Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Letöltöttem a demo verziót. Nagyon tetszik, de van egy gondom.
Logitech Racing Wheel a kormányom. Minden működik, csak épp a fékpedált nem tudom tudomásul vetetni a progival.
Ez a játék hibája?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Victoryus válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha a duda működik, minek fékezni? :D Egyébként jó játék, én még csak billentyűzettel próbáltam. Az irányítás szerintem nem a legjobb, kacsázik még üresen is. Az autók nem törnek :( Pedig ha már szimulátor akkor törhetnének, meg a kamion is. Tripla szaltó után is makulátlan fényezés... ejj. Lehet nem én vagyok a célközönség, kicsit gta módban játszottam vele. Ja, meg a kavicsos részen nem tud felmenni rakománnyal, mert kipörög a kereke. A térképnél is lehetne gps. Vagy van csak én nem találtam meg? Végre ebbe vannak gyalogosok is, nem csak a kihalt város mint a buszos játékukban. A 90-es korlátozást nem lehet valami cheattel kivenni? A 18Wheels Of Steelben sincs sebesség korlát csak a táblákon. Ja és a CB, ami abban a játékban van nagyon hiányzik. Vagy legalább dudálnának, villantanának vissza.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az egyik srácnak ([link]) egy nem logi féle kormánnyal van baja, nem tud kuplungot állítani. És még nem jött rá hiba javítás neki. Most jön majd nem sokára egy map update, nagyobb lesz, hátha abban lesz javítva. Amúg az 1.2-es patch-ben lett javítva a kormányokhoz szükséges dolgok. Lehet azzal kellene megnézned hogyműködik e.

(#2) Victoryus:A kamionok nálam nem kacsáznak. Logi G25 900 fok.
Az autók meg nem törnek, mert elég volt a liszensz díjat kifizetni nekik a Scaniának. Ha még törnének akkor + költség lett volna nekik. Meg szerintem a játék motorja nem engedi a törést, mert csak felvarták a régi prism3d-t. Hát, nem tudom, láttál már kamiont 180-al száguldani? Mert fékek legyenek a kerekeken amik megfogják. :DDD Amúgy meg a 120-sem megengedett, mert kamionnal általában a 90 + előzni tilos. De ha te is szétnézel a linken, akkor írtak valamit az első vagy második post-hoz, van benne már ilyen tiltás feloldás.
Amúgy villantani szoktak, mikor póttal vagy és kanyarodni akarsz ki egy gyárból, ott vannak olyanok hogy megállnak és rád vilognak, hogy haladj te is. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) Buster17


Buster17
addikt

A karier módot hiányolom belőle, ezért nem is tetszik sajna :( pl a GTS hónapokra lekötött de ez nem.

[ Szerkesztve ]

(#5) Sub-ZeRo válasza Buster17 (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez olyan lett mint a Trucks & Trailers. Meg ha olyan mód kell, arra ott lesz a Euro Truck Simulator 2. Szerintem nem fogunk unatkozni. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) zolee5016


zolee5016
őstag

Hello..Invitálásodra kipróbáltam,majd megvettem...Hát tényleg 100x nehezebb mint az ETS2 de tetszik.... :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.