Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ezt te tudod eldönteni. Én tudom, hogy nekem nem kell. :D Jelenleg 7-em van, de ha lesz iMac akkor ugye OSX. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amíg a 7 stabil és nem származik hátrányod a 8 hiányából, addig nem érdemes váltani. Én legalábbis így vagyok vele, sajnos közel egy év 8-azás után a 8.1 volt az utolsó csepp a pohárban. No nem azért, mert rossz lett volna, mivel nagyon örültem az újításoknak. De a driver és az egyes thinkpad-szoftverek hiánya betette a kaput, mert az üzemidőm kevesebb lett vele. Ami elég érdekes, mert elvileg többnek kellene lennie. Ja meg a 7 most valamiért gyorsabb, SSD-vel legalábbis.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) alevan válasza lezso6 (#2) üzenetére


alevan
őstag

Az én Lenovo-mra is gyengusok a driverek 8.1-re (hangdriver nem indul, a lenovo oldaláról leszedett AMD drivertől fagyik a flash és HTML5 videó, memóriakártya olvasó nem megy), de a hangdriveren kívül a másik kettőre szereztem generic AMD és Realtek drivert.

Viszont valóban, szoftveresen a gyártók elég gyengén támogatják a Win8ra váltást.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) lezso6 válasza alevan (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos a nem thinkpad (edge és társai se számít annak) notikra még kakibb a support, nagyon bugos driverek vannak. 8-ra nekem pár hét alatt kijöttek a stabil driverek, meg 8.1-re is majdnem hamar jöttek, de ezek csak viszonylag alapvető cuccok voltak, pl PowerManager nem jött. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) alevan válasza lezso6 (#4) üzenetére


alevan
őstag

PowerManagement az kivételesen van és megy, de nem is lenne probléma, ha a WiFi és az Audió drivereket le tudnám tölteni a Coxenant-tól és a Quallcomm-tól (mint az AMD és a Realtek drivereket). De ők csak gyártói támogatást adnak...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.