Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Gorneck


Gorneck
titán

Nos, Thrawn kérésére összerittyentek majd egy kis bevezetőt...vagy legalábbis vmi olyasmit. Reményein szerint a hétvégén lesz is időm rá.

Tegnap JSaN-től kölcsönkaptam egy viszonylag "olcsónak" mondható és robbantós buildhez szükséges 3 itemet...
Elég jó kis tank karit kaptam: [link]. Nem olvastam utána mennyire számít ez robbantós buildnek, de én ezzel mentem.

Az emlékeim úgy tűnik nem koptak meg...2-3 mpl6-os kör után már fizikai fájdalmaim voltak (biztos öregszem és nem bírják annyira jó a csontjaim, de élvezni egyáltalán nem élveztem a dolgot az uccsó kör után)...billen a folyamat kutya idézgetés pl nekem vmi oknál fogva nem ment...de egyik billemen se...nemtom miért, valszeg nálam a hiba. Egéren már működött így kb 1 gomb püfölését kellett kivitelezni.

A fenti gearrel 300-700k közti critek szinte állandónak mondhatóak...BBV és Mass páros mellett nekem már előficcenten a 1-1,5 millió szép sárga számok is.
Viszont beszerezni nem fogok hozzá semmit, 3 item ami szükséges hozzá és viszonylag tényleg jónak mondható az úgy 4-500M körüli végösszeget jelent. Ennyit én meg sztem nem fogok kiadni...hogy huzamosabb játék után fájjon a kezem...

Remélem ma CM mellett is lesz szerencsém kipróbálni mpl8+ on. A DH aki tegnap mögött jött közölte, hogy mostatntól csak ezzel...elsődleges skillé vált nála a Cluster. :D

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.