Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Btel


Btel
tag

Jelentem,én felraktam az ezt a romot,és ez az első ami megy!!! :C :C :C :C :C
Eddig is felment ez az de a wifi sose csatlakozott...most hiba mentesen.
Van pár apró hiba,pl a gombvilágítás nem hajlandó menni,a menüben lehet állítani addig jó is,de ok után semmi. Ja és a Gmail,sem akar a háttérben frissülni,forog és nem jelez,hogy jött levél.Tárcsázó,néha csinál hülyeségeket,vagy belassul,alig vagy későn reagál a gombokra.
A,a zenelejátszó lefagy ha a hangszínszabályzóba lépek.
hiába megy le a memória a gép ritkán akad meg,és gyorsan bezárja a progikat,150-170 mb ram mindig van szabadon.nem tudom hogy csinálja de van hogy az FB,Zene,wifi,gmail,plusz a szokásos,dolgok megeszik akár 60 mb-ig,de akkor is gyorsan talpra áll,és megy tovább,anélkül,hogy beragadna.
Összesítve:egész jól elmegy.ha pár hibán lehet javítani akkor marad ez.
Nekem még mindig a Wiui a legszebb külsőre,bár ez az ics egész baráti.De ha a Wiuiból valahogy ki lehetne venni a zenelejátszást az lenne a best off,van benne mappa nézet ebben nincs,miért????
Ja és még.ezekkel a romokkal simán lépkedek egymás közt.
köszönöm !!!! :R :C :R :C :R :C

[ Szerkesztve ]

(#2) Btel válasza Btel (#1) üzenetére


Btel
tag

Új: automata fényerőn viszont megy az alsó gombok világítása.
A névjegyzék szerintem,nem a legszebb,alapban,ha lejjebb görgetek egyéni nézetre az szép,amúgy meg kis képeket nagyon felhúzza és pixeles lesz.
A tárcsázó képes belassulni. Kb ennyi.
kösz :C

(#3) StefanBraun válasza Btel (#2) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Köszönöm visszajelzésed! :R Dolgozok már következő verzión!

(#4) skidrowkill válasza StefanBraun (#3) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

tájékoztass ha van valami a köv verzióról, mert engem érdekel!

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#5) Btel


Btel
tag

Új tapasztalatok: a hívásindítón sokszor nehezen reagált.
Belassult egy hét után.
Megvárom a következőt verziót: Stefan Braun Custom Edition 4.0.4
De az új :Mokee OS Custom Edition hasít,bár oda is írtam.
:C :C :C
Csaba

(#6) StefanBraun válasza Btel (#5) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Köszönöm ! :R

Ez meg készül csak hát nem egyszerü dolog :) [link]
(egyenlőre kicsit sokat fogyaszt)

[ Szerkesztve ]

(#7) Btel válasza StefanBraun (#6) üzenetére


Btel
tag

Én köszi! Vajon mennyivel lenne jobb egy nyitott bootloader? :)) :DD

(#8) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Hogy áll az új ICS verzió?
Egyébként lesz benne valami lényeges különbség az eddigi ROM-okhoz képest?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#9) tremors


tremors
csendes tag

Először is gratulálok a Rom-hoz jó munka. Már két napja van fenn és vannak azért kisebb hibák amik előjönnek. Az egyik ami szerintem fontos, hogy az automatikus fényerőn nem csinál semmit mármint nem automata hanem mindig ugyan azon a fényerőn van a kijelző ezáltal zabálja az aksit. A battery info szerint a megjelenítés 75 %-ot visz el a "teljesítményből". Én majdnem a minimum fényerőre állítottam azt amig ez javításra kerül.
A gyorsaságban szerintem ez a leggyorsabb legalább is amik eddig nekem fenn voltak. CM 7.2, + nightly-k. Az Antutu teszten 2.900 pontot ért el.

A másik, hogy az Alkalmazás fejlesztés menüpontban lévő CPU tuning valamint a No-frills CPU egymással nem vesznek-e össze illetve nem elég-e az egyik ha fent van, ezt még nem tudtam eldönteni.
A szoftverfrissítés nem megy, ha mobilnet vagy wifi nélkül lépek be az alkalmazás elindul, de ha bekapcsolom valamelyik hibával leáll és kidob, gondolom ez nem működik még rajta. A többi menüt is lehetne magyarosítani mivel így a menük kb. 75 % -a tud "csak" magyarul.

Természetesen ezeket építő kritikaként írtam le a tovább fejlesztés végett.

Szóval csak így tovább és várom a folytatást.

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.