Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AuraSync


AuraSync
őstag

Nem is tudtam, hogy te ilyennel foglalkozol Zero. :Y
Én csak sima 1:8-as RC kocsival toltam anno tudod olyan monster truck-al ami szét volt mókolva, hogy nagyobb akkut lehessen bele tenni. :DDD
Hú hogy élveztem ugratgatni vele, ment vagy 30-40 percet is simán.

A szomorú az egészben, hogy azért hagytam abba mert kibeszéltek a hátam mögött, hogy dedós vagyok mert távirányítós autókkal játszok, holott egyáltalán nem gyerekeknek való cucc volt a maga max 50km/h-ával.
Na mind1, győzött a társadalom. :O

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2) Sub-ZeRo válasza AuraSync (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, idén tavasszal megvesztem, hogy kell nekem egy RC autó, amit meg is csináltam. A túl oldalra is átestem, mert az keményen feltuningoltam... :DDD

Az hogy a hátad mögött mit mondanak ne foglalkozz vele. Azt csináld amit szeretsz. Én azért építem ezt. Meg azért mert ezer éve szerettem volna ilyet... De lehet egy másikra is benevezek... Vagy több pótkocsira hozzá.
Jah és nem érdekel mit mondanak a háta mögött. Az írégység szól belőlük legtöbbször. :C :R

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.