Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sto1911


sto1911
veterán

Ma-holnap eléri a WD-m a 60-at, viszont meg nem tudom mire kell figyelni vasarlaskor. Elso korben semmi komolyat nem akarok vele csinalni, csak kitapasztalni mi mire valo, mivel van osszefuggesben, stb.
Van olyan, amit itt kulonosen figyelni kell, mint pl. Wiz-nel az AS?

(#2) Gorneck válasza sto1911 (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Attól függ milyen build ami fekszik neked...ehhez pl nem sok semmi AS kell...[link]

Gorneck#1239

(#3) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Linkeltem a főtopicba. ;)

⭐ Stella

(#4) Rém válasza sto1911 (#1) üzenetére


Rém
tag

Remélhetőleg ez is olyan informatív lesz, mint a DH topik!

(#5) hkaroly


hkaroly
csendes tag

pont jókor :) épp múlt héten csináltam egy wd-t, mert a dh-m para100 lassan

(#6) radi8tor válasza hkaroly (#5) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szép kis kari (DH).

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#7) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Valaki igazán csinálhatna egy jó kis 0cd wd-t :U
(Mondjuk a legendary buffot lehet érdemes megvárni, mert most Homonculus nem eshet infernón, így kicsit drágák a jók)

(#8) Bird


Bird
addikt

Örülök a topicnak! Egész jó a wd-m mpl4-ig a fölött egyedül azonban szopóka. Csapatban azonban más tészta. Azt mondom néktek, hogy a legolcsóbb kari... 100m-ből gyakorlatilag 90%-os sámán doktort lehet "építeni". Az is biztos, hogy be volt szívva aki ezeket a skilleket kitalálta :D :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) ChromeX


ChromeX
addikt

Csatlakozom, bár még csak most szintezem az első karim, de WD-t válaszottam amugy igen beteg skilljei vannak MP5 normal megy most act 3 :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10) sto1911


sto1911
veterán

Feldobaltam amit a ladaban talaltam, 10k elet, 55 koruli dps, 5-600 resistem van most, sima infernon megyek mint kes a vajon. Viszont a reflectesek egy pillanat alatt elinteznek, ez ellen van orvossag?

(#11) Gorneck


Gorneck
titán

Nos, Thrawn kérésére összerittyentek majd egy kis bevezetőt...vagy legalábbis vmi olyasmit. Reményein szerint a hétvégén lesz is időm rá.

Tegnap JSaN-től kölcsönkaptam egy viszonylag "olcsónak" mondható és robbantós buildhez szükséges 3 itemet...
Elég jó kis tank karit kaptam: [link]. Nem olvastam utána mennyire számít ez robbantós buildnek, de én ezzel mentem.

Az emlékeim úgy tűnik nem koptak meg...2-3 mpl6-os kör után már fizikai fájdalmaim voltak (biztos öregszem és nem bírják annyira jó a csontjaim, de élvezni egyáltalán nem élveztem a dolgot az uccsó kör után)...billen a folyamat kutya idézgetés pl nekem vmi oknál fogva nem ment...de egyik billemen se...nemtom miért, valszeg nálam a hiba. Egéren már működött így kb 1 gomb püfölését kellett kivitelezni.

A fenti gearrel 300-700k közti critek szinte állandónak mondhatóak...BBV és Mass páros mellett nekem már előficcenten a 1-1,5 millió szép sárga számok is.
Viszont beszerezni nem fogok hozzá semmit, 3 item ami szükséges hozzá és viszonylag tényleg jónak mondható az úgy 4-500M körüli végösszeget jelent. Ennyit én meg sztem nem fogok kiadni...hogy huzamosabb játék után fájjon a kezem...

Remélem ma CM mellett is lesz szerencsém kipróbálni mpl8+ on. A DH aki tegnap mögött jött közölte, hogy mostatntól csak ezzel...elsődleges skillé vált nála a Cluster. :D

Gorneck#1239

(#12) Gorneck válasza sto1911 (#10) üzenetére


Gorneck
titán

Egy btag-et kaphatnék? Vagy egy linket a karihoz?

