Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) knyitogato


knyitogato
őstag

sic transit gloria mundi

[ Szerkesztve ]

(#2) Maxentius válasza knyitogato (#1) üzenetére


Maxentius
addikt

+1

Ebből is látszik h ő se volt tökéletes - ember volt ő is, de abból legalább a zseniális fajta.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) Pantal


Pantal
senior tag

Még szerencse, hogy sikerült meggyőzni.

(#4) Taki30 válasza knyitogato (#1) üzenetére


Taki30
tag

Quot capita, tot sententiae.

(#5) GALARDO


GALARDO
addikt

Steve Jobs nem akart alkalmazásokat..............................és mára a legnagyobb alkalmazásbolt lett belőle. :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6) dawheeler


dawheeler
tag

Már nem azért, de ezt mért úgy írják le a könyvben mintha újdonság lenne? Az egész első generációs iphone arra az alapötletre épült, hogy minden szükséges programot tartalmazni fog és semmien 3rd party app nem fog kelleni.

(#7) Depression


Depression
veterán

Steve Jobs eleinte ellenezte az appstore-t, mert azt hitte, hogy túl nagy falat lesz a cenzúrázás...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) Everman


Everman
addikt

Kár, hogy ez nem teljesen igaz.
Az első iPhone-ra már a megjelenés pillanatától elérhetők voltak külsős fejlesztésű alkalmazások, igaz ezek nem natív, hanem web alapú megoldások voltak.
Volt és van is saját "App Store-ja" ezeknek is, csak mostanára már lassan megfeledkezünk róluk. [link]

[ Szerkesztve ]

(#9) Ace owner


Ace owner
addikt

Ha akkor nem győzi meg..

Galaxy Fold 4

(#10) b4zsi-


b4zsi-
őstag

legalább valamiben rosszul döntött volna.

Kár, hogy az alacsonyabb árról nem tudták meggyőzni :)

(#11) Gadgetfun


Gadgetfun
tag

Hát igen, az üzleti zsenialitás nem csak abban nyilvánulhat meg, hogy mindent előre meg tud valaki jósolni, hanem abban is, hogy tisztában van a saját korlátaival és ösztönösen tudja, mikor kell a másikra hallgatnia, vagy hagyja meggyőzni magát...

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#12) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Köszönjük Geohot! :R :DDD

Semmit sem írok alá!

(#13) joey04


joey04
titán

Ahogy írták is, a cím "kicsit" félrevezető. Ebben a formában valóban nem akarta a Store-t, csak aztán az Installer sikere meggyőzte.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) skajwa válasza bmwk1200s (#12) üzenetére


skajwa
senior tag

Tény, hogy neki is nagy szerepe lehetett Steve meggyőzésében. :D

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#15) bmwk1200s válasza skajwa (#14) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Bezony! Mivel miután feltörte utat nyitott a külsős alkalmazásoknak... szerintem is inkább ez győzte meg.... látta az öreg, hogy erre sokan ráharapnak...
Amúgy kíváncsi vagyok mennyi lehet Saurik bevétele a cydiából :D

Semmit sem írok alá!

(#16) D.Zsombor


D.Zsombor
csendes tag

Joggal kijelenthetjük szerintem, hogy amihez Steve 'ért' arannyá vált... Pl: az IPodok is mára már divatcikké nőtte ki magát, ahogy szerintem még egy pár Apple termék, főleg nyugaton és persze Amerikába, de az utobbiban még mondjuk megértem... Visszatérve az IPod-hoz, az már milyen menő ha valakinek a füléből egy kicsi fehér fülhallgató lóg ki, aminek az allja, ahol egyben a műanyag találkozik a dróttal egy szép szürke átmenet veszi át a plasztik és a gumi közötti kapcsolatot... :D :D :D és mondjuk a minőség se mellékes.....

