Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CYX


CYX
aktív tag

Hát ezek szerint akkor nem csak a filmjei, a regényei és a neve király, hanem egyes nézetei is roppant szimpatikusak a számomra. :R

A jelenlegi szabályozási terv (betiltósdi) olyan, mintha senki nem mehetne ki az utcára mert ott bűnözők/autók vannak, és kirabolhatják/elütheti őket az autó. :(

(#2) Mackósajt


Mackósajt
senior tag

Ősrégi webcomic szösszenet, de mindig eszembe jut erről a témáról. Nyolc éve volt épp egy másik fejezete ennek a sagának.

(#3) azbest


azbest
félisten

Na majd ha a kampányban megígérik, hogy jók lesznek a gyerekek ha a szüleik rájuk szavanak :C

(#4) anulu


anulu
félisten

:R King!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) REDeath


REDeath
őstag

végre egy értelmes ember akinek oda is figyelnek a szavára.
ja és mellesleg venni amúgy se túl sokan veszik a játékokat, akik nem dolgoznak azok rendszerint letöltik akárhonnan. (hazánkban ez hatványozottan igaz :D ) ennek ellenére a játékfejlesztők és kiadók se lesznek hülyék hogy hagyják a tiltásokat :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#6) Jofi81


Jofi81
őstag

Igaza van az öregnek! :R

(#7) kem


kem
addikt

Végre egy tisztán gondolkodó ember.

Köszi!

(#8) prygme


prygme
csendes tag

Az olaszliszkai cigányok hidegvérrel agyonvertek egy szerencsétlent, a gyerekei szeme láttára. Ennél brutálisabb, erőszakosabb eseményt nehezen tudnék elképzelni békeidőben. Ugyanakkor nem hiszem, hogy az ottani cigányok hardcore counter-strikeosok lennének. Sőt valószínűleg Pc-t is csak reklámújságban láttak eddig.
Szomorú, hogy már az angolszász országokban is szavazatokat lehet szerezni ilyen nevetséges virtuálerőszak-ellenes demagógiával. Főleg akkor amikor párhuzamosan nyomatják a "terrorizmus ellenes háborús" propaganda f@szságot. Közvetítsük élő egyenes adásban "szemét arab terroristák szimulált vízbefojtásos vallatását", mert az hazafiasságra nevel. De tiltsunk be minden "erőszakos játékot" mert erőszakot szülnek. Úgy látszik az ostobaság fogja utalni a 21. századot.
Télleg, akkor már, Győzike for president! ;)

(#9) CYX válasza prygme (#8) üzenetére


CYX
aktív tag

Én Kiszel Tünci nénit szeretném.

Vagy legyen a Pákó, mert nem volt még szinesbőrű elnöke szerintem még Magyarországnak és ő már ért egy kicsit a pénzügyekhez, hiszen tudja: "Száz forintnak otven a fele"
:B

(#10) miccur válasza prygme (#8) üzenetére


miccur
aktív tag

Respekt :R

[ Szerkesztve ]

no comment.....

(#11) GReddy válasza CYX (#9) üzenetére


GReddy
tag

...mínusz áfa, tisztelt uram! Mínusz áfa..

Azaz, a korszerű, nemzetgazdaságilag korrekt, fehér, és adózott számítások szerint, száz forintnak egy forint hetven fillér a fele. Kéretem tudomásul venni. :DDD

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#12) GReddy


GReddy
tag

Nahát. Azt hittem, csak én tudom a világon azt, hogy "Az, hogy a gyerek mivel játszik, és amivel játszik, azt hogyan dolgozza fel, az a szülő felelőssége!" Az ÖT éves középső lányom elképesztően vérprofi pl a Tomb Raider-ben. Mégsem akart lövöldözni az utcán, HA elmagyarázzák neki, akkor igenis tud különbséget tenni a játék és a valóság között. Pont az amerikaiak pont a jó k...va anyukba elmehetnek! Itt barátom próbálj meg fegyvert szerezni! Nem nagyon fog menni. (Ebbe ne folyjunk bele, tudom, hogy ha nagyon nagyon akarnék fegyvert venni, hova mennék.) Egy olyan országban, ahol utcánként van egy BOLT ahol CSAK ÚGY minden különösebb haccaccáré nélkül VEHETSZ PÉNZÉRT fegyvert, nekem ne osszák az észt gyereknevelésről. Egy olyan országban ahol még a külföldi is vehet fegyvert (ált. a fegyvervásárlás feltétele az, hogy 90 napja tartózkodj az országban rendes jogcímmel.) mi a f..szt csodálkoznak azon, hogy egy nem túl okos, mentálisan végletekig retardált nemzet jó vaskos százaléka meri HASZNÁLNI az amúgy jogszerűen tartott lőfegyverét. Bizony, lövöldözésre, EMBERÖLÉSRE, merthogy a lőfegyver arra való. (Az meg már más kérdés, hogy szerintem meg nem kár értük, nyugodtan agyonlődözhetik egymást, csak maradnának a saját ki..szott határaik között.)

--magánvélemény. Kéretik nem megkövezni--

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#13) CYX válasza GReddy (#12) üzenetére


CYX
aktív tag

Sok sok pontban egyetértek veled (amikben meg nem azt majd kitalálom késöbb ;) )

(#14) adalbert1


adalbert1
veterán

Mennyivel egyszerűbb rákenni a filmekre, rock zenére vagy videójátékokra bármilyen esetet, mint arra, hogy minden barom fegyvert kaphat... Na meg a szülők felelősége is, hogy milyen embert nevelnek a gyerekükből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.