Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bsony


Bsony
tag

halytottak

(#2) varydave


varydave
tag

Rohad az alma :D

(#3) Raysen623 válasza varydave (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Mégis miből ered eme bátor kijelentésed? A Microsoft nem rohad Bill Gates nelkül?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) bAtt001


bAtt001
addikt

gondolom amit eddig megcsináltak már nem tudják elrontani, de újdonságot is várunk az apple-től :DDD meglátjuk

(#5) ollie válasza Raysen623 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert divat ilyeneket mondani.

***

(#6) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

"Steve Jobs bejelentette, hogy visszavonul az Apple elnök-vezérigazgatói székéből"
"E mögött minden bizonnyal betegsége lehet."
"szerencsére sikeresen túlvészelte." ( :F )
"Azóta hasonló forradalmakat halytottak végre az iPhone és iPad készülékeikkel is." ( :Y )

Beszélni kicsi magyar?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7) Gergosz2


Gergosz2
veterán

reggel már volt egyszer , igaz nem a GP-n, hanem a Mobilarenán

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Ööööö, ez a Gamepodra való? :F

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#9) Low Noise válasza Raysen623 (#3) üzenetére


Low Noise
senior tag

De bizony hogy rohad, steve balmerrel az élen.

Bocsánat elragadtattam magam, de ez mindig felviszi nállam a pumpát amit ez a balmer csinál.

[ Szerkesztve ]

(#10) anulu


anulu
félisten

remélem át fog alakulni az Apple, h fejleszteni fog, és nem patent trollkodni, ill a kákán is csomót keresni. ez a Samsung elleni dolog, legalábbis a végkifejlete erősen nevetség tárgyává tette őket.

az Apple iránti maximális utálatomat félretéve kívánok jobbulást Steve Jobsnak.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Gergosz2 válasza anulu (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én sem kedvelem az Apple stratégiáját , de azért jobbulást Steve papának.

Remélem kicsit átgondolják az árazást és nem a végletekig lebutított készülékeket teszik elérhető áruvá.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) bLaCkDoGoNe válasza anulu (#10) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az Apple iránti maximális utálatodat talán vihetnéd máshova.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) Gergosz2 válasza bLaCkDoGoNe (#12) üzenetére


Gergosz2
veterán

és miért ne utálhatná :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

azért, amit hallottam elég csúnya: 6.3%-al zuhantak hirtelen az apple részvények :U oké, hogy ez csak ideiglenes, de akkor sem kis pénzről van szó

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) tDr1v3r válasza Gergosz2 (#13) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem az a baj hogy utálja, hanem az hogy ezt hangoztatja is egy ilyen hír alatt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#16) TESCO-Zsömle válasza tDr1v3r (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hol hangoztassa? A Kossuth téren?

Vagy mindegy, csak ne ott, ahol te vagy? És miért ne? Mert neked vagy másoknak nem tetszik?

Ez egy fórum. Mindenki szabadon utálhat mindenkit és amíg ezt kulturáltan teszi, addig hangot is adhat ezen véleményének.

Steve-nek meg jobbulást kívánt, úgyhogy nem tudom mi kivetnivaló volt mondandójában.

Mások meg oldalakon át ömlengenek az almás cuccokról almás és kevésbé almás totyikokban. Nekem meg az szúrja a szemem, de mégse megyek oda leszólni őket...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) Raysen623 válasza anulu (#10) üzenetére


Raysen623
addikt

Mitől is nevetséges? Belepumpáltak x millió munkaórát és dollárt adott fejlesztésekbe amiket azt követően és okosan le is védettek szabadalmi joggal. Erre a fejlesztésre készítenek egy terméket amit szinte azonnal mások lenyúlnak igen rövid időn belül.
Nekem ne mondja senki hogy több év munkáját és fejlesztéseit pár hónap alatt újra ki lehet fejleszteni másik gyártónak az eredeti fejlesztés lenyúlása és szabadalmi jogsértése nelkül!
Ebből az a bizonyos peres eljárás és általad megfogalmazott trollkodás! Képzeld magadat a helyükbe ha mered:D Szerintem téged is sértene a dolog.
Hozzáteszem még azt is hogy iPhone nélkül még ma is gombokat nyomkodnánk a mobiltelókon mert érdekes módon addig senkinek nem jutott eszébe ugyanazon módszert kifejleszteni! Ez meg az én véleményem, és igen e téren igenis vonják be az összes Samsung Galaxy-t. De ettől még otthonra én csak és kizárólag Samsung monitort és tv-t szeretnék magamnak venni.....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) bLaCkDoGoNe válasza Gergosz2 (#13) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Utálhatja természetesen, csak baromi unalmas minden Apple-related topikban ezt olvasni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19) Sirandrish válasza bLaCkDoGoNe (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem semmi bajom az Apple termékekkel (az áraiktól eltekintve) de nekem meg már azt unalmas olvasni hogy az Apple mekkora májer mert így úgy amúgy..

