Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

Es te tényleg a fagyasztóban élsz? :DDD

(#2) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

üresen csak a váz 200euro :U
+ ülés már 364 euro
Se kormány se pedál semmi se ülés FB
Nem lelombozás képen, de ennyi erővel kimegyek a méh telepre vasért meg a bontóba egy ülésért, vagy jófogásról.
És össze hegesztem méretre

De azért várjuk

(#3) mephi666 válasza angyalpc2 (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha nem is méhtelep és nem fontos a mindenféle kerekítés: pár szál zárt profilból simán össze lehetne rakni egy vázat :K és ennek az árnak a töredékéből... nem vágyok ilyenre, de ha így lenne, inkább nekiállnék barkácsolni, maradék pénzből meg vennék a munkához sört :) (sörből maradna arra az időre is bőven, amikor már csak élvezni kell a munka eredményét)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Sub-ZeRo válasza #90088192 (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) Sub-ZeRo válasza angyalpc2 (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Van itthon BMW ülésem, meg van a közelben vasas amivel nem is lenne gond. Azzal lenne a gond, hogy mire találnék egy embert, aki szépen megheggeszti, (nem húzza el neki a varrás a vasat/ deformálja) összerakja, lefestem, megcsinálom a váltó tartót, vagyis megcsináltatom, hogy jó legyen, az nem biztos hogy elsőre minden jó lesz. Azért meg arra nem vágyom, hogy egy jó cockpitet ötször, hatszor újra megcsináljak, vagy netán átalakítsak, abba nem ölök időt.
Azért lett ez véve, mert ez az utolsó cockpit, amit megveszek. Ha ez a rendszer összeáll, akkor jöhet az evo, vagy sti project... :DDD
Szóval most a legjobb döntés ez lett, hogy ez meg lett véve. Ebből is az XL RS üléssel.
A szőnyeg most nem kapható náluk, még az lesz rendelve, meg egy bill és egér tartó is.
:B
Amúgy meg másodikára ittt a cucc, csak nem tudom a régivel mit csináljak... Amúgy a régi szett eladó, ha érdekel valakit... :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Sub-ZeRo válasza mephi666 (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem iszom sört, sőt alkoholt sem.. Azért tudok ilyet venni... :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) #90088192 válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


#90088192
törölt tag

Anno ezért tanultam meg heggesztni, mert a nővéremnek kaput/kerítést kellett csinálni. Ha hiszed ha nem mindenhol derékszög és 40X40 zártszelvény, egy öreg hetra trafóval ha jól emlékszem :K

A többi csak képzelet kérdése, megnézel egy-két példát abból máris el lehet indulni, és jobb is lesz a végeredmény. :R

Persze ehhez szeretni is kell a tinikulést mint hobbit, még hely is kell hozzá :DDD

(#8) Sub-ZeRo válasza #90088192 (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Se heggesztő trafóm, se helyem nincs. :(

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) Gigi01


Gigi01
őstag

Ezt te megrendelted?Ilyesmi kéne nekem is. ;)

(#10) Sub-ZeRo válasza Gigi01 (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen. :K Elméletileg másodikára itt lesz. De rakom fel majd blogra. 👌😁

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) razorbenke92 válasza Sub-ZeRo (#10) üzenetére

Én is várni fogom :) (szerk.: Mármint a beszámolót)

Nekem az a gyermekies vágyam - amit talán majd a saját gyermekeim fognak csak élvezni - hogy a tetőtér egy félreeső zugában kialakítok egy szimulátort/cockpitet - rendes autó műszerfallal bontóból, óracsoporttal, üléssel, kormánnyal, és ami csak eszembe jut.

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#12) cinemazealot válasza razorbenke92 (#11) üzenetére


cinemazealot
addikt

Mozgatni is fogod? :) Mert az úgy az igazi, ha érezni is a géket meg a kátyúkat. :D

(#13) AxBattler


AxBattler
félisten

Faja lesz, várom a beszámolót!
Aztán jövőre jöhet a monitor: Samsung Odyssey G9 49G95T

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#14) Sub-ZeRo válasza AxBattler (#13) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

3 full HD 21,5-es nem elég?! :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) AxBattler válasza Sub-ZeRo (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Azt Neked kell tudnod, engem pl. zavarna a törés. :B
Persze 450k HUF nem kevés pénz, de akad olcsóbb alternatíva is, pl. ASUS ROG Strix XG49VQ most akciós. Elvileg így néz ki 1db hagyományos, 16:9-es, 21.5"-os monitorhoz képest:

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#16) Sub-ZeRo válasza AxBattler (#15) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem látod a törést. Próbáltad már? Az agyad ki fogja kapcsolni úgy mond a csíkokat, ergó nem fogod észrevenni. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17) AxBattler válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem próbáltam, csak 21:9-es monitorom volt... de elhiszem, ha azt mondod.
Végül is a játék közbeni adrenalinfröccs sokat segíthet. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#18) Sub-ZeRo válasza AxBattler (#17) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha egyszer meglesz a szett, akkor meg vag hívva egy dirt rally1/2 kipróblásra. ;)

Csak hogy kipróbáld. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) AxBattler válasza Sub-ZeRo (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, lehet hogy egyszer élek majd vele! :R :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.