Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juhig12


juhig12
tag

bele kéne nyugodni, hogy kijött az új mortal kombat és abbahagyni ezeket készíteni, mert nem fog tudni labdába rúgni mellette

(#2) olbaidhun válasza juhig12 (#1) üzenetére


olbaidhun
őstag

Én is nagy Mortal rajongó vagyok, de azért jót tesz a fogyasztóknak, ha van egy kis konkurenciaharc a piacon..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3) bigadam94 válasza juhig12 (#1) üzenetére


bigadam94
tag

Nem egy kategória a két játék. A Mortal Kombat egy sokkal könnyebben "fogyasztható" verekedős játék, amivel akár pár óra gyakorlás után is igen komoly harcokat lehet lezavarni, a Street Fighter pedig ezzel szemben egy "hardcore" verekedős játék, ahol hetekig kell gyakorolni az egyes karakterek mozdulatait - és igen, az ilyen játékokra is van igény. (+ jelen esetben még a Tekken méretes rajongótáborának egy része is vevő lesz a játékra...)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#4) #08052480 válasza juhig12 (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Aha szerinted :Y Szerintem meg oda-vissza alázza ez és kb az összes AAA bunyós cucc az MK-t, úgyhogy csak jöjjenek.

(#5) james001 válasza juhig12 (#1) üzenetére


james001
veterán

Én is imádom a Mortal-t de az újat pl. már meguntam,meg kivittem a challenge tower-t is,sztorit is és már nem nagyon tudtam vele mit kezdeni... Szóval jó kis játék de sztem rövid.
Úgyhogy jöjjenek csak az ilyen gammák,de én inkább a Tekken X Street Fighter-t várom nagyon.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) nokia párti


nokia párti
őstag

Nem rossz, de a Tag2-t sokkal jobban várom. :K

(#7) Góliát


Góliát
senior tag

Nagyon látványos! :C :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8) rinbanbo


rinbanbo
tag

hát azért nem egy soul calibur, szerintem gagyi........max a tekken hírnevét rontja........mortalal meg össze vetni nem is lett volna szabad eszt a viccet.........

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.