Szóval a javaslatom hogy minden Apples topikot azonnal zárjanak be :D

100% Peace! És persze bobbulást a "nagy almának"!! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) bLaCkDoGoNe válasza Sirandrish (#19) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azért remélem érzed a különbséget a "nem olvasok Apple topikot, mert nem érdekel a téma" illetve az "Apple topikot olvasok, mert érdekel a téma de tele van 'hűdeutálomazapple-t' offtopic flémmel' között.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21) Raysen623 válasza Sirandrish (#19) üzenetére


Raysen623
addikt

Ugyan miért kellene minden Apple topic-ot bezárni? Ha nem tetszik akkor ne írj hsz-t és kész!:D Én is vagyok így ezzel néha....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) Sirandrish válasza Raysen623 (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Érdekel a dolog..mint már mondottam nekem semmi bajom az Apple termékekkel csak unalmas az agyonhypeolása..mivelhogy annyi az ára amennyi szerintem el is várható a minőség,,
Csupán azért szólalkoztam fel mert szerintem ugyanúgy van helye a "nemszeretem" hozzászólásnak is ebben vagy bármelyik topicban mint a dicsérők-nek...

bLaCkDoGoNe: Természetesen...de anulu nemigen flamelte tele a topikot..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) whatever


whatever
aktív tag

remélem végre elfelejtik az emberek ezeket a hasztalan ipad féle termékeket.

(#24) MrTwister válasza whatever (#23) üzenetére


MrTwister
őstag

Kinek hasztalan, kinek hasznos! ;) Midig, mindenhol felüti a fejét a Samsung/Apple flame. Pffff.... :(

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#25) hohoo válasza Raysen623 (#17) üzenetére


hohoo
senior tag

"Belepumpáltak x millió munkaórát és dollárt adott fejlesztésekbe amiket azt követően és okosan le is védettek szabadalmi joggal. Erre a fejlesztésre készítenek egy terméket amit szinte azonnal mások lenyúlnak igen rövid időn belül."

Ja biztos millió munkaórát meg dollárt kellett belepumpálni egy lekerekített sarkú téglatest megtervezésébe kijelzővel(amire 1000 példa volt már régebben), annyira bonyolult és soha nem látott innováció :D Meg az is amikor meglesik más mit csinál és ha nem védte le ők levédik maguknak. Ebben is hatalmas munka van.

"Hozzáteszem még azt is hogy iPhone nélkül még ma is gombokat nyomkodnánk a mobiltelókon mert érdekes módon addig senkinek nem jutott eszébe ugyanazon módszert kifejleszteni!"

Aha de valahogy még is csak érintőképernyős nokiát nyomogattam a szifon 1 előtt jóval, és a PDA-kon is össz 3-5 gomb volt...
[link]

Nektek a hazudozás a marhaságok kitalálása így ilyen lazán megy, vagy erre van egy képzés?

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#26) Raysen623 válasza hohoo (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

Már nagyon vártam ezt a hsz-t is:D
Lehet példálózni a régebbi érintőképernyős PDA-kal és nokiákkal, DE : tudtommal egyik sem volt multi-touch rendszerű és 90%-ukhoz kellett egy kis cerka amivel tudtad kezelni. A két megoldás nálam kurvára nem ugyanaz. Szóval mindenki azt hisz amit akar.
A minimál design-ra meg lehet köpködni de akkor miért csak az Apple csinál olyanokat, amit persze az emberek előszeretettel megvesznek. Más is csinál minimál design-t de az mitől nem annyira elterjedt akkor? Gondolom ezekre a kérdésekre is tudod a választ.
SJ nem a spanyol viaszt találta fel soha csak kidolgozott egy jobb rendszert ennyi....van akinek tetszik, van akinek nem és fikázza.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) feka007


feka007
nagyúr

Jajj ne, távozik, most mi lesz.. Jöjjön ide, azt fizesse ki az államadósságunkat a havi zsebpénzéből, akkor majd megsiratom. :W :W

(#28) Archer válasza Raysen623 (#26) üzenetére


Archer
őstag

HTC Touch. Azt is lehetett lehetett már ceruza nélkül kezelni és bő egy hónappal az iPhone előtt jelent meg, nyilván a HTC is koppintott.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#29) Raysen623 válasza Archer (#28) üzenetére


Raysen623
addikt

Azt senki nem mondta hogy mindenki koppintott, de a jelek szerint a Samsung és talán még páran mások igen. De várjuk meg a bírósági döntések végét, akkor lehet majd talán érdemben vitázni erről. Amúgy nekem mindegy mi lesz a vége. A telefonvásárlási szokásaimon nem fog változtatni.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#30) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Akit nem érdekel nem szól hozzá :) én sajnálom az öreget.