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#17) aram01


aram01
nagyúr

én nem biztos hogy ezt elhiszem :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) D.Zsombor válasza aram01 (#17) üzenetére


D.Zsombor
csendes tag

mármint melyik részét?

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#19) aram01 válasza D.Zsombor (#18) üzenetére


aram01
nagyúr

hogy nem akart "appbotot"

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) D.Zsombor válasza aram01 (#19) üzenetére


D.Zsombor
csendes tag

mondjuk azzal én se értek teljesen egyet... max azt mondta szerintem, hogy ez nem a legjobb ötlet és hogy várjunk vele egy kicsit amíg kinövi, olyan naggyá magát a cég, hogy ezt is megengedheti magának vagy képes lesz rá... mondjuk... :D

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#21) aram01 válasza D.Zsombor (#20) üzenetére


aram01
nagyúr

igen, így már hihetőbb a dolog :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) cLeanLess


cLeanLess
tag

november 21. a várható megjelenés itthon, szerintem kiváncsiságból megveszem, hátha kifejtő részletességgel vannak leírva a dolgok. :)

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#23) No-kia


No-kia
őstag

véletlenből lesznek a legnagyobb "találmányok" :)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#24) GALARDO válasza cLeanLess (#22) üzenetére


GALARDO
addikt

Én is meg akarom venni, remélem kapható lesz, virtuálisan is.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#25) #05364992 válasza Taki30 (#4) üzenetére


#05364992
törölt tag

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur. :D (Remélem jól emlékszem arra, hogy kell írni. :D )

(#26) aram01 válasza No-kia (#23) üzenetére


aram01
nagyúr

hát jah,én azt hallottam:hogy anno a Nokia mérnökei az sms funkciót csak poénra integrálták

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) Bling95


Bling95
őstag

magyarul nemvolt benne biztos hogy később tudja kontrollálni, azért az nem egyenlő azzal hogy nem akarta.... szvsz

(#28) NogeOne válasza dawheeler (#6) üzenetére


NogeOne
tag

pontosan!:)

(#29) llaszlo válasza GALARDO (#24) üzenetére


llaszlo
veterán

Az iTunes-ban kapható angolul. Szerintem tuti megjelenik magyarul is.

(#30) GALARDO válasza llaszlo (#29) üzenetére


GALARDO
addikt

Igen, az előbb láttam, de köszi az infót. :R Remélem a magyar változat is megjelenik. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#33) Laci.M válasza D.Zsombor (#16) üzenetére


Laci.M
senior tag

Minőség????? Akkor ezek szerint nem láttál még normális fülest, ha szerinted az almáé az...

Aláírás

(#34) zombinyul válasza Misály (#32) üzenetére


zombinyul
addikt

+1!
Vitathatatlanul nagy agy volt az öreg,de köztudottan nem is volt egy emberbarát típus.

Laci.M: na igen,a nagyon hasonló alap Nokia füleseket mindenki lehordja a sárgaföldig... :U

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#35) GALARDO válasza llaszlo (#29) üzenetére


GALARDO
addikt

A HVG megerősítette, hogy meg fog jelenni magyarul is az iBooks-ban. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#36) sagit válasza Laci.M (#33) üzenetére


sagit
addikt

gondolom se AKG,Sennheiser,Xears fülest nem próbált.. és ezek csak közép kat. fülesek általában...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#37) No-kia válasza aram01 (#26) üzenetére


No-kia
őstag

ezt én is halottam :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#38) fillesy


fillesy
csendes tag

Nagyon várom már hogy ne kelljen majd' minden nap valami újat olvasni róla. Ennyire nyalni a seggét poszthumusz szerintem kimeríti a nekrofília esetét. :)

Ahogy Richard M. Stallman mondta: "I'm not glad he's dead, but I'm glad he's gone."

(#40) Yarner


Yarner
tag

Hoppá
De legalább meg lehetett győzni..

The trouble with computers is that they are sophisticated idiots. - The Fourth Doctor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.