Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Ezen volt az az ejtőernyős játék, ugye?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

Hogy all a garazs?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Sub-ZeRo válasza Samus (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen! 🙃

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) Sub-ZeRo válasza twollah1976 (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Meg van rendelve, visszaigazolták hogy oké. Egyelőre várok rá. Ha lesz valami róla, írok! ✌️

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) scream


scream
veterán

Egyik nagymamámnál még mindig az én ex 3510i-m teljes szolgálatot, lassan 15 éve.

(#6) Wanderlust


Wanderlust
tag

Gratulálok! Szép darab. 8.-os koromban egyik osztálytársam birtokolt egy ilyet. Néztük a színes kijelzőt a haverokkal és nem hittük el :) Akkoriban még a mobiltelefon is ritkaság volt a mi korosztályunkban nem még egy ilyen.

(#7) Sub-ZeRo válasza Wanderlust (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi! Én fősulira engedhettem meg magamnak úgy, hogy nővéremék megleptek vele születésnapomra egy ilyennel... :B :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) oszi666


oszi666
őstag

Meg ezen volt egy Splinter Cell játék nem? valami elképesztően menő volt akkoriban

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#10) Sub-ZeRo válasza oszi666 (#8) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Olyat nem találtam rajta. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) Sub-ZeRo válasza #40993792 (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Itt az ideje beszerezni ilyet... :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) hege8888


hege8888
aktív tag

A párom hogy itthon home officeol, pár napja a hívások miatt kapott egy céges régi SIM-et. Előkerült a cipősdobozból egy Sony Ericcson K200. Másnap mikor a gyerekek (6 és 10) először hallották csörögni, és megnézték mi adja a zajt (midi csengőhan), teljesen szétnevették magukat, hogy Anyának milyen telefonja van..

Van itt aki gyűjt telókat? Én régi PC-ben utazom, de van pár elcserélhető Nokiám, amit inkább elraktam, mint kidobjak.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#13) bhonti válasza hege8888 (#12) üzenetére


bhonti
tag

Nekem is megy vígan a mai napig a K300i (na jó, a joystickja már kevésbé) mikor az S5620-at ráteszem a töltőre :D Amúgy tök jók ezek amikor "csak" telefonálni, esetleg e-mailt akar az ember. Nem merülnek le 1-2 nap alatt mint egy "új", akkor is ha éjjelre mindig kikapcsolom...

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#14) jbush


jbush
tag

Szép példány :-)
Nekem annak idején nem tetszettek az első színes kijelzős telefonok, mert nem láttam meg bennük semmi különlegeset. Én a monokróm kijelzős modelleket kedveltem. Színes kijelzősökből nekem a Symbian-osok jöttek be.
...meg a 7250i. Az valamiért nagyon tetszett. De az első színes kijelzős telefonom a 7650 volt, amit imádtam (a mai napig működik).
Itt az én kis gyűjteményem:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
8810-esem nincs; az még kell, hogy teljes legyen a szett.
Főként a Nokiákat gyűjtöm, de megvan jópár klasszikus Sony/Ericsson is.

Szerk.: A 3310/3330, 6310/6310i és a 8210/8250 ugyanolyan előlapban van, ezért ránézésre nem lehet őket megkülönböztetni... De nem ugyanazokból van kettő.
6210-ből azért van kettő, mert az egyik sima, a másik 6250-es szoftverrel "upgrade-elt".

[ Szerkesztve ]

(#15) quailstorm válasza oszi666 (#8) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az előtelepített volt? Nemrég vettem 3510i-t és azon is rajta volt. De JAD alapján több más játékot meg megvettek rá.

Kár, hogy olyan nehéz játékot telepíteni a telóra. Vagy mobilnet kéne (ami már nincs), vagy kábel ami ritka és drága. Szerencsére a program Win10-en is megy, de fizikai COM port az kell.

(#16) Grenki válasza jbush (#14) üzenetére


Grenki
csendes tag

Ez igen :C

(#17) Kasya


Kasya
nagyúr

Hogy duruzsol a wap rajta? Hasznalhato meg valamire?

(#18) Sub-ZeRo válasza jbush (#14) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi!
Komoly gyűjtemény! :Y :R

Mi a különbség 6250/6210 között szoftverben?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) Sub-ZeRo válasza Kasya (#17) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát azt nem próbáltam ki. :(
Csak a csengőhangokat néztem meg rajta... :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20) bhonti válasza Kasya (#17) üzenetére


bhonti
tag

Amúgy még létezik wap a mai világban... legalábbis nemrég még elérhető volt a vasúti menetrend a wap.elvira.hu oldalon. Nincs is egyszerűbb annál mikor működik éppen! ;)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#22) bhonti válasza #40993792 (#21) üzenetére


bhonti
tag

Annál régebben csak a gopher volt :D hogy is... úgy 93-94 környékén :) Jó, az gépen.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#23) jbush


jbush
tag

:R
Mármint azon kívül, hogy a 6250 menüjében a telefonon van egy "sapka"? :D Tartalmaz zajszintmérőt, és ha jól emlékszem, talán több játék is van benne. Valamelyik nap bekapcsolom őket, már rég volt (pedig a 6210-es az egyik leghosszabb ideig használt telefonom volt, egyszerűen imádom a mai napig).

(#16) Grenki: :R Már gyűjtögetem pár éve őket; sok olyan van köztük, amit használta élesben, még több, amire csak csorgattam akkoriban a nyálamat.
Majdnem mind működik egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#24) jbush válasza Sub-ZeRo (#18) üzenetére


jbush
tag

Az előző hozzászólásom erre akart válasz lenni, csak már lejárt a szerkesztési időm, mire észrevettem, hogy újként küldtem el :W

(#25) Sub-ZeRo válasza jbush (#24) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért kitaláltam kinek írtad! :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26) quailstorm


quailstorm
nagyúr

WAP az még van, de a 3510i és kortársai már nem tudnak mobilnetezni, mert nincs GPRS.
EDGE-es telefonnal még lehet Telekom hálózaton netezni. 3510i-vel, 3100-zal nem.

(#27) Kasya válasza quailstorm (#26) üzenetére


Kasya
nagyúr

Wow, ezt jo tudni.

(#28) jbush válasza Sub-ZeRo (#25) üzenetére


jbush
tag

Jól van na, csak a rend kedvéért :DDD

(#29) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Ilyen volt az ügyeleti telefon, nagyon utáltam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.