Refihez több megoldás is van
- LS skorn
- 1 fegyó 1 OH esetén LS-es fegyó. Horrify Armoros rúna, megfelő resi szintén szükséges. Így viszonylag bírni lehet, néha SW-t el kell tolni.
- Acid-os buildhez LS és LOH szintén jó lehet. Szóval ha a fegyó már LS-es, akkor lehet azzal pusztítani. Ha nincs rajta, akkor némi LOH nem árt...én anno 400-zal már bőven elvoltam, az Acid nagyon jól procol így kevesebb LOH-val is müxik.

Gorneck#1239

(#13) Cyberbeni válasza Gorneck (#12) üzenetére


Cyberbeni
addikt

10k hp mellett mindegy mennyi ls/loh van, úgyis 1shotolja magát.

(#14) sto1911 válasza Gorneck (#12) üzenetére


sto1911
veterán

Link a karihoz.

Bar valamiert furcsa most a karakter, azota mar adtam neki +4-5k eletet, meg a dps sem 5k, hanem 50k+ :F
Igy azert valamivel konnyebb, de meg mindig tul sokszor fekszek.

Nagyon nehez DH-rol atszokni, hogy itt kozel kell engedni az ellenfeleket, es a mostani skillszetem amit lentebb ajanlottatok, inkabb a DPS-novelesre megy ra.
Ami DH utan meg feltunt, hogy eszre sem vettem, es 600 koruli allresem van :D

Az acidot este kiprobalom meg, jol hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#15) Gorneck válasza sto1911 (#14) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát ha van egy kis goldod félretéve a karira, akkor segítek kicsit turbózni a gearen.

LS-hez ennél jóval több DPS kéne 100k+. Szal jelenleg egy blackt gatyó jó lehet míg nem szánsz a karira némi goldot...

Macikhoz és Acidhoz se árt sztem a komplett Zuni set vagyis míg az uccsó bónuszt meg nem kapod. Szal melyik 4 részt szerzed be az rajtad áll.

Gorneck#1239

(#16) sto1911 válasza Gorneck (#15) üzenetére


sto1911
veterán

Van 30M goldom, csak azt nem tudom erre a karira akarom-e raszanni :) Azt lattam en is, hogy muszaj leszek kolteni ra, ezek csak azok a cuccok, amiket utkozben talaltam, es int volt rajtuk, igy raaggattam :)

Megnezem majd ezek a szettek mennyibe fajnak, gondolom nem olcso :S

(#17) Gorneck válasza sto1911 (#16) üzenetére


Gorneck
titán

Ha eldöntötted, akkor segítek összedobni vmit rá...

Egyébként nem drágák...

Gorneck#1239

(#18) sto1911 válasza Gorneck (#17) üzenetére


sto1911
veterán

Johet akkor egy szett ruha :R

(#19) JSaN


JSaN
addikt

Nocsak ilyen topic is van. :Y Itt a helyem :K
Most 1-2 honapja nagyobb szunet utan tolom megint de csak hc-t. Igy lenne is kerdesem mert elfelejtettem:
LOH vagy LS kell a dokinak. Van egy 500LOH es 2.6%LS fegyverem, hasonlo sebzessel birnak. Pokokkal es acid rainal megyek, de csak 43k a sebzesem (hc). Melyiket erdemes, milyen komboban? En probalgattam de nem erzem a kulonbseget.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#20) Gorneck válasza sto1911 (#18) üzenetére


Gorneck
titán

Fegyél fel...tudjam ki is vagy és megnézzük...megmondod a keretet én meg körbenézek...

(#19) JSaN: Acidhoz LOH kell....HCn, ha jól sejtem, akkor ezen múlik minden, szal 300-400 tuti nem elég...800-1000 környéke sztem ok lehet...jó sok HP mellé...persze sztem...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#21) Cyberbeni válasza Gorneck (#20) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem szabad túl sok hp-t szerezni, 35k hp, 300 all resist, minden más mehet a dps-re.

(#22) Gorneck válasza Cyberbeni (#21) üzenetére


Gorneck
titán

HC-re?

Gorneck#1239

(#23) Cyberbeni válasza Gorneck (#22) üzenetére


Cyberbeni
addikt

igen, mert amelyik tárgyon sok a vit/res, az drágább, és ha DC van, akkor minél kevesebb legyen a veszteség ;]
spirit vessel nélkül is nehéz meghalni wd-vel, de azzal együtt tényleg csak dc (vagy act4 warden) vethet véget a játéknak.

