Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Az én hd 5830 videokártyám biztos szétolvadna ebben a házban ,igy hogy nincs az oldalán ventillátornak hely.
Egyébbként tetszetős,letisztult házikó

(#2) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Meg kell hagyni, igencsak jól mutat. Egy oldalventi viszont lehet tényleg nem ártana még bele.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) Szlopa


Szlopa
tag

Én mondjuk kimondottan nem szeretem az oldalsó ventit, csak a zaj jön ki, meg a por megy be rajta. Nekem tökéletes lenne ez a ház kb 30%-al olcsóbban. Bár nem tudom mit csinálnék ennyi vinyóhellyel ilyen árak mellett... :(

(#4) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Végre nem vágná a ház tetejének pereme a bokámat, ahogy a lábam pihentetem az asztal alatt! Viszont a sör meg lebillen róla.
Pofás, tetszik. De az I/O panelt én eldugnám valami mögé. Az USB3 kékje megtöri a színek harmóniáját, és az így elhelyezett csatik amúgy is csak takaríthatatlan porfészkek sajnos. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) XtremLor válasza macilaci78 (#4) üzenetére


XtremLor
őstag

A panel nekem akkor jönne be ha oldalt lenne lent! nem tudom mi baja volt vele a gyártóknak, nem látszik, kéznél van, nem szál bele annyi por....végre usb3 is van rajta!
Üdítő nem egy cm690-re alapozó kuckót nézni.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#6) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Szerintem kívülről egyszerű letisztult a maga nemében tetszetős ház.Amiről a hír nem szólt az az,hogy a ház rendelkezik egy beépített fordulatszám szabályzóval->[link].Tetszik az usb portok elhelyezése is ráadásul van belőle bőven.A belseje is elég korrekt,ízlésesen el lehet rendezni benne mindent,de a szellőzés elég meredek.Az első ventik takarásba vannak az elforgatott hdd keretek miatt(remélhetőleg kiszedhető),így nem lehet légcsatornát kialakítani benne.Talán valamit segítene az oldalsó venti,de az meg nincs.Tehát van 3db 12cm-es ventinek hely ami kifelé viszi a meleget,de csak 2 van ami befelé szívná a luftot és az is takarásban.Csak bele kell dobni egy erősebb vga-t(vagy cf-et) és egy jól meghúzott forró fejű procit és kész is a grillsütő.Kár ért...

(#7) Gaben01 válasza Milka 78 (#6) üzenetére


Gaben01
őstag

"Tehát van 3db 12cm-es ventinek hely ami kifelé viszi a meleget,de csak 2 van ami befelé szívná a luftot és az is takarásban." Hol találtál még 2db kifelé fújó ventit?Szerintem csak 2 fúj be elől és egy ki hátul. :F
Egyébként nem olyan vészes szellőzés szempontjából.A jelenlegi Lian Li házamban egy 14-es fúj be elől (előtte az elforgatott hdd keret) és hátul egy 12-es fúj ki.Eddig se a cpu (húzott 2500K) se a vga (GTX560Ti OC) nem kiabált hogy melege van,pedig szoktam játszani,konvertálni is. Az tény,hogy egy SLI/CF izzadna a házban,ahhoz már inkább egy HAF932 kéne.
Nekem tetszik a ház,nem világít,nem csicsás,letisztult.De a Lian Li-met nem cserélném le rá. :DDD

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#8) #19617792


#19617792
törölt tag

jól néz ki! és jó, hogy teli az oldallap.

(#9) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Pofás darab .

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#10) TESCO-Zsömle válasza (ÉN)közPONT (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az bizony. :K

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Szerintem is jó, hogy nincs az oldalán venti, jók a gumi borítású lyukak, és az elforgatott HDD-bay is, az usb3 is pöpec, amúgy is szeretem a BitFeniy házakat^^

(#12) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Nagyon tetszetős házikó és az ára is jónak tűnik, az egyetlen ami szemet szúrt, hogy elég vékonynak tűnnek a talpak, amiken áll... lehet, hogy a tápnak is melege lenne...

[ Szerkesztve ]

(#13) Milka 78 válasza Gaben01 (#7) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A ház tetején úgy látom van hely 2x12cm-nek,de ha tévednék akkor még rosszabb a helyzet.Persze ha mindent alig húzol ez igaz,de mondjuk i.5 4.9ghz-n AB-vel agyonfeszelt kártyával már más a fekvése a dolognak.Persze ezt a felhasználók kis rétege játssza meg,de ugye ez a réteg is számít.Nekem ez a ház kifejezetten tetszik és egy kis ráfordítással igen jó kis kuckó lehetne belőle(mint ahogy a gyártónak sikerült már ilyet teremtenie a Shinobi személyében),de így kicsit félkésznek tűnik.Igaz aki nem fél az vághat bele plexit,oldalventit,stbstbst...),mert igen tetszetős modding alapnak tűnik a ház,de a gyártóra jellemző a házhoz külön megvehető kiegészítőkről is(különböző oldal lapok)így ez tovább javíthat a helyzeten.

