Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezt illett volna 3DS-re kiadni...

Thanos was right.

(#2) kovsol válasza Narxis (#1) üzenetére


kovsol
titán

Nekem nintendo DS verziós bomberman van meg, és valahogy nem éreznémm az ingert, hogy 12e Ft-ért megvegyem 3DS -re ha kiadnák.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

És pont Switchre nincs? Ezt hogy számolták ki?

(#4) oriic válasza Hunpriest (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ezért is volt örömteli hír, amikor bejelentették, hogy a korábban Nintendo Switch exkluzív Super Bomberman R PC-re és „nagy konzolokra”, Xbox One-ra és PS4-re is megjelenik"

Arra jelent meg először.

Live-Die-Respawn

(#5) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Ez az igazi!
Ezt nem übereli :B

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6) Hunpriest válasza oriic (#4) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Ááá ezt akkor benéztem! Pedig vissza néztem többször is, de akkor úgy látszik valami mást néztem. :D

(#7) a2d2


a2d2
addikt

Idáig röhögtem az árán. Hogy a fenébe gondoltak ezért 12e Ft-ot? Van benne kb 10 fajta textúra meg 10 karakter és egy egyszerű programkód. Hasonlítsák már össze a programjukat mondjuk egy Zelda BOTW-al.
Max 4e lett volna reális kezdés.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#8) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Hát ez PC-n konkrétan hulladék kategória lett. Mire a beállításokban eljutottam oda, hogy az Xbox360 kontrollert beállítsam, háromszor kaptam ideg bajt. Az külön vicc, hogy a UI mindenhol a kontroller gombokat mutatja, de látszólag random billentyűket kell nyomogatni, hogy történjen valami. PC-re meg ne vegyétek.

(#9) Djuree


Djuree
félisten

á bakker ha ez lenne mobilra is tuti vétel lenne.
nagy kedvenc volt régen.
nagy gépeken ezzel sztem nem sokan játszanak, oda van ezer komolyabb stuff meg drága is, de mobilra 1-2 ezresért millióan vennék...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10) Zoz válasza Psychopeti (#5) üzenetére


Zoz
őstag

Nem, ez az igazi! :D

(#11) Renok válasza Hunpriest (#8) üzenetére


Renok
senior tag

Köszi az infót!
Pont agyaltam, hogy PC vagy PS4 legyen, ahol beszerzem ezt.

[ Szerkesztve ]

(#12) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Megyek vissza Dyna Blasterezni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) hege8888 válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


hege8888
aktív tag

Az volt a jó... Amigán...

Azt valaki tudja, hogy anno a 91-es Amigás/PC-s verzió miért lett Dynablaster, míg a sorozat többi része mindenféle platformon Bomberman néven futott?

Ha valakinek bejött az amigás endtune, akkor van egy remake-em az amigaremix.com-on

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#14) oriic válasza hege8888 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dyna Blaster az európai kiadás neve volt.

Live-Die-Respawn

(#15) logitech1 válasza Psychopeti (#5) üzenetére


logitech1
tag

Régi sokkal jóbb,kár volt hozzá nyulni.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#16) Sanchez638 válasza Psychopeti (#5) üzenetére


Sanchez638
addikt

Mikor a kínai sega cuccon toltam. Megvolt törve a kábel. Valahol 60-70 szinten jártam és meglöktem véletlenül.... :W

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#17) Dagidög


Dagidög
senior tag

Még kölyökkoromban pörgettük a régi részeket faterral. Nagy ritkán le szoktunk ülni néhányan Atomic Bombermanezni, ami nagyon bejött a szériából.
Ránézek erre az újdonságra is, bár eddig az irányítással kapcsolatban nem jókat olvastam. Tudtok a szériából olyat, amelyik van olyan pörgős és király, mint a az Atomic Bomberman, ne adjisten akár több pálya van benne, szebb grafika, stb.?

(#18) Nagus


Nagus
senior tag

Ezt miért erőltetik PC-re amikor van egy Dynablaster Revenge aminél ha jól emlékszem akár nyolcan is, saját szerver indításával lehet játszani másokkal fantasztikus grafikával?

[ Szerkesztve ]

(#19) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Régen volt ennek egy klónja Symbian-re.. Explode Arena. Na azzal játszottam egy csomót. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.