Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domonkos


Domonkos
Ármester

Egesz nagy osszeget tennek ra, hogy kamu oldalak.

Amugy meg miert ne lehetnek "kint a weben"? Megis kinek kellene ezeket ellenorizgetnie?

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#2) stewe2 válasza Domonkos (#1) üzenetére


stewe2
aktív tag

A rendelés menete teljesen szokványos: kiválasztom a terméket, kosárba rakom, kitöltöm a szállítási adatokat (eddig kipróbáltam), elutalom az összeget, és várom a visszaigazoló emai-lt. Egy átlag felhasználó hogyan szűrné ki az ilyen webshopokat?

Azért vannak komolyabb tételek is (pl.:motoros ruházat). Elutalok 247 dollárt egy bőrkabira, azután csak nézek, hogy semmi? Jelen helyzet szerint akkor "legálisan" át lehet verni embereket? Hol tud a vásárló panaszt tenni, vizsgálatot kezdeményezni ilyen esetben (tálán még egy panaszos email-t is ír a kamu címre a vásárló :D )?

Üdv stewe :)

Bár, ahogyan az eBay-on megy az átverés, nem is tudom miért csodálkozom?

[ Szerkesztve ]

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#3) SunyaMacs válasza stewe2 (#2) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

PayPal refund?

(#4) dqdb válasza stewe2 (#2) üzenetére


dqdb
nagyúr

Egy átlag felhasználó hogyan szűrné ki az ilyen webshopokat?
Például a Scamadviser.com segítségével.

1. Facebook hirdetésben láttad a tuti akciós áruházat? Ha igen, akkor 99%, hogy csalás.
2. Van Paypal fizetési lehetőség az oldalon? Ha nincsen, akkor nagy az esélye, hogy csalás, másik áruházat kell keresni.

Ha nem az Amazonról vagy az AliExpressről van szó a saját fizetési rendszerükkel, akkor a saját érdekedben mindig Paypalt kell használni fizetésre, és sosem közvetlenül kártyás fizetést.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5) stewe2 válasza dqdb (#4) üzenetére


stewe2
aktív tag

Köszi!

A program érdekes dolgokat mutat meg :D
PayPal nincs, simán a böngészőbe bedobott képek alapján jutottam el az oldalra. Általában így keresek, Face nálam már nem játszik.
Természetesen nem rendeltem semmit, megvettem a cipőt egy biztonságos helyről drágábban.

Üdv stewe :)

[ Szerkesztve ]

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.