Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Ez nekem nagyon bejön! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) DonElvis válasza Blyan (#1) üzenetére


DonElvis
tag

Nekemis bejön.

Végre egy óra alakú okosóra, ami akár rendesen működhet is, és nem kell óvni a széltől is.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Tetszik! ;]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Tetszik ez az óra.
De vajon mennyi lesz az ára? :F

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon pofás, tetszik! Ez a követendő irány szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Na! Az első okosóra, ami megmozgatta a fantáziámat. :))

(#7) #56573440


#56573440
törölt tag

ne szálljatok el az árakkal. kérlek ne szálljatok el az árakkal... de el fogtok az a baj... pedig ez nagyon frankónak néz ki...

(#8) Szakiii


Szakiii
addikt

Végre egy okosóra ami nem arról szól hogy mennyire vagány üzletember leszel tőle :)

(#9) fornettisuti


fornettisuti
veterán

The watchmaker is jumping on the wearable tech bandwagon with the $400 Mission
[engadget]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Narancssárgában elég vagányul néz ki, jobban tetszik mint a Casio Smart Outdoor Watch.

Z Fold 4

(#11) #56573440 válasza fornettisuti (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

akkor az itthon olyan 120-140k köré ha beesik... az sok főleg úgy hogy első okos óra ahogy nézem tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#12) BalanceR


BalanceR
addikt

Remélem, a az akku is nagyobb lesz az átlagnál, mert a jelenlegi Weares felhozatal leggyengébb pontja az.
Ami még jó lenne egy ilyen kütyünél, az a Páratartalom, légnyomás, hőmérséklet szenzor, magasságmérő, túrázás, outdor sportoknál nagyon jó lehetne, illetve mondjuk a kesztyűben való használat is fontos szempont lehet, egyébként rendben van a cucc.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#13) DrBubo77 válasza #56573440 (#11) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ez szomorú. Ennyiért egy kissé drága.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#14) Angel78


Angel78
aktív tag

Jaaj már megint valami, ami tetszik, de tudom, hogy sokba fog fájni :F
Ez az első okos kütyű ami megfogott. Normális méret, mindenhol használhatnám (búvárkodás, hegymászás, mtb). Remélem a ferfias tokozás nem egy 5órás aksit tartalmaz.
És a legontosabb legyen olcsó(bb) :K

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#15) Matada2.3 válasza fornettisuti (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Na pont ezt az infót kerestem :)

Tetszik az óra, de még mindig nem hiszem el, hogy az aksija bírja egész nap.

Finn the human

(#16) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Bejövős :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#17) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha tényleg annyi lesz az ára akkor inkább egy F69...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#18) helixP válasza #56573440 (#11) üzenetére


helixP
nagyúr

Majd jönnek a kínaiak is hasonlóval ;)

Obyboy: szerintem ez bőven nem ugyanaz a kategória.

[ Szerkesztve ]

(#19) Obyboy válasza helixP (#18) üzenetére


Obyboy
addikt

Beharangozó alapján elég gyanús, hogy nem egy ligában játszanak. Viszont nem hiszem, hogy annyival jobb vagy megbízhatóbb lesz mint amennyivel többe kerül. Jól hangzik a 100 méteres vízállóság de az IP68-as védettség szerintem a használók túlnyomó többségének elég.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#20) pomorski


pomorski
őstag

Nagyon tetszik, de az árát sokallom.

(#21) Blyan válasza Obyboy (#19) üzenetére


Blyan
félisten

Ez azoknak készült, akiknek nem elég. Akiknek elég és feleslegesnek tartják, vesznek mást.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) sonaba


sonaba
csendes tag

Mondjuk egy GPS elfért volna benne. Vagy menjek telefonnal szörfözni?

(#23) Pemethe válasza sonaba (#22) üzenetére


Pemethe
csendes tag

Lesz benne...
http://mashable.com/2016/03/16/nixon-mission-android-wear-smartwatch/#EivCoA9f1kqB

(#24) Beri78


Beri78
őstag

Lassan lesz már normálisan kinéző "játszós okosóra"....na de ha igaz, amit itt irtok, és 120-140 lesz az ára, akkor nagyon felejtős :(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#25) #56573440 válasza Beri78 (#24) üzenetére


#56573440
törölt tag

a 400 usd az kb 110k. de mivel ez általában nettó usa ár szokott lenni, erre még itt számolhatsz vastagon. ha tényleg kerek 400 usd akkor is 120+-ban áll meg jobb esetben. :(

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Strapabíró létére, nem is néz ki rosszul.

(#27) psypunk


psypunk
csendes tag

Egy valamire való, nem bóvli (50dolláros) "mezei" karóra is minimum 100-200 dollár körül van... (Óráról beszélünk, nem kínai, ipari hulladékról). Ennek függvényében, nem gondolom, hogy 400 dollár annyira sok lenne egy ilyen óráért. Pont a minap vettem egy Nixon Ranger 45-öt, (225$) ami szintén egy "mezei" analóg óra, még csak a dátumot sem mutatja. Minőségben abszolút a prémium szintet üti meg, ennek meg (sajnos) ára van.
(...A casio okos, sport órája 500 dollár)
Egyébként meg, sajnos mi keresünk nagyon sz@rul...lássuk be :(((

(#28) Iygehrav0125


Iygehrav0125
csendes tag

moto 360 volt a kedvencem...volt.. eddig! :)

LG G2 cm 13, Nexus 7 cm 11

(#29) Olka


Olka
csendes tag

Ezért az árért azért ott van a Garmin Fenix 3-asa, ami gyakorlatilag a legfontosabb okosóra funkciókat tudja, egy rakás szenzor, GPS, plusz kb. 15 sport támogatása (úszástól az ejtőernyőzésig). Az akku ideje pedig óraként (smart funkciókkal) kb. 2 hét...

[ Szerkesztve ]

(#30) atike


atike
nagyúr

Határozottan jól néz ki... A fekete főleg... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.