(#24) sto1911 válasza Gorneck (#20) üzenetére


sto1911
veterán

Felvettelek, de mar csak hetfon este tudok foglalkozni vele :)

(#25) Rankerz


Rankerz
senior tag

Ez mennyit ér?

(#26) Cyberbeni válasza Rankerz (#25) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szerintem 1-10M között valahol, többször is vissza kellett raknom egy hasonlót, és asszem ilyen 3M-ért vették meg, bár az avg dmg-ben már nem vagyok biztos, de szerintem ekörül volt.
Zombie charger+manaregen, ami szerintem igazán jó, bár az is szokott olcsón lenni AH-ban.

(#27) Rankerz válasza Cyberbeni (#26) üzenetére


Rankerz
senior tag

Kár, azt hittem végre meggazdagszok :DDD

thx amúgy

(#28) JSaN válasza Cyberbeni (#23) üzenetére


JSaN
addikt

Hahaha, :P en egyelore ugy akarom jatszani a HC-t hogy nincs betervezve semmi fele veszteseg. :K (es nem is lesz, amig meg nem halok ;] )

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#29) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Krom barátom wd-je lassan nagy korú lesz.
Ha valakinek a láda mélyén akad egy-két használható (nélkülözhető) cucca az dobja meg vele pls. :R

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#30) ChromeX


ChromeX
addikt

[link] Ezt sikerült öszerakni infernora, hogy legalább ne haldokoljak minden elit packnál :D Gyuri27 fórumtársnak köszönet a gear néhány darabjáért :)

szóval ezzel akarok elkezdeni farmolni valami épkézláb dolgot, tudom hogy elég hurka de első kari :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#31) Gyuri27 válasza ChromeX (#30) üzenetére


Gyuri27
félisten

2 dolog. Mp1-n farmolj. Itt a sebesség fontos. Több pénz, több xp, több lehetőség a lottra.
Amin lehet legyen allres és vita.

A hétvégén nem nagyon leszel játékban. Hétfő délután talán igen. Majd runolgatunk párat (ill megcsináljuk infen az egészet).

Amd - Radeon - Ryzen

(#32) Rankerz


Rankerz
senior tag

Ennyi kéne buffok nélkül és kész is lennék :DDD

(#33) Cyberbeni válasza Rankerz (#32) üzenetére


Cyberbeni
addikt

még a sebzésnövelő kutyarobbantást berakhattad volna, és egyik passzívnk a halottak utáni kutyaidézést.

(#34) Rankerz válasza Cyberbeni (#33) üzenetére


Rankerz
senior tag

Pótolva:P

(#35) Rankerz


Rankerz
senior tag

Pickup radius nem érkezett meg rá :O :DDD

(#36) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#37) ChromeX válasza Rankerz (#35) üzenetére


ChromeX
addikt

annyira jó ez a vállas... :B

ötlet hogy mit csináljak a fast elitekkel?

mp3-on ( battletag aláírásban) simán pucol a többi elittel nincs is baj csak azok a "fast" példányok, cc-zni nemtudom őket elég ideig és megesznek egyszer biztos meghalok rajtuk
a templar meg a gargot nagyívbe leszrják és egyből engem ütnek, de mondom minden más megy mp3on csak ezekkel szívok

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#38) Gorneck válasza ChromeX (#37) üzenetére


Gorneck
titán

Garg helyett kutyák?

Gorneck#1239

(#39) Rankerz válasza Rankerz (#36) üzenetére


Rankerz
senior tag

Banyek ezt meg elfelejtettem cserélni,bár itt aztán nagy a passzivitás ahogy elnézem :DDD .

Nos akit érdekel akkor az új link MP10 Crater2 Teljes kör xp vel

[ Szerkesztve ]

(#40) Gorneck válasza Rankerz (#39) üzenetére


Gorneck
titán

És ebből jön egyáltalán vmi loot? Régen...tényleg jó régen csináltam ezt skorpiók gyilokját...de annyira nem potyogott belülök semmi...xpn kívül persze...hogy hagytam is a fenében.

Keep-et sikerült megoldanod egyébként? Skornal se könnyebb azt tolni...persze elit kill nélkül az se nagy kaland...

Gorneck#1239

(#41) Rankerz válasza Gorneck (#40) üzenetére


Rankerz
senior tag

Óránként 1 legend (Brimstone :DDD) esik nekem, de itt nem fogsz loot-ot kapni nagy általánosságban.
Itt az a 80M-90M xp a lényeg.

Keep 2 be szétcsapattam a népet némi gear fejlesztés után, de a Fallen Maniacs-ok miatt raktam be egy Spirit Vessel a te felállásodhoz képest.

(#42) Gorneck válasza Rankerz (#41) üzenetére


Gorneck
titán

Tudom, azé is xartam rá...csonkított Kaizer is szépen döngethető...MPL6-on 3-4 fős partyban, xp meg kb az ember fülén...
Anno WDvel mpl1-2ön is hoztam 70-80M xp-t...igaz kaviccsal és 1 vagy 2 gyűrűvel...dehátttttt...a lendület és a puffinlekvár 1 kariig tartott... :D

Gorneck#1239

(#43) Rankerz válasza Gorneck (#42) üzenetére


Rankerz
senior tag

Alacsony MP-n szaladni kell gőzerővel hogy kijöjjön 60m xp felett óránként. MS cucc, meg MS buffoló skillek használata muszáj.
Az én runomban 12% MS az egyetlen ami cipőből jön és kalap. (Meg persze Spirit walk amikor használva van). Leorics-et meg nincs az az isten amiért felcserélném egy zuni pox-ra ,mert ugye másik slotban többségben hellfire ring van. Ez kb azoknak van akik magas MP-n akarnak érvényesülni, mert ugyanabba a gearben farmolhatnak xp-t is bármiféle cserebe futkosó gear nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#44) Gorneck


Gorneck
titán

sto1911, köszönet, hogy frissítetted az úgymond első hsz-t. Lehetne még írkálni bele illetve, ha vki veszi a fáradtságot, akkor vmi hasonlót készíthetne a robbantós/acid buildről. Sokat egyiket se használtam, de vkinek lehet azok jobban bejönnek, mint egy 1 lapra feltevős build. Szal, ha vkinek van kedve összedobhatna egy rövid szösszenetet, de ha van vmi extra kiegészítése az enyémhez, akkor ne tartsa magába..

Gorneck#1239

(#45) Rankerz válasza Gorneck (#44) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én annak örülnék ha ezek a cuccosok az első hozzászólásban lennének összegyűjtve pl.(moderátor megcsinálja a szerkesztést simán)

Egy idő után elég körülményes egy bazinagy képet meg 6 liter szöveget legörgetni csak hogy el tudjam olvasni a hozzászólásokat :B

Szerk: Vagy csak Ezt a linket rakjátok ki főoldalra, hogy a hsz-ekre ugorjon egyből

[ Szerkesztve ]

(#46) Gorneck válasza Rankerz (#45) üzenetére


Gorneck
titán

Logouton nemtom van e illen opció...de gyorsba rá is kérdeztem...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#47) sto1911 válasza Gorneck (#46) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs mit, mi köszönjuk az osszefoglalot!

Szerintem nincs ilyen, legalabbis en nem latok ilyet :(
Kereshetek egy kisebb kepet is, es beillesztettem a linket a kozvetlen hsz-ekre. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) Gorneck válasza sto1911 (#47) üzenetére


Gorneck
titán

Marad a link...nincs ilyen opció a logouton.

Gorneck#1239

(#49) Rankerz


Rankerz
senior tag

radi8tor1-nek köszönhetően a Prohardver "Téma tudnivalók" dobozos linkje is cserélve lett, hogy a hsz-ekre ugorjon instant :))

(#50) defede válasza Gorneck (#44) üzenetére


defede
tag

Kis kiegészítés ha nem sértődsz meg. A BBV-nél a Rain Dance runa nagyon fontos amíg nem áll be a mana háztartás (kezdő nem biztos hogy kipróbálná a slam helyett) és minden elitnél szinte lehet használni. A másik a HEX amin kevés a CD és nagyon sokan használják jinx runával. Solo-ban a kutyulik élettöltése (vagy dam. red-je) nekem még ma is fontos valamint a Gargantuan Bruizer runával szintén használt skill. Gondoltam ezeket még meg lehetne említeni a macis buildnél.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.