Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LeventeV


LeventeV
senior tag

A most elérhető Story mód, az mindegyik karakter külön kis története, és júniusban az egészet átölelő történet jön, mint a Mortal Kombat-ban (arcade ladder - rendes story mód)?

(#2) Pubszon


Pubszon
veterán

Köszi a tesztet, jó lenne még egy PC-s CPU-VGA teszt. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

"Mint a legtöbb verekedős játék, örök izgalmat ez sem nyújt;" - Ha nem a zsanered, attol meg ne irj hulyeseget, biztos azert vannak tornak mert a jatekosok unjak...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#4) RECSKA válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


RECSKA
veterán

Oke, de attol meg orok izgalmat nem nyujt... ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#5) szupermacs válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Én az előzőre már nem is emlékszem, hogy milyen volt. Mondjuk nem sokat játszottam vele, de szeretem a bunyós játékokat. Leszámítva a japánokat.

De csodálkozva olvastam, hogy már 8 év eltelt az előző rész óta. Kíváncsi vagyok ennek a gépigényére. Kipróbálnám PC-n.

(#6) ldave


ldave
félisten

Azt lehet tudni, hogy a később jövő tartalmak, frissítések ingyenesek lesznek vagy dlc módon meg kell venni majd kölün azokat? A negyedik rész esetében ugye volt a 3 extra változat (super, arcade, ultra), ha jól tudom ilyen most nem lesz, legalábbis a jelen állás szerint.

A Slime draws near! Command?

(#7) oriic válasza szupermacs (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#6) ldave

Mivel van Deluxe kiadás, amiben benne van a Season Pass, meg utóbbi külön is megvehető, biztos hogy fizetős tartalmak jönnek többnyire.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) szupermacs válasza oriic (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi, akkor ez felejtős. :R

(#9) Pubszon válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


Pubszon
veterán

Ez igaz, en a 4 megjelenese ota aktivan jatszom, es a megunasnak halvany jelet sem latom. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#10) bqcii


bqcii
újonc

Nálunk lehet kapni valahol dobozos collector's editiont?

(#11) Sonja válasza Pubszon (#2) üzenetére


Sonja
veterán

Tessék!

Nem kell nagy gép a FullHD 60fps-hez, elég egy i3-2100 + GTX 670 is. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12) Pubszon válasza Sonja (#11) üzenetére


Pubszon
veterán

GTX670 van I7 3770K-val, akkor nem kell félnem. :)
Köszi. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#13) djculture


djculture
félisten

pc-n nagyon rossz televan a steam a játékot szidó hozzá szólással.. Kontroller kezeléssel is baj van plusz random fagy és van minden.

(#14) Döglött Róka válasza RECSKA (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha raerzel az izere egy verekedos cimnek megerzed a taktikat akkor minden, csak nem megunhato.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#15) szupermacs válasza Döglött Róka (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Van olyan, aki MK9-et vagy DC Injustice-t nem unta meg? Nekem sikerült egy végigjátszás és pár óra multi után mindkettőt.

(#16) Döglött Róka válasza szupermacs (#15) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mk9-et mai napig jatszunk haverokkal.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#17) szupermacs válasza Döglött Róka (#16) üzenetére


szupermacs
veterán

Sajnos haverokkal nem tudok tolni semmit, egyikük sem tolja azokkal amikkel én szoktam játszani. Így a WoW-on kívül semmi sem megy huzamosabb ideig.

(#18) Döglött Róka válasza szupermacs (#17) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor nem a viz hibaja, hogy nem tudsz uszni:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#19) Sirandrish válasza Pubszon (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem jelenti azt hogy 50 év múlva is tolod majd :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) szupermacs válasza Döglött Róka (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Ettől függetlenül még kéne, hogy le tudjon kötni, mert rengeteg játékmód van benne. De sajnos monoton a bunyós játék.

(#21) Döglött Róka válasza szupermacs (#20) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mert a gepi ellenfel monoton es kiismerheto. Jatekmod ide vagy oda, a vegeredmeny ugyanaz, a gep konnyu lesz egy ido utan. Ha ezt nem lehet belatni, halal feleslegesen beszelgetunk.

Verekedos jatek = Player VS Player.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#22) szupermacs válasza Döglött Róka (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Ettől függetlenül MK3-mal elvoltam egyedül is árkád gépeken.

(#23) szarvasbogár válasza Döglött Róka (#21) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Azért a régi jó anyagoknál killer1, mk1,2 stb ultra hard-on páran elhagytuk a tökünket nem beszélve a tekken3 túlélő módjáról ami 30 win felett nagyon bedurvult (Paul - 51 win) :DD

De az igazi móka természetesen a haver vs haver :)

(#24) Pubszon válasza Sirandrish (#19) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem, de azért már 8 év mögöttem van, ami azért egy játék iránt nem rossz. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#25) Sirandrish válasza Pubszon (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mediumon már el tudod verni a gépet? :D
Viccet félretéve...8 év alatt már gondolom gyakorlatilag bármit megcsinálsz bárkivel, és bármikor.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) Döglött Róka válasza Sirandrish (#25) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ahh, nekem 5 ev mk9 utan ketto karakter van, amire azt mondom hogy ismerem. Minden karakter mas es mas frame dataval rendelkezik. SFben a az alap kombokat is neked kell osszeraknod ahhoz meg elengedthetetlen a frame ismerete.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#27) szupermacs válasza Döglött Róka (#26) üzenetére


szupermacs
veterán

Mi az a frame? Ennyire sose másztam bele a bunyós játékokba.
Egy ismerősöm van aki emulátorral játszik valami árkádos japán bunyós játékot, egyszer láttam amikor kombózik és végigtolja a játékot. Elég elvetemült fejet vágott és majdnem szétesett a kezében a controller. :D

(#28) Döglött Róka válasza szupermacs (#27) üzenetére


Döglött Róka
veterán

egy verekedos jateknak 60-fps az alapja, ezert remenytelenek a pc-portok tobbsege ahol framevesztes adodhat az instabil fps miatt.

Minden mozdulat adott framebol all, adott egy utes, annak van startup frameje (amig elindul az utes) es timeoutja (amikor abbahagyja a mozdulatot es lehet kotni a kovetkezo mozdulatot hozza.)

Megnezel pl egy mkx movelistet, ott vannak a framedata-k a mozdulatoknal, hogy lathasd mit mivel tudsz osszerakni.

Roviden konyhanyelven ennyi, persze nyilvan jobban es melyebben ki lehet fejteni. Ezekre az infokra epul joreszt a taktikad.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#29) szupermacs válasza Döglött Róka (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Ennyire sose mentem bele a játékba, nem ismerem az MKX-et. Azért MK9-ben van pálya, ahol elég slow motion a kép. Gondolom ez a régi HW miatt is lehet nálam.

(#30) Pubszon válasza Sirandrish (#25) üzenetére


Pubszon
veterán

És az a durva, hogy nem. Nagyon nehéz játék. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.