(#14) engusz


engusz
veterán

Nagyon jó úton halad a BitFenix! Amint lesz a házhoz ár, rögvest jelzem nektek. :K

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#15) Jim-Y válasza engusz (#14) üzenetére


Jim-Y
veterán

Köszi, bár inkább a Shinobit frissítenék fel, kinézetre azért az jobban bejön :)

(#16) engusz válasza Jim-Y (#15) üzenetére


engusz
veterán

A Shinobi-hoz nemrég nyúltak hozzá a fehér színnel, illetve a külön megvásárolható elemekkel. (Jött azóta pl. ODD takaró is.) Ott inkább az árakon kellene faragni, ha van rá lehetőség.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#17) Jim-Y válasza engusz (#16) üzenetére


Jim-Y
veterán

Azért egy usb3 upgrade nem lenne rossz, meg mondjuk ha a hdd keret egy fokkal nívósabb lenne, nem mintha nem lenne fasza ház ^^

(#18) Milka 78 válasza engusz (#16) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na az egy nagyon szép kis ház és az ára is elfogadható :K Ahhoz lehet kapni a kábel csatorna kivezetéseihez gumi takarót kapni(mint a Raiderhez)?

[ Szerkesztve ]

(#19) engusz válasza Jim-Y (#17) üzenetére


engusz
veterán

Szerintem idővel elkészülnek vele, mert kezd trend lenni a gyártók között. Ha jól rémlik, akkor a Shinobi-ban is csak két csavar tartja az IO panelt. Tehát könnyen cserélhető lenne, ahogy a legtöbb háznál.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#20) fulltime4wd


fulltime4wd
tag

Ahogy a videót elnéztem a vinyótartó-keret felső része kiszerelhető, ez azért sokat jelenthet a beáramló levegő hűtőhatását tekintve.
Bár jobban megnézve nem igazán látszik, hogy hol lehet megfelezni ,de lehet, csak én nem látom.

"I see no God up here" - Juri Gagarin 1961

(#21) engusz válasza Milka 78 (#18) üzenetére


engusz
veterán

Külön nem láttam. De szerintem ez egyelőre csak a Raider sajátja lesz. A rácsos PCI takarókkal egyetemben. A Shinobi ugyan verziófrissítéssel megkaphatja, de nem vagyok biztos benne, hogy ennyire el akarják mosni a határokat a házak között.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#22) engusz válasza fulltime4wd (#20) üzenetére


engusz
veterán

A HDD doboznak csak az egyik szárát tudod eltávolítani egy csavar kitekerésével. A ventilátorhoz közeli marad fix helyen a stabilitás érdekében. Azt még nem tudjuk, hogy ez mennyire gátolja a levegő útját.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#23) mpioca


mpioca
tag

Nagyon szép! Letisztult és igényes a formaterv. Több ehhez hasonló (küllemű) ház kellene, hogy legyen a piacon!

(#24) Móci


Móci
addikt

Szép kuckó, bár az IO panel nekem sem tetszik így. Ettől függetlenül jónak tűnik a cucc.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) engusz


engusz
veterán

Van egy jó, meg egy rossz hírem. Kezdem a jóval, hiszen abból mostanában nem túl sok van: a hazai végfelhasználói árat - a gyenge forint ellenére - sikerült 25 400 Ft-ban megszabni. És most a rossz: egyelőre csak előrendelést tudunk felvenni a házra, a szállítás december 5-én vagy 6-án várható.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#26) Jim-Y válasza engusz (#25) üzenetére


Jim-Y
veterán

Jó ház ez, 9 kilo, usb3, 3 spectre venti, ha ezek is a 800-1000-ek azok jó halkak :) Bár mondjuk még így is sokallom érte a 25.000-et de ez nem rajtatok múlik azt tudom :)

(#27) TESCO-Zsömle válasza Jim-Y (#26) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha azt nézem, hogy fater Lajosa megpakolva 11...

Mondjuk az nem 7 fillér...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) engusz válasza Jim-Y (#26) üzenetére


engusz
veterán

A külön kapható dobozos Spectre ventilátorok vannak benne!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#29) albert8


albert8
addikt

Jól néz ki :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30) Gaben01 válasza Milka 78 (#13) üzenetére


Gaben01
őstag

Én nem voltam elég figyelmes,igazad van. "The combination of an all mesh front and top with 5 fan locations" Ebben az esetben szerintem nem olyan rossz a helyzet.Nekem sokkal jobban tetszik,mint egy CM690 II,de ugye ízlések és pofonok. :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#31) #56573440 válasza macilaci78 (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

(#32) Daert


Daert
őstag

Csinos a kicsike!
Tetszik a perforált gumis kábelelvezető.Nekem kicsit keskeny és nagyon hiányolom a 140-es ventiket.de ez már kukacoskodás és szubjektív vélemény.Most látom hogy van beépített ventiszabályzója és a HDD keret is eltávolítható. :C

(#33) engusz válasza Daert (#32) üzenetére


engusz
veterán

Az elejében és a tetejében is van hely 200 mm-es ventilátornak hely. Az csak elég. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#34) Daert válasza engusz (#33) üzenetére


Daert
őstag

:K :C
Igen,elég.Természetesen elhiszem neked,a gyártó csak front-ba írja opcionálisnak,miért? :F

(#35) engusz válasza Daert (#34) üzenetére


engusz
veterán

Cooling Top

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#36) banhammer válasza Milka 78 (#6) üzenetére


banhammer
veterán

Na az ilyen csúszkák lesznek idővel kontaktosok...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37) Daert válasza engusz (#35) üzenetére


Daert
őstag

Asszem szemüveg kell :W
Végig ott volt az orrom előtt :O
Így már igen huzatos kuckó!

[ Szerkesztve ]

(#38) nicu71


nicu71
addikt

nagyon szép,mindenképpen bejön ez a stilus! :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#39) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Szép darab,az ára se vészes,ha a mostani árakhoz viszonyítjuk.

06-3o/9759I39

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.