Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én is rögtön a VR verzióra gondoltam, de sajnos sok VR játékhoz nagyon kellene valami fizikai kiegészítő, amitől valós lesz az élmény.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Vérre menő CoD-küzdelmek után a legjobb dolog elindítani, és csak élvezni a snowboardozást vagy az ernyőzést."

:DDD

"A játék fő problémája, hogy nagyon önismétlő és könnyen válhat unalmassá."

A zárt alfa tesztek alatt én ugyanezt éreztem, hogy a végső kiadásban ez számomra így kevés lesz. Végül igazam lett sajnos.

Live-Die-Respawn

(#3) velizare válasza oriic (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

szerintem ez megunhatatlan.
[link]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Nem értem az Ubisoft-ot. Egy olyan játékba öltek milliókat ami alapból szezonális. És már az alap témájából tudható, hogy egyszerűen nem lehet a játéknak mélysége. "Egypálcás", "20perces" játéknak néz ki."

Kipróbálás nélkül, előre megmondtam. [link] :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Scholes9 válasza velizare (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Haha nem rossz :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) gabor7th


gabor7th
addikt

Ezer éve volt emlékszem ilyen téli sportos játékom és pont nem rég jutott eszembe... Szerintem ez egy jel.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) GreatL


GreatL
őstag

Megnéztem ennek is és a másik havasnak is a bétáját. Mindkettő gyönyörű és trendi, csak a játékmenet hülyeség és halál unalmas. Valamelyik jobban járt volna ha bevásárolja a következő téli olimpia licencét és csináltak volna belőle egy komolyabb partijátékot online lehetőségekkel az olimpiára időzítve.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) Jeanne d'Arc

Végre valami ami télt hoz a decemberbe ha már nem esik a hó. Jó game lesz ez.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) .LnB válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha csak ez a szempont akkor még mindig inkább a Never Alone. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Néhány gondolat:

1.) Nekem nagyon tetszett ez a játék, nagyon adja a hangulatot.

2.) Borzasztóan kevés a tartalom, nagyon könnyen unható.

Én igazából szomorú vagyok miatta, mert régóta vártam valami téli sportos játékot, ami nem olyan egybites baromság, mint az SSX és lehet száguldani a gyönyörű hegyek között. Ezt maximálisan hozza. Viszont ha már mind a négy sportot kipróbáltad benne legalább egyszer, akkor láttál mindent.

Ezért a játékért elkérni 22 ezer forintot (28 ezer a Gold kiadás) egyszerűen rablás. Szó szerint 30 perc alatt a fenekