Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A 47-es goblin visszavág? :D
A karja miért világít amúgy, meg hogy nem veszik észre, ez az egyik legillúziórombolóbb szerintem a Splinter Cellben is, csak ott ugye Sam Fisher szemüvegével...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) b.


b.
félisten

az tök gáz hogy az árnyékok mesterében senkinek nincs árnyéka :D ( na jó néha a főhősnek beugrik valami de a többi karakternek semmi :D)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) hommeros


hommeros
őstag

A terem egyre csak sötétül, a humán mobnak meg semmi reakciója. Ellopják az orra elől a cuccot, és elkezd sétálgatni a teremben, mintha normális jelenség lenne, és nem sejthető az előzmények nyomán, hogy behatoló van.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) lofagi


lofagi
addikt

Valahogy nekem is ezek a gondolatok születtek meg, mint az előttem hozzászólóknak. Szép, ötletes, de valahogy az az érzetem, hogy 2014ben már nem kéne valami jobb AI-t bele tenni a játékba? 1-2 valóban olyan gyerekes hiba van benne, hogy egyszerűen nem értem,hogy ezt nem látják a készítők vagy valóban csak ennyire van igénye a nagy átlagnak? Mert azért az,hogy elvesz egy kincset, vagy felborít egy vázát és semmi következménye nincs, vagy csak úgy elsétál valaki mögött, az nem veszi észre, ezt képtelen vagyok elhinni, hogy ez a készítők se látják vagy veszik észre. Viszont ha csak ennyire van igény akkor már más a helyzet, mert azért valljuk be, a Vérpistike nem szereti a kihívásokat.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5) Plazmacucci válasza lofagi (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor a 12-16 éves célközönség azt mondaná hogy nehéz, és elmenne coddal játszani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) buzus válasza lofagi (#4) üzenetére


buzus
aktív tag

Dettó...

Gagyi és unalmas. :W :( Az első 3 perc után ki is nyomtam a videót.

(#7) imibogyo


imibogyo
veterán

ráadásul fizikuma sem kiemelkedő
Igen. Végülis csak 6 métert tud ugrani függőlegesen és vízszintesen is. A falon lévő pöckökről is szintén 5-6 méterre rántja magát pusztán karból és 3-4 méteres zuhanás után is karból megfogja magát egy másik kiálló pöckön. 8 métert úgy zuhan, hogy leérkezéskor még csak nem is kell gurulnia, lábból megtartja magát, emellett a falak peremén is ugrásból képes megtartania magát. Tényleg nem kiemelkedő a fizikuma.

Természetesen értem mire gondolt a cikk írója, de akkor azt valahogy úgy kellett volna tálalni, hogy "nem jeleskedik a közelharcban", ezért inkább a lopakodásra és az elkerülő manőverekre helyezi a játék a hangsúlyt, vagy valami ilyesmi, mert a fizikumával szerintem nincs semmi probléma. :B

(#8) saelin válasza imibogyo (#7) üzenetére


saelin
veterán

Te emberhez hasonlítod, ő meg orkhoz. Ennyi. :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) imibogyo válasza saelin (#8) üzenetére


imibogyo
veterán

Félig viccnek szántam és csak félig komolynak. De ki mondta, hogy emberhez hasonlítom? Saját magához, a méretéhez és adotságaihoz viszonyítok.

Értem, hogy a cikk az orkokkal állítja szembe, de attól még, hogy valami kisebb valamitől és így logkusan gyengébb is, még nem jelenti azt, hogy rossz a fizikuma (lásd hangya vs. ember). Csak azzal nem értettem egyet, hogy a "fizikum" egyenlő lenne azzal, hogy ki, vagy mi hogyan és mennyire tud harcolni. De szerintem túlragoztam. Csak egy észrevételnek szántam, semmi többnek. De aki ilyenekre "képes", mint a játék főszereplője, annak igenis jó fizikuma van. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.