Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Miután tizenpár éve faterom lezúzta a Zastava-nkat, én annak az ülését használtam gépezős ülőalkalmatosságnak.
Ha szétmegy a mostani Metrós (az áruházas, nem a járműves) székem, akkor lehet nézek valamit a közeli autóbontóban :D

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) SüdiLaller válasza Gdi (#1) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

:D Az kemény! Nekünk is parkolt az udvarban 1-2 donor autó régebben, de azok még nagyobb fájdalmat generáltak volna. Nissan vanette cargo. Melós kisbusz, és akárhova mentünk Faterommal, vágtáztunk, hogy mihamarabb kimászhassunk belőle. Sok sikert a majdani alkotásodhoz! :R

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#3) távcsőves


távcsőves
senior tag

Nekem tetszik! A tapéta jó lesz.

(#4) SüdiLaller válasza távcsőves (#3) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Köszi!
Eddig nyerő, de bevallom azért nem kapkodtam el, mert innen jöhetnek jobb ötletek is.
Festeni nem nagyon akarom, mert sok lenne vele a vacakolás, felület előkészítés stb...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#5) Soybex


Soybex
őstag

Zseniális ! :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Egész jó, de kihúzni, betolni nem túl kínlódós? Vagy lesz az alján valami? Akár valami pici görgő is mehetne rá ami azért nem gurul össze vissza, de jobban mozgatható.

(#7) SüdiLaller válasza kmisi99 (#6) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Pótoltam a hiányosságot, valamiért először kimaradt.
4-4 kerék lett felszerelve. :)
Köszi, hogy jelezted!

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#8) kmisi99 válasza SüdiLaller (#7) üzenetére


kmisi99
addikt

Na ez így rohadt jó, kicsit gyáriasabban kinézve 150-200 000ft ot is el lehetne kérni érte "gamer" szék néven.

(#9) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Úúúú ez nagyon tetszik. Pont mostanában gondolkodtam ,hogy lassan ideje lenne cserélni a régi görgős székemet valami kényelmesebb darabra.Néztem árakat is de ami normális és kényelmes az nem az én pénztárcámhoz van szabva.

Most meghoztad ehhez a kedvem.Akár ez egy élhető alternatíva is lehet számomra. Egy kérdés: a dobozokat te csináltad vagy lehet kapni ilyeneket készen? Illetve akkor hegeszteni ügye semmit nem kellet?

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#10) SüdiLaller válasza Bambuszpro (#9) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Király! :Y
Vágj bele egész nyugodtan. Ha kell segítek is.
A dobozokat én gyártottam le, körfűrész, fúrógép elegendő volt a munkához. Hegeszteni nem kellett semmit, mert mindent csavaroztam. ( facsavar+metrikus az átmenő rögzítésekhez.)
De ahogy előttünk írták, lehetne még "gyáriasabb" akkor eladható lenne jobban.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#11) pet007


pet007
aktív tag

Uuu, lehetne ezt meg fokozni, ulesfutes/hutes, elektromos allitas, stb. Igazabol talan csak a kartamasz hianyozna (bar mostanin sincs). Amugy tetszik az otleg, foliazas utan egesz korrektul nez majd ki a doboz is. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.