Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pzstm


pzstm
titán

Nalam legalabb 90.

Egyértelműen az ev legelvezetesebb jateka, olyan pont amit öreg fejjel akarok. Moka, kacagas, kikapcsolodas es haverokkal is durvan elvezetes... :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez nagyon jónak tűnik. :R

(#3) RECSKA


RECSKA
veterán

Elso videok alapjan mindenki hogy lefujjogta...

En imadom az ilyen stilusu gameket! 9/10 nalam is!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Ez mehetne a kontrába: "A Sunset Overdrive kizárólag Xbox One-ra jelent meg." :(

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#5) davidsone


davidsone
addikt

ez ott van nagyon->boxon :(((

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#6) gianni85


gianni85
veterán

Baromira vagány cucc. Egy éven belül kérem PC-re, a Ryse és DR3-hoz hasonlóan...

(#7) BabMester


BabMester
senior tag

Lehet h csak nem kapott el a hype.. de nekem nem jön be, azért kellene szorakoztatonak meg viccesnek lennie mert robbanó macikat lövünk meg az ellenség kiirja h POW ha meghal? Na nembaj majd a Quantum Break talán.. :)

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nagyon jónak tűnik, de nem győzött meg hogy ez kell nekem teljes áron... majd valamelyik Deals with Gold-on megveszem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) huszar90 válasza gianni85 (#6) üzenetére


huszar90
aktív tag

Én is ebben reménykedem. :U

(#10) Mister_X válasza gianni85 (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem kísérelm figyelemmel, hogy melyik exkluzív játékot köti szerződés a platformhoz, de a Microsoft adta marketing hátszélt figyelembe véve csekély az esélye, hogy a Sunset Overdrive kijön PC-re.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) ted_tris


ted_tris
tag

Nekem jol fejlett a humorerzekem (nem en allitom hanem az aki ismer) es a trancsir jatekokat is szeretem, de ennel orbitalisan nagyobb szart meg eletemben nem lattam.
A poenok nagy resze total degeneralt. A jatekmenet ora utan dogunalom, de legalabb idegesito.
Bugos.
Ocsmany.
Kicsi texturak, low poly objektumok, karakterek, 10 eve is gaz shaderek.
Az ellenfeleknek nincs ai-juk, csak mindig tudjak hol vagyunk.
Nem is latnak sokszor , de szorjak a fejunkre pl granatvetobol. Tokeletesen hibatlanul celoznak olyan messzirol is, , hogy meg egy pixelesek a kepen.
Tudjak elore, hogy a kovetkezo pillanatban hol leszunk.
Ha egy "holyaghurut" rankveti magat, de meg feluton sincs amikor mi odebb ugrunk es mar vagy 5 meterre vagyunk tole mire foldet er akkor is beviszi a talalatot.
A sebzes rendszere egy okadek.
Az iranyitas egerrel es kontrollerrel is egy fika.
Elkepesztoen osszecsapott igenytelen munka.
Nagyon alacsonyan van az a lec ezzel a 80-as ertekelessel.
Ez max 2/10
Az is joindulattal.

#3.
Jogosan.
Ez egy fosch.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.