Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Mennyi? 1645 amerikai cég? Mivel foglalkoznak ezek a cégek? :Y Mindjárt jó alaposan rá is keresek.

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#2) EnGarde


EnGarde
csendes tag

"1500 dolgozója mellé 365 munkavállalót vesz fel a cég"

Aham, persze. Az informatikusok sorban állnak már most a még épülőben lévő irodaház előtt...sőt, tolakodnak!

Nincs, akit felvehetnének Szegeden és Debrecenben. Tudom, mert mindkét helyen próbálkoztam én is felvenni embert. Más cégtől lehet elcsábítani, de az nehezebben megy. Pláne nem fog menni 365x!

Epam is sajnos elég merev cég, sokszor poroszos hozzáállással, ugyanakkor nem amerikai, hanem amerikai tőzsdén jegyzett fehérorosz+magyar cég. Ahol te egy egységnyi erőforrás (resource) leszel, ha felvesznek, semmi más. ;) Pénzt ott is lehet keresni, kérdés, h mennyit és milyen áron...azaz mennyire zsigerelnek ki.

(#3) MCGaiwer válasza EnGarde (#2) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nyílván ha minden marad úgy, ahogy most van, akkor nem fognak felvenni 365öt, mert annyit mindenféle megállapodás nélkül is felvettek volna már, ha tehették volna. A kérdés az, hogy mennyire éri meg nekik lejjebb rakni a lécet a megállapodás kedvéért. Ha azok felé is nyitnak, akik eddig nem feleltek meg, teljesíthető a vállalás.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4) nagy.elemer4


nagy.elemer4
újonc

hmmm.. érdekes, még mindig feketén, loyal bank-os offshore számlákra, kapják a fejlesztők a fizetésüket? :(

(#5) EnGarde


EnGarde
csendes tag

Ezt viszont jól csinálják:

http://index.hu/gazdasag/2016/07/13/akkor_hiany_van_informatikusbol_hogy_a_cegek_maguk_kepeznek_ki_embereket/

A képzés, a tanulás fontosabb, mint bármi más.
Fontosabb, hogy jó legyen a hozzáállásod, mint az, hogy mi van a CV-dben. Persze egy alapszinten túl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.