Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Jó cucc, most már csak a többi alkatrésznek kéne többet bírni, mert önmagában ez nem ér sokat! Nem ő már biztosan a gyenge láncszem, ennyi.

(#2) kromatika


kromatika
veterán

A kérdés hogy ezekért a strapabíró tulajdonságokért,amik szerintem kb a felhasználók 90% százalékának semmi előnnyel nem jár,mennyi fel árat kérnek majd.

(#3) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Röhögök. Egyre hülyébb dolgok jönnek...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#4) lezso6 válasza kromatika (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem mezei felhaszálóknak van, hanem pl ipari környezetbe.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) dementor


dementor
senior tag

Majd a jövőben újrahasznosításkor jól fog jönni a sok-sok arany. :D

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#6) dabadab válasza raskolnikoff (#3) üzenetére


dabadab
titán

???

Itt tényleg mindenki azt hiszi, hogy a számítógép csak arra való, hogy otthon a pistikék codozzanak rajta?...

DRM is theft

(#7) Tikakukac


Tikakukac
titán

Toughbookok üdvözlik, bár sosem néztem milyet raktak beléjük gyárilag. A vinyókeretnél már hidaltam, tovább nem bontottam. Főleg mert cégesek ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) raskolnikoff válasza dabadab (#6) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát nem, biztos akadnak gépek a szahara tűző napján meg a déli sarkon is, csak picit érzem benne a codfaktort is ezekkel a képekkel :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#9) Kormi76 válasza lezso6 (#4) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Igen, ez a fajta marketing tipikusan ipari eszközökre jellemző...

(#10) Zimmy88 válasza Kormi76 (#9) üzenetére


Zimmy88
tag

Nem értem a problémát. Ha valaki codhoz meg bf4-hez meg akarja venni és hajlandó kifizetni a 1,5-2x-es árat érte, miért ne tehetné? Ha én gyártanám, én is adnám ipari felhasználóknak kis marketinggel nagy supporttal, meg adnám konzumer piacra nagy marketinggel kis supporttal is.
Az ASUS TUF alaplapoknak ugyanennyi értelme van.

FZR2000 ®

(#11) GT Riders


GT Riders
csendes tag

Az oké, hogy a nyák zavar védett, de maga az IC-is? Csodálkoznék ha ennek a szellemében tervezte volna meg a Samsung. Kapcsoljunk már be mellet párszor egy mágneskapcsolót :)

(#12) Tikakukac válasza Zimmy88 (#10) üzenetére


Tikakukac
titán

miért ne tehetné?

1. Mert ezek notiramok. Ott még a vérbőséggel szenvedőbb szomszédnak vásárolgatós userek is inkább vesznek ki nem használt frekis/időzítéses ramokat, mint szabványokat teljesítőt.

2. Veér Istvánnak nem jó a zöld NYÁK, neki gémer NYÁK kell. Borda kell rá, színes meg villogós is, bár úgysem látná senki, mert vagy bent vagy lent vannak a slotok.

A TUF lap kb. ugyanez. Csak tudtommal az nem ipariba van szánva.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13) dementor válasza GT Riders (#11) üzenetére


dementor
senior tag

Ebben van igazság és valóban lehet, hogy standard chip-ek sorakoznak a nyákon.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.