(#31) hohoo válasza Raysen623 (#26) üzenetére


hohoo
senior tag

"Lehet példálózni a régebbi érintőképernyős PDA-kal és nokiákkal, DE : tudtommal egyik sem volt multi-touch rendszerű és 90%-ukhoz kellett egy kis cerka amivel tudtad kezelni. A két megoldás nálam kurvára nem ugyanaz."

Talán azért mert akkor még rohadtul nem volt olcsón elérhető az ezt lehetővé tevő kapacitív érintésérzékelő? (amit egyébként nem az apple talált fel mielőtt elkezdenéd sem a multi touchot, sőt nem is ő alkalmazta először, az epl csak levédte)
Látom próbálsz tompítani. Elején még "gombokkal" kellett kezelni mindent, mostmár mégsem DE azért akkor is rosszabb.

Nem a minimál designra köpködök hanem arra hogy egy alapvető rohadt egyszerű már több ezer éve használt formához rohadtul nem kerül sem pénzbe, sem időbe kifejleszteni.

"Más is csinál minimál design-t de az mitől nem annyira elterjedt akkor? Gondolom ezekre a kérdésekre is tudod a választ."

Tudom persze. Mert jelenleg az applenak van csak egy olyan hype öngerjesztős zombitábora, ami bármit óriási innovációnak, és szépnek tud láttatni a divattal törődők körében, és csak őnekik van pofájuk ilyen kamulegendákat gyártani.
De hogy miért nem elterjedt más minimáldesignes cucc? Hát lehet hogy mert normális ember elektronikus eszközt nem design alapján vásárol, mellesleg a huawei és zta minimáldizájnja lehet hogy elterjedtebb mint az apple-é, csak nem a dizájn miatt ;)
SJ jobb rendszert nem dolgozott ki, max egy jobb hypeot, mert ő korunk legnagyobb tömegmanipulátora, még a pápának sincs hasonló hatalma :)

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#32) Raysen623 válasza hohoo (#31) üzenetére


Raysen623
addikt

Ez legyen a te véleményed, amit én tiszteletben tartok. Te legalább komoly indoklást is írsz.
A véleményünk eltér ugyan de ez nem baj.:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#33) hohoo válasza Raysen623 (#32) üzenetére


hohoo
senior tag

Az érintőképernyőről, és a multi touchról írt dolog nem vélemény, hanem történelem, és tény. Utána is nézhetsz.

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#34) Archer válasza Raysen623 (#29) üzenetére


Archer
őstag

Lehet, majd kiderül. Nálam csak az szokta kivágni a biztosítékot, amikor jönnek a fanatikus userek és gyakorlatilag minden fejlesztést az elmúlt 10 évben az Apple-nek tulajdonítanak. A Samsungos dolog meg no comment szerintem, Samsungék egyik ikonja vagy a fényképező rész hasonlított valamennyire az almáéra, ezért a hiszti... Mióta megy a szekerük, nagyon kinyílt a csipájuk, nem elég a rengeteg pénz, még több kell. Hozzáteszem nem különösebben kedvelem a Samsung cuccokat sem de azért "kicsit" többet leraktak eddig az asztalra mint az Apple.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#35) TazLeacher válasza Raysen623 (#26) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kezd kiütközni a gondolatmenet bibije...abban ugye egyet értünk, hogy nem ők találták fel a mobilt. Abban is, hogy nem ez volt az első érintőkijelzős készülék...akkor ki is lop kitől? Vagy az, hogy ezeket a technológiákat szépen csendben átemelték, az nem lopás? Már bocs, de egy iPhone hány % lehet innovácó? Hány olyan része van annak a telefonnak, amit még nem láttunk máshol? Legyen 5%, és akkor korrekt voltam. Tehát 95%-ot lopni nem bűn...hm. Érdekes gondolatmenet. Bizonyos vagyok abban, hogy az Apple-nek nagy szerepe volt abban, hogy a jelenlegi trendek erre haladnak, de azért ne essünk már át a paci túloldalára. Ha a Motorola nem készíti el a világ első mobilját, akkor most a ku*va dizájnos iPhone is vezetékes lenne? Így gondolod? Vagy megcsinálta volna valaki más? Azon egyébként már elgondolkoztál, hogy ki találta fel a nyomógombot? Mert ugye az is van egy iPhone-on...az nem lopás? Vagy csak nincs levédve?

