Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) Steve_Brown válasza arabus (#55) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Miért van olyan érzésem hogy ez az egész agitálás az egykori államositás időszakára kezd hasonlitani?

Nem hiszem, hogy éltél az államositás alatt, hogy meg tudd mondani milyen is volt

Ha nem adod be a TSZ-be akkor érezd magad nagyon rosszul és legyen lelkiismeretfurdalásod is?

Egészen más az amikor ténylegesen emberek halnak meg az utcán és csak arra kérnek, hogy vakcináztasd magad mint amikor elviszik a disznód, kocsid, földed.

Aztán jött a következő lépcső amikor úgy jött az agitátor hogy be kell adni!

Igen, a végső megoldás a -szerintem nem a kihalás- hanem a folyamatos recessziónak az elkerülésére az lesz, hogy kötelezővé teszik az oltást mint annyi másikat :)

Ezutáni lépcső az már a jellemzően a kopjafa volt.

Igen, például itt is ha mutyizol a védettségivel valószínűleg eljárás indul ellened.

És azt is tudjuk mi lett a vége az egésznek....hát nem sok jó.

Nyilván, szépen lassan mindenkin át fog menni. Aztán mutálódik és újra megteszi. Aztán mutálódik és újra megteszi.

De hát miért is kéne bármelyik egyszerű embernek itt felelősségének lennie?

Azért mert mindenkinek vannak jogai és felelősségei. Neked például jogod van az egészséges élethez.

Ezt kifejthetnéd pontosabban...mert NEM ÉRTEM.

Ezer örömmel. vegyük például a bankrendszert. Tudod, hogy a bankok az általuk kezelt pénzösszeg töredékével rendelkeznek? Ezért ha mindenki ki szeretné venni a pénzét nem tudná a pénzintézet tönkremenne. Ez is ilyen úgy döntünk, hogy sokan beteszünk, ahhoz hogy párak kivehessenek. Tehát beoltatom magam, hogy azok akik nem kaphatnak oltást/nem hatásos számukra az oltás/ nem oltatnak ne kapják el.

Kivel szemben?...veled szemben?...vagy másokkal szemben?...de miért mert ti azt mondjátok?

Egy szóval nem mondtam, hogy oltasd be magad. Ez a dolog önkéntes. Mindössze kérni lehet az embereket, hogy tegyék meg. Ráadásul ha nem önkéntes akkor sem alkotmányellenes, hiszen gyermekkorban is rengeteg oltást kapsz KÖTELEZŐEN.

Hiszen mit tett az a kis emberke???...nem állt be a doktrina mögé???...ááá nem kell válaszolni köszi.

Ha mondjuk az a kis emberke nem oltatta be magát semmilyen következmény nem éri. A SAJÁT ÉRDEKÉBEN NEM MEHET EMBEREK KÖZÉ.

Gondolj bele az esetszámokba. Jelenleg 12 ezer ember betegszik meg naponta. Nem úgy tűnik, hogy bármi is megállítani záros határidőn belül vagy esetleg csökkenne. 12 ezer 10 nap alatt 120 ezer. Ha a szokásos 4-5%-os halálozással számolunk akkor az 10 nap alatt 4800fő. Ez másfélszer akkora mint amekkora településen lakom. Ez több tízezer ember rokonát jelenti. (Jelenleg természetesen nem halnak meg ennyien, hála a vakcinának)

Ha az ember nem beteg is hányingert kap és kifordul a bele az egésztől.

Én elég jól bírom a The Lancet olvasását, köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.