Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #39306496


#39306496
törölt tag

egy ilyen apró probléma nem ér meg ennyi időráfordítást, szabványnak megfelelőt le a polcról vagy megrendelni netről és kész

(#2) Stonerice válasza #39306496 (#1) üzenetére


Stonerice
őstag

Szia, Ez volt az egyetlen 4t motorolaj amit ma találtam! Leszámítva a kertigépbe valót ami talán hasonlíthat az elvárásoban!

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Egyszerű. Nem veszed meg ennyiért, hanem jövő héten megrendeled olcsóbban.

(#4) tboldi


tboldi
nagyúr

Milyen motorról van szó egyáltalán? Mondjuk robogókkal nem nagyon vagyok képben, azokat passzolnám.
Én a 2013-as Honda CB500X-be Motul 7100 10w30-at töltöttem, tökéletes volt.

szerk.: A keresőszavak között megtaláltam, hogy robogóról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#5) Stonerice válasza tboldi (#4) üzenetére


Stonerice
őstag

Szia.
2 kínai 2 kerekűről van szó.

Egyik Motowell Magnet 4t
Másik pedig jogilag benzines kerékpár Ztech zt-35, de kb ugyanúgy képes haladni mint az előbb említett robogó ;]

Sajnos hosszú hétvége van. Emiatt kis üzletekbe nem tudtam érdeklődni! Egyéb helyen pedig csak a fotón látható robogóba való olajjal találkoztam . Ennyiért nem is szándékozok venni!

(#1) aerodavid2
egy ilyen apró probléma nem ér meg ennyi időráfordítást, zabványnak megfelelőt le a polcról vagy megrendelni netről és kész

Nekem azért érte meg mert nem volt jobb dolgom, és kb 150ft-nak megfelelő benzint égettem el .
Másrészt pedig ha az ember talál egy üzletet ahol korrekt ár és választék is van "pláne szezonban" akkor legközelebb oda megyek elsőként! :R

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#6) Stonerice


Stonerice
őstag

Érdekelne, Ti hol és mennyiért szereztek be 10w40 es 4T motorolajat? Leszámítva a webáruházakat! Fél vagy teljesen szintetikus olajat preferáló robogótulajoktól kérdezve!

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.