Arról meg ugye ne is beszéljünk, hogy "akkor még mindig gombokat nyomkodnánk" dolog is elég vicces. És akkor mi lenne? Ezt a multituch érintőkijelzős dolog úgy állítjá(to)k be, mint a 21. század csodája...azért az emberiség egész jól el lenne e nélkül. Innovatív, csúcsszuper, de azért az életük nem változott meg tőle. Tehát azért ne úgy állítsuk már be ezt az egészet, mintha az Apple lenne a 21. század Edison-ja...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#36) fordfairlane válasza bLaCkDoGoNe (#12) üzenetére


fordfairlane
veterán

MCSA + meg mifene, olyan ismerős... :D Úgy látszik a különféle Microsoftos tréningeken oktatják az Apple utálatot.

x gon' give it to ya

(#37) Raysen623 válasza TazLeacher (#35) üzenetére


Raysen623
addikt

Senki nem mondta hogy az alma a 21. század Edison-ja. De látom te is kiragadsz valamit a leírtakból és azt mondod hogy a másik gondolatmenete a hibás.
NEM az érintő képernyő miatt folyik a pereskedés! Hanem maga a rendszer miatt ami nem csak a kijelzőből áll. Mint írtam nem a spanyol viaszt találták fel hanem abból kiindulva alkottak valami komplexebb dolgot.
A piac jelenlegi állása szerint ez bejött az almának. Vitának helye ebben részemről továbbiakban nincs.

http://www.lolcaption.com/funny-short-videos/a-day-made-of-glass/

Ajánlom a fentebbi videót mint 21. században talán aktuális jövőképet:D Ennyit a gombokról....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#38) TazLeacher válasza Raysen623 (#37) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Fejtsd már ki légy oly jó, ezt a komplexebb rendszert...

Nem én ragadtam ki a mondandódból, hanem ez volt a fő érved, hogy azért ott a multituch...speciel nem a rendszer miatt perelnek, hanem bármi miatt, ami (szerintük) fogható, legyen az: érintőkijelző, kerekített sarkú téglalap, avagy a rácsos menü...

A piac jelenlegi állása szerint ez bejött a Samsungnak is. Vitának helye ebben részemről továbbiakban nincs. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39) Raysen623 válasza TazLeacher (#38) üzenetére


Raysen623
addikt

Bemész egy Alma bótba és elkezded használni az ott található termékeket és meglátod....

A Samsungnak is bejött ez így van, au okostelefonokat tekintve meg majd a bíróságok eldöntik még mennyire jöhet be ezekután....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#40) TazLeacher válasza Raysen623 (#39) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bemész egy Alma bótba és elkezded használni az ott található termékeket és meglátod....

Most a telefonról beszélgettünk, hogy jön ide az bót'?

majd a bíróságok eldöntik még mennyire jöhet be ezekután....

Ha annyira kompetensek lesznek, mint az előző ügyeben, akkor sok félnivalója nincs senkinek

De itt arról beszélgettünk, hogy a Samsung meglopta az Apple-t. Mi az amit ellopott tőle konkrétan a Samsung a mobilpiacon? Kíváncsi lennék, hogy melyek azok a paraméterek, amik kizárólag a Samsung telefonokban vannak benne, másban nincsenek, és konkrétan az Apple innovációja.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#41) sti10p


sti10p
senior tag

ORLY?! Akkor már semmi esélye, hogy ha netalán valami okból kifolyólag mégis iPhone lenne a következő telóm, akkor Steve bácsi egy személyes SMS-ben köszönje meg nekem, hogy Apple terméket választottam? :)

A viccet félre téve, én is csak jobbulást kívánok neki, remélem azért még sokáig betölt valami háttér tanácsadói szerepkört az Apple-nál.

[ Szerkesztve ]

XY

(#42) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sosem voltam nagy Apple rajongó, de sajnálom szegény Steve Jobs-ot! Ahhoz még nagyon fiatal, hogy meghaljon és ez a betegség bizony könnyen végezhet vele. Remélem azért sikerül meggyógyulnia, bár a hasnyálmirigyráknak elég alacsony a túlélési rátája.

[ Szerkesztve ]

(#43) GeryFlash


GeryFlash
veterán

halytotta? előttem legalább 5ször kiírták, nem tetszik kijavítani, vagy ez vmi nyelvújítás?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.