Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

miért nem lehet végre Mariot kiadni másik consolra is, pl ikszbokszra? :(
de azért a game-nek hatalmas UP, régi szép idők mikor még az első gameboy-al (ami 1,5 kiló volt ;] ) Mario-t játszottam...
szóval tessék Mariot, más konzolra is fejleszteni, köszöntem :R

(#2) Sirandrish válasza JanR (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért mert Only Nintendo...ennyi erővel PGR mé nincs Nintendora? vagy GT?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) JanR válasza Sirandrish (#2) üzenetére


JanR
addikt

az engem nem érdekel, hogy ONLY nintendo:))
én csak buzdítom a Mario készítőit, hogy csinálják meg a játékot más platformokra is :K :R

[ Szerkesztve ]

(#4) bwoay válasza JanR (#3) üzenetére


bwoay
nagyúr

javarészt az exlkuzív címek adják el a gépet.
aki játszani akar vele, annak rendelkeznie kell egy Wii-vel.
vajon ez jó lehet a Nintendonak?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#5) Sirandrish válasza JanR (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Zelda, Mario....ezek olyan címeg mely a Nintendosok 70%nak a polcán van...miért adnák ki az ilyen aduászokat a kezükből?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) JanR válasza Sirandrish (#5) üzenetére


JanR
addikt

tudom, hogy így van, azért is vagyok szomorú :(
nagyon szeretem a Mariot, hm és még ott van Zelda is... igen, már csak az a kérdés, mikor lesz annyi pénzem, hogy tudjak magamnak egy WII-t venni. mert sajnos a mai játékok javarészt grafikára mennek és nem játék élményre, de a Mario és a Zelda anno a 2D-s grafikájával...számomra még ma sem "üvereli" semmi:))

(#7) #78734080


#78734080
törölt tag

Be kéne szerezni már, mostmár gyanús hogy rosszat egyszerűen nem tudok olvasni róla ha keresek akkor sem. :) Mondjuk az fura hogy metroid is szép lett meg jó mégsem lett igazán sikeres.

JanR: használtan elég jó áron lehet kapni wiiket és tartós kis gép, ha nincs chipelve és garis simán meg lehet venni. Árcsökkenés nintendo részről még nagyon odébb van.

(#8) bwoay válasza #78734080 (#7) üzenetére


bwoay
nagyúr

biztos nem segített a Metroidnak,
hogy végeredményben FPS lett belőle.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9) Sirandrish válasza JanR (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy hibát követett el eddig az N...hogy eladta a Raret:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) JanR válasza Sirandrish (#9) üzenetére


JanR
addikt

ha sok pénzem lenne vennék egy xbox-ot és egy wii-t is, mert az egyiknek szép a graf-ja a márikkal meg ku**a jó játszani :))

(#11) #78734080 válasza bwoay (#8) üzenetére


#78734080
törölt tag

Pedig azt is be akarom szereni. Utána meg top spin 3 jön meg alone in the dark 5. Wii-nél most indult be a kínálat tűrhetően. De jó, hogy most meg nincs se időm se zsém erre...de majd nyáron agyonjátszom magam.

(#12) Sirandrish válasza JanR (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

én most inkább nem írom le mi mindent vennék ha lenne lém:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) JanR válasza Sirandrish (#12) üzenetére


JanR
addikt

nyugi, nekem is vannak ötleteim:))
azért is osztom be szép sorjában, mit veszek, de mindig van valami fontosabb a konzolnál:)
előbb-utóbb csak belefér:DDD

(#14) Sirandrish válasza JanR (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

nálam is így van..kéne proci a gépembe de mindig van ami miatt nem jut rá...akár 1-1 buli vagy bármi:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) mad1 válasza Sirandrish (#14) üzenetére


mad1
veterán

hat igen.rare.silicon graphic's al karoltve,a legszebb jatekok voltak.nekem a killer1 mai napig kiraly,a 80as komboival.melyik verekedos stuff tudja ugyanezt?egyiksem :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#16) Sirandrish válasza mad1 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

meg a Banjo ugye...conker...stb:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) munky


munky
őstag

PC-re van valamilyen Mario játék? (Maro forever-ön kívül)

(#18) Kyster


Kyster
csendes tag

Legjobb Mario eddig Wii-re, amivel találkoztam! :K

PS1-NTSC // PC-BIG_BOX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.