Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

"Nekem olyan érzetet kelt mint ha Wide képernyőn játszanék"

Mert ez egy wide képernyő :) Amúgy köszi az írást

(#2) eLioT84


eLioT84
tag

Köszönjük! Vártuk már a tesztet nagyon! ;)

(#3) dominik009


dominik009
csendes tag

Nos találtam 1 hibát kicsi hiba de hiba.

látszódnak jobb alsó részen a foltok, direkt úgy csináltam.

Nos azt akár hogy is nézem az nem a jobb oldal :D

Amugy jó gépnek tűnik, nekem tetszik nagyon :D

(#4) Steve86 válasza dominik009 (#3) üzenetére


Steve86
csendes tag

javitottam thx:)

(#5) Thunderzolee

Nice, nice! Very nice! :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) littlelion21


littlelion21
addikt

Megkérdezhetem hogy mennyiért vesztegették?

A játék-teljesítményt mennyiben befolyásolja a ki-bekapcsolt turbo gomb?

Jó cikk, grat! ;)

(#7) Steve86 válasza littlelion21 (#6) üzenetére


Steve86
csendes tag

nekem 278e ft volt,de most mar 262 ert si megkaphatod.
hat ez jó kérdés h mennyire folyásólja be:) én addig nem is használom míg nem kapok olyan játékot ami nem megy el normális konfival:) addig meg fölösleges."szerintem"

(#8) mentos válasza Steve86 (#7) üzenetére


mentos
tag

Ha meg már kevés a gépa játékhoz, akkor meg az a kis +órajel emelés ár nem fog akkora csodát tenni...:)

''I love it when a plan comes together,''

(#9) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nagy gratula a teszthez nagyon kaffa lett csak így tovább :C

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10) buherton


buherton
őstag

Szia! Ha szabad kérdeznem hol tudtál ilyen olcsón hozzájutni? Számlát tudnak-e adni? Ugyanilyet szeretnék venni. :))

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#11) Steve86 válasza buherton (#10) üzenetére


Steve86
csendes tag

szia, hát most mindenhol 270körül van a gép! de ha pontosabb információkra van szükséged nyugodtan írj.
üdv Stev

[ Szerkesztve ]

(#12) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

szia Steve!
Nemrég vettem én is egy ilyen masinát, de az istennek se megy a turbo gomb. A biosban megnéztem, ha megnyomom.. "megnyomom" az érintős gombot ügye akkor felvillan és elis alszik, viszont játék közben meg amúgy nem müködik és már nincs több ötletem.
Rajtad felbuzdulva leszedtem az everestet,hogy majd ott biztos betudomlőni, de ottse.. :S

tipp?:S

Hálás lennék ha segítenél.

Köszönöm előre is!

liteon@freemail.hu

puszii

Liti

(#13) zolynet


zolynet
addikt

Az érdekelne h mennyire hangos a beépített hangszórók ill minőségre milyen érzetet adnak. Mert volt 1-2 noti már a kezemben melyek hangerejét hiába tekertem fel maxig, alig lehetett hallani a dvd-t.
Jobban tetszene a noti ha nem ekkora felbontással bírna, bár lehet elviszi ez a cpu+gpu páros.

Life is too short to stay stock!

(#14) htmtimcsi


htmtimcsi
tag

engem az érdekelne hogy mennyire zajos a gép?

alap állapotban, illetve pl.: ha crysis alatt használod.

nagyon pörög a venti vagy elviselhető?

(#15) pala13


pala13
csendes tag

Sziasztok!
Engem az érdekelne,hogy ha a PES9-t tolom rajta akkor ha nincs a hálózat bedugva csak aksin van annyira szaggat,hogy élvezhetetlen,ha bedugom akkor semmi gond azonnal felgyorsul, ez miért van?Vagy csak az enyém sz@r?

(#16) Davzone válasza pala13 (#15) üzenetére


Davzone
senior tag

A turbo gomb működéséhez kell az SCM amit a gyártó oldaláról le lehet tölteni.

Kihuzott táppal a gép nem képes játékok futtatására ugyanis visszadobja a videokarit PCIE 1x-re 16ról és annyira belassul hogy semmit nem lehet normálisan futtatni.
Ez valahogy kikapcsolható winfos moddal de az aksi kimélése érdekében nem ajánlott.
Illetve nem is biztos hogy képes az aksi annyit leadni igy elképzelhető lennének fagyások vagy más hibák.

Nekem annyi bajom van vele hogy még turbo gombal is csak 385öt megy a ram holott 400as van benne és alaponkéne 400nak lennie.Lehet a cpuz meg az everest olvassa rosszul vagy nemtom mert SPDből azt olvassa ki hogy 400@5-5-5 1.8V és nem annyin megy :( Erre még nem sikerülkt rájönnöm.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#17) impression


impression
csendes tag

SEGITSEG KENE!!! msi gx620 as laptopom jetek kozben 2 orankent lefagyik. Marmint csak a billentyuzet amit csak az aksi kivetele orvosol. Frissitettem a legujjab bioszt tettem fel 1.11-es verzio amit az msi honlapjarol toltottem le. IGYIS FAGYIK mi lehet a problema??

(#18) impression


impression
csendes tag

NAH EHHEZ MIT SZOLTOK!!! MSI GX620 as laptop eredmenye!!

[ Szerkesztve ]

(#19) Davzone


Davzone
senior tag

Van aki használja ezt a gépet valami komolyabb erősítővel?
Digital outputot kéne alkotnom egy harman kardon erősitőre.
Zöldbe bedugom a jack - rca átalkitot és megkérdi milyen kimenet,kiválasztom hogy spdif,jelzi hogy az van 100%hangerő 24bit 48khz de az erősitő egyik kábelen sem lát semmit.
Hogy kell megcsinálkni hogy működjön?
Vagy nemis tudom hogy nem optikai kábel kéne e hozzá?
Mer a lejátszóeszközöknél azt irja hogy optical out...
Szal van valaki akinek sikerült már digit hangot kihoznia a gépből?

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.