Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FefeeX


FefeeX
veterán

Sőt, én arra jobban is kíváncsi vagyok... De azért már ez sem rossz hír :)

(#2) kapeti07


kapeti07
senior tag

Gondolom az SF X tekken olyan lesz mint az SF4 de Tekken karakterekkel, illletve a másik meg olyan lesz mint a Tekken csak SF karakterekkel. Nem is tudom melyik tetszene jobban. Attól tartok mindkettőt meg kellene vennem :F

Már csak az érdekelne, hogy mikor lesz SF X Tekken vs Marvel vs Alien vs Predator vs Terminator vs Capcom vs DC Universe vs Soul Calibur vs Star Wars vs World of Warcraft...stb. :D
Ez elég ütős cím lenne... :DD

Xbox: kapeti

(#3) Elijah Baley válasza kapeti07 (#2) üzenetére


Elijah Baley
tag

Csak csatlakozni tudok, :DD

Nem mintha igazából olyan nagy "was ist das" lenne egy hasonlóan nagyvolumenű játékot megcsinálni., főleg ha nem elölről kell kezdeni a játék fejlesztését, hanem csak a plusz karaktereket kell lemodellezni textúrázni felcsontozni és mondjuk a mozgásokat motion cap'-pal bevinni, kulcsolni, szerintem ha elég pedáns a csapat, egy karakter 3 nap alatt kész van napi nyolc óra munkával...

Amúgy szerintem szégyen amit csinálnak, mert ez amit fentebb írtam, kb pár hónap munka, és egy régi játékot eladnak új áron. Pölö' a Super Street Fighter 4 esetében, de gondolom igaz ez a Tekken 6-ra is, bár ugye, miután még képeket nem láttunk addig nem húzom le őket.

Mondjuk én az új Mortal-ra teszem a voksomat :K ....

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#4) kapeti07 válasza Elijah Baley (#3) üzenetére


kapeti07
senior tag

Az új Mortal-t én is várom. Csak attól félek, hogy mire megjelenik már lelövik az összes poént a trailer-ekben. Már majdnem minden kivégzést láttunk. Azért remélem lesz még néhány "meglepi" :)

Xbox: kapeti

(#5) Pubszon


Pubszon
veterán

Már napok óta ez jár a fejembe, mondtam is, hogy ez lesz a következő játék amit meg fogok venni. :))
Most ránézek a hírekre és pont erről találok egy jó hírt. :D
Bő 1 év, addig még elütöm/rúgom az időt a Super SFIV-el. :D

Ha valakinek megvan X360-on a SSFIV, szívesen játszanék vele. :K

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#6) Zigur


Zigur
senior tag

Én arra tippelnék mivel a Capcom csinálja ezért SF szerű játék lenne Tekken karakterekkel.
Nekem sajna nem kedvenc a SFIV, én olyan hírt akarok látni hogy a Namco dolgozik a SC 5-ön és a Tekken 7-en ... bár a Tekken 6 nagyon ki van balanszírozva.

(#7) Pubszon


Pubszon
veterán

Nem kell tippelgetni, ez tény, hogy a SF X Tekken a Camcom gyártmánya lesz és a SF motorját, mozgás világát és grafikáját fogja használni.
Youtube-on rég óta van róla videó is.
A Tekken X SF pedig a Namcoé.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.