Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Ha valami jó kis Blade of Darkness-utánérzet lenne, annak tudnék örülni, de a hivatalos honlap alapján nem tűnik valami nagy számnak. Na majd kiderül. Gondolom budget kategória. Mellesleg miért csak PC kategória, ha PS3-ra is jön?

Más: muszáj a képfeltoltes.hu-t használni? Azon felül, hogy egy lassú szar, egy rakat embernek be sem jön. Sorry, csak már a tucatszor sokadik alkalom, gondoltam szóvá teszem.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Sirandrish válasza Morden24 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

ps3 pipa megvan...
képfeltöltés...nálam messze a leggyorsabb ahogy azt már egy hírnél leírtam, tudom hogy vannak akiknek nem jön be de 4-6képet feltöltök ide mira pl az IH főoldal bejön...mondhtasz azért kepfeltolto oldalakat és megnézem..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Morden24 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Klikk

Nekem nem ritkán belassul, ráadásul tudom, hogy nem egy nagy szempont, de pl. Oprea Mobil-ról még HSDPA mellett is köztragédia :)

Sectumsempra - For Enemies

(#4) Sirandrish válasza Morden24 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

ok..kérésedre a media.proxnetet kipróbálom következő híremnél.:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Skizz


Skizz
addikt

A harmadik kép nálam kicsi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.