üzenetére


Eddie141
senior tag

A 2Ghz nem felesleges, én legalábbis úgy vélem, de ezzel a késleltetéssel nem valami különleges. Mindenesetre elég snassz, és tudásban sincs az élen. Ez inkább ilyen tömegcikk, hiszen ha már van a másik gyártónak is, akkor mi sem maradjunk ki belőle.
Mindenesetre azért a Super Talent tud ennél sokkal jobbat is, és az előző monológommal ellentétben azért ez sem hoz szégyent a gyárra :) Nem egy remek darab, de tűrhető. Talán inkább kötelező darabnak mondanám a repertoárban :)

(#7) AKHook1


AKHook1
tag

Jol hangzik. Megbizhato modulokat adott ki eddig a ST, remelem ez most sem fog valtozni :)

Hisz nyakas gaz fajtánkra bitófa vár....Igyunk hát pajtás yo ho!

(#8) sptkyle


sptkyle
senior tag

Hát ugy érzem kicsit el vagyok maradva az aktív uj technológiától. A main pc-mben a proci nem ketyeg sokkal többön , mint ez a ram. :DDD

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9) WolfheartGR válasza sptkyle (#8) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Bazzz... :DDD :DD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10) Srodney válasza sptkyle (#8) üzenetére


Srodney
senior tag

detto...szintúgy....atyaisten! :Y gondolom 2000Mhz miatt inkább intelesek használnák jobban,kiváncsi vagyok majd az amd mit lép ezügyben...

(#11) Kendek válasza sptkyle (#8) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mid van neked, valami Pentium 2-esed? Ne ám már, hogy csak 250 MHz környékén járjon a procid.

<-ƘƘ->

(#12) Komcsi válasza waterman_ (#5) üzenetére


Komcsi
tag

Azt a "HA" szót írhattad volna nagybetűvel. Nagyon kérdéses :)
Összejön vagy nem jön össze: Hamlet.. :P

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#13) waterman_ válasza Komcsi (#12) üzenetére


waterman_
aktív tag

valószínűleg ugye összejön nekik, csak pont a memória sávszélesség lehet az egyik legszűkebb keresztmetszet a chipben (szerintem), lévén a rendszermemória és a grafikus memória is osztozik ezután ugyanazon a sávszélességen. ha tényleg 8 szálat lesz képes lekezelni egy 4 magos liano + a gpu, akkor szerintem a kezdeti időkben határozott "bottleneck" lesz a mem-sávszélesség (hiánya). mainstream kategóriánál még nem is akkora gond, de valamit mindenképpen kell kezdeniük majd ezzel. esetleg ők is 3 csatornás memvezérlőt csinálnak:)

ha már itt tartunk kicsit off, de tudja/sejti valaki, hogy egy ilyen amd fusion-féle gpu-t a cpu-ba megoldásnál a rendszermemóriából lecsippent egy fél gigát a grafikának (statikusan), vagy pont azért mert a grafika és minden más számítás közeledik egymáshoz, ezért nem lecsippent, hanem egy az egyben a rendszermemóriából mondjuk egy system process eszik pár száz megát (dinamikusan), ami feljebb tud menni, ha valami olyan számítási feladatokat küld neki az ember?

[ Szerkesztve ]

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#14) Isee


Isee
senior tag

Az addig oké, hogy jönnek a yorsabbnál gyorsabb ramok, de kérdés, mikor jön el azaz időszak, mint anno a ddr2 esetében, hogy 1gb-ot olyan 3ezerért adtak újonnan? :P

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#15) ZIL válasza waterman_ (#13) üzenetére


ZIL
tag

Hát így elépzelve egy ilyen APU valószínűsíthető sávszélesség-igényét, még a natív négycsatornás memóriavezérlő sem tűnne túlzásnak...

(#16) Eddie141 válasza Isee (#14) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hát, ez az időszak a ddr2-őnél is olyan 3-3,5 év után jött el :)
Ezt mondjuk várom már én is :)

(#17) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát a mai konfigokba egy jó memória elég drága mulatság...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.