Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A legnagyobb hír az egész showból. Hállelúja. :C :R

Live-Die-Respawn

(#2) CocooN-z válasza oriic (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

Halo a kedvenc X-re tény, és mindenki várja az értelmes filmbéli mivoltát, a Show többi része tényleg ilyen MEH.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) AS


AS
félisten

Nagyon jó. De sajnos 2015 nél előbb nem lesz eböl semmi sem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) McSpy


McSpy
őstag

Spielberg nem szokott hülye filmeket csinálni,így aztán az ő neve garancia :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#5) Enxtheone


Enxtheone
tag

Remélem ez scifi lesz, és nem megint valami scifinek reklámozott családi dráma :D

(#6) oriic válasza Enxtheone (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Forward Unto Dawn nagyon jó volt, ha olyan stílusban csinálják meg akkor jó lesz.

Live-Die-Respawn

(#7) xmaas


xmaas
őstag

remelhetoleg jo lesz ha Spielberg csinalja ,jojjon csak minel hamarabb

(#8) CocooN-z válasza xmaas (#7) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igen csak ne puhuljon el a végére...pont azon gondolkodtam, hogy nagyon jó lenne egy égész-estés mozit csinálni ebből, csak annyira tág az univerzuma -sztorija- már hogy egyszerűen nincs más út csak ez, nagyon okos döntés sorozatba vinni, ha legalább olyan lesz a hozzáállásuk (+stúdió +színészek +blablabla) mint pl. a BoB-nál vagy a Pacific nál.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#9) Zirowe válasza oriic (#6) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Egy baja volt: alig szerepelt benne Master Chief.

De amikor látható volt, az ütött!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) oriic válasza Zirowe (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#11) Blyan


Blyan
félisten

Pedig egy a franchise a moziba kívánkozna... :(
Mindegy, ez is több a semminél.

(#4) McSpy

Ezt nem jelenteném így ki.

Világok harca, TinTin kalandjai azért nem éppen a pályafutása csúcsa,

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) ManUnited


ManUnited
aktív tag

A Terra Nova is bukott szóval azért Spielberg nem biztos hogy garancia a minőségre.

(#13) McSpy válasza Blyan (#11) üzenetére


McSpy
őstag

Kinek a pap,kinek a papné,nekem például a lánya :DD nem mondom,hogy a Világok harca egy kasszasiker volt,de nekem tetszett,habár Tom Cruise helyett mást láttam volna szívesebben,a Tin Tin-t nem láttam,az ilyen filmekből már kinőttem ;]

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#14) Blyan válasza McSpy (#13) üzenetére


Blyan
félisten

A világok harca konkrétan szar volt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15) McSpy válasza Blyan (#14) üzenetére


McSpy
őstag

Lehet hogy nem tartozik Spielberg kasszasikert elért filmjei közé,de azért az túlzás,hogy szar volt

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#16) Blyan válasza McSpy (#15) üzenetére


Blyan
félisten

Jó sem volt, maradjunk ennyiben. És nem a kasszasiker a lényeg, hogy Spielberg bácsi elment rálépett a tuti siker útjára, fostos amcsi cukormáz történet - és dől a lé.

Mindegy, én csak azt mondom, hogy Spielberg neve önmagában már jó ideje nem garancia semmire. A hype-ot leszámítva. Mert az garantáltan meg lesz.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) McSpy válasza Blyan (#16) üzenetére


McSpy
őstag

Ahhoz,hogy amcsi filmet Amerikában(és ez az elsődleges szempont) jól el lehessen adni,ahhoz kell az amcsi cukormáz történet :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Spielberg?? De jó, akkor lesz Master Chief mellett egy kutya meg egy kisgyerek is. Szuper :(((

Romani ite domum.

(#19) TROGLODITA válasza ZCoyote (#18) üzenetére


TROGLODITA
csendes tag

Ezen kiborultam :DDD

J.J. Abrams-nek kellene csinálnia, és akkor még a fűszálak is csillognának, de nem lenne kutyus

[ Szerkesztve ]

Lenovo A660 with Cybermaus 3.21

(#20) oriic válasza TROGLODITA (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az kéne még csak. Lens flare-el telipakolt Halo film. :DDD ;]

Live-Die-Respawn

(#21) GeryFlash válasza McSpy (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

Csomó rossz filmje van, ettől függetlenül egy ilyen sci-fis cuccból elég jó minőséget fog valószínűleg kihozni

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#22) Dr. Romano válasza TROGLODITA (#19) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Persze csak Michael Bay-el együtt. Lennének ott olyan lens flare-es robbanások hogy ihaj :DDD (balra át, díszsortűz, tűz! viszont alap mondatok Halo esetében ha FMV-ről van szó, sorozat minden része így kéne kezdődjön :D )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23) Goldwin


Goldwin
aktív tag

"A rendező Steven Spielberg lesz"

Nem inkább a sorozat producere??
Steven Spielberg to Produce Live-Action 'Halo' TV Series

Rengeteg filmen dolgozik produceri minősítésben. Nem hinném, hogy sok ideje fog maradni a Halo sorozatra.

[ Szerkesztve ]

(#24) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.