Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Nem értem mit akartál kifejezni, szóval most az appot használva a pc-ről streameled a telefonra a hangot és a telefonba dugtad a fej-/fülhallgatót és úgy használod?

(#2) pet007


pet007
aktív tag

En is probaltam ezt a soundwire-t, de nalam nagyon nagy volt a kesleltetes. Zenere jo lehet, jatekra-filmre mar nem igazan.

(#3) Stonerice válasza KISDUCK (#1) üzenetére


Stonerice
őstag

Lényegében igen, annyi különbséggel hogy bluetooth headsetről van szó. Vagyis a telefonba nem kell dugnom semmit hála a wifinek és az appnak köszönhetően amit nemrég találtam.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#4) zone válasza Stonerice (#3) üzenetére


zone
őstag

10 éve még csak Bluetooth v2.0, esetleg v2.1 létezett, ma pedig a v4.0 általános. Max egy ezres körül kb. bárhol vehetsz ilyen USB adaptert.
Azt nem értem, hogy miért jó egy füllel, bt headseten zenét hallgatni és miért nem másolod egyszerűen a telefonra a zenéket?

Ha mindenképp Wi-Fin keresztül akarod, arra van egy rakat megoldás, az általad használt SoundWire-ön kívül: Plex, Grooveshark, ArkMC/MyAudioStream, AirStream, Subsonic, AudioStreamer, Muzecast.
Ha a PC-re külön nem akarsz programot telepíteni, akkor DLNA, Win 7 óta az OS része, a telefonra csak egy lejátszó kell. Vagy simán megosztod a zene mappát és a telefonról egy FTP alkalmazással betallózod.

Egyébként meg: [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#5) #33253120 válasza zone (#4) üzenetére


#33253120
törölt tag

Azt nem értem, hogy miért jó egy füllel, bt headseten zenét hallgatni és miért nem másolod egyszerűen a telefonra a zenéket?
:D :DD
Van sztereó nagyon sok éve...

(#6) Stonerice válasza zone (#4) üzenetére


Stonerice
őstag

Leginkább a Filmnézés miatt kellett ez nekem, mert nincs 5.1 em és vezetékes fej vagy fülhallgatóm amit élveznék is.
Szerintem a környéken ahová jöttem egy hétre simán lehúznának 4 ezer ft-al ha usb-s adapterről van szó
;]

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.