Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) H0P4 válasza opr (#1) üzenetére


H0P4
csendes tag

Én a gamét laptop vásárlást abbahagytam. Két laptopot vettem, az utolsó teljesen felső kategóriás, Asus rog gs-506vs. Alaplapi hang elromlott, a szerviz alaplapot cserélt, egy törött alaplapra, amin a power csatlakozó rész alaplapon törött volt és mivel kapcsolta az áramot töltés közben. A venti egy év után már alig bírja (a szerviz és mondjuk jól felpasztázta, 90 fok fölé nem megy a GPU/CPU, de beteg hangos a venti és leégett a szőrt a lábáról, olyan meleget fúj.
Hordozhatóság nulla, mivel az Intel GPU BIOSból ki van kapcsolva a cpu-ban, max egy órát bír aksiról, és játszani nem tudsz úgy folyamatosan próbálja minimumra pakolni a teljesítményt a gép, szaggat minden mint a franc.
Ez volt egy 700ezer ft-os csúcs hardver. Amúgy szép, a képe és a gsync 144es screen baba, a bill. Kellemes...
De mostantól inkább csinálok egy picit miniATXet, Bluetooth billel meg egérrel, veszek egy beteg bfg gsync hatalmas tvt és minden hordozhatóság, csend, hűtés max. Élvezhetőség megoldva. A gépet meg én akkor és úgy upgradelen és szervizelés ahogy akarom.
Farmer laptopok 15 éve nevetségesek és egyre rosszabb. 6+ mag felett már throttling van. Hangos mind és brutál meleg. Az még lol hogy az új gamét sorozatokból hiányzik a gsync ami a gamét gép szívét képezi.
A topic van szereplő laptop is egy röhej. Megyünk vissza az 5 kiló közelébe, egyre nehezebb nem könnyebb?
Vicc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.