Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Create.


Create.
addikt

Remélem jó lesz. :))

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Végre valami SG! Remélem hogy nem csapják össze, mert ez a cím megérdemelne egy minőségi játékot!

(#3) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Várjuk nagyon!!! :C - meg úgy általában egy tényleg jó, klasszikus RTS-t ahol egységek tucatjaival zúzhatjuk le az ellent. :K

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4) gaben22


gaben22
senior tag

Stratégiának mindig örülök, még akkor is, ha 1 SG részt se láttam

Ide lehet küldeni a szemrehányó leveleket: .... :D

Nekem egyetemi koleszig kellett várnom, hogy megtudjam, mekkora kult övezi SG-t. Még a kolesz portásai is nézték, emlékszem lakótársam szállította nekik az árut, ők meg néha elnézték, ha valami cimbora nálunk aludt.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#5) Daelion


Daelion
őstag

Már tényleg megérdemelne egy korrekt játékot a SG univerzum, egyik örök kedvenc sorozatom volt ez de akár mai napig elnézem.

Egy ilyen Mass Effect kaliberű SG játékot el tudnék fogadni. :D

Erre meg kíváncsi leszek persze, ritkán játszok stratégiát mostanság mert kevés van már ami tetszik is.

(#6) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én csak a Tirg szemöldökére emlékszem, meg a goahuldokra :DDD .

(#7) CPT.Pirk válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az Teal'c és goa'uld! :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) xeon forever


xeon forever
addikt

Ultimate kult lenne egy minöségi SG játék.
Mondjuk én inkább kicsit összetettebre csinálnám.
Kis rts, kis fps, kicsi stratégia, kicsi rpg, és egy kis "Amanda Tapping". :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9) oriic válasza CPT.Pirk (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Indeed. :B

Live-Die-Respawn

(#10) Diabolis


Diabolis
tag

A p90-et a haverokkal azóta is goauldtalanítónak hívjuk :D

Marha jó lenne egy ilyen játék. De a sorozatokban emlékeim szerint nem túl sok féle egységet ismertünk meg. Páncélos például egyáltalán nem rémlik, ahogy klasszikus tüzérség sem.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#11) oriic válasza Diabolis (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont itt lenne az ideje ilyen dolgokkal is kibővíteni a sztorit. Az antarktiszi csatában is repülők meg űrhajók csaptak csak össze, simán megnézném, hogy egy idegen világ felszabadítását úgy intézik, hogy nem csak a CSK1 meg a Földi űrhajók szerepelnek, hanem utóbbival pl komplett gyalogságot, páncélosokat stb-t sugároznának le az adott planétára.

Live-Die-Respawn

(#12) CPT.Pirk válasza Diabolis (#10) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az egyik részben volt egy komolyabb offenzíva, ott már voltak quad-ok felszerelt gépfegyverekkel. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13) mindfreak


mindfreak
őstag

Libabőrös lettem a zenétől. Régi szép emlékek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.