Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Harc egy kicsit nehézkesnek tűnt a videóban. 15$ elfogatható ár egy ilyen játékért. De fél vagy egy év múlva a megjelenés után lesz olcsóbban is.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Normi™


Normi™
őstag

Gyönyörűen néz ki már most.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#3) alevan


alevan
őstag

Számomra az a harc elég...erőltetettnek tűnt. Olyan volt, mintha a harcost a kezei vezérelték volna, a teste meg csak szinte repült utánna. Szép lessz ez, de van rajta még mit csinálni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) X Factor


X Factor
addikt

Tartalommal feltöltik, akkor egész jó kis címnek tűnik.

Make things work

(#5) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Az első videó végén, az a troll vagy mi igen elkalapálta a főhőst. S az a helyzet, hogy ez kb tényleg így történne élőben is, más játékokban, meg meg se röccen az ember miközben 10 ember is üti egyszerre.

Nekem tetszett, szerintem szépen megcsinálták.

(#6) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Megnyero a jatek, bar tavol all tolem a madartavlatos iranyitas, de ez nagyon jo. :C Nem tudjatok, hogy a videoban 06:15-tol mi a zene cime?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.