Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Valahogy ki kéne ütni az intro videót. Átírható szöveges állományokban keress erre utaló értéket, hátha mákod lesz, és ki lehet onnan kapcsolni.

Esetleg valamilyen crack, ami kivágja a videót.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

The game runs only on 32bit version of Windows 7!

Részlet az általad linkelt YouTube videó leírásából. 4GB RAM mellett meg nem hinném, hogy x86-os rendszert használsz.

(#3) sto1911 válasza Psychonaut (#2) üzenetére


sto1911
veterán

Neeee! Ezert kellene olvasnom is, nem csak neznem... Eskuszom csak ezert visszaallok 32 bitre. (Ugy sincs olyan programom, ami megenne a 2 GB-nal tobb ramot...)

(#4) sto1911 válasza sto1911 (#3) üzenetére


sto1911
veterán

Felraktam egy 32 bites Win 7-re is, de nem megy :(

(#5) Psychonaut válasza sto1911 (#4) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ott van gameplay videó alatt a használati utasítás is. :K
Kompatibilitási mód, miegymás. ;)

(#6) sto1911 válasza Psychonaut (#5) üzenetére


sto1911
veterán

Jaja, azokat probaltam, nem sok sikerrel :( Most bootol egy virtualis Win 98 :D

(#7) sto1911 válasza sto1911 (#6) üzenetére


sto1911
veterán

Neki allitolag 64 biten is megy, rairtam, hatha segit...

Amugy virtualis gepen elindult, de nincs benne sok koszonet sajnos...

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a végeredményre kíváncsi lennék, mert nekem is a szívem csücske....

anno ez a játék nagyon meghaladta a korát, technikai megoldások tekintetében :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) kentucky


kentucky
őstag

The game runs only on 32bit version of Windows 7!

By installing the game ignore the Autorun installation, and set the installer's compatibility to "Windows 95". The installer will start and install the game normally. After it's done, apply the Patch v3.0 (run the patch in Windows 95 compatibility mode). If you're using NVidia cards, apply the GeForce hudfix (choose your game's version - USA, EU, OEM/Bundled) Before you start the game set the .exe's compatibility to "Windows 98/ME", otherwise it will freeze.

The game will run on Windows 7, not perfectly but running. The only problem, that the Main Menu became ugly because something compatibility problem (Fraps doesn't displayed in the video), but the gameplay is flawless, so don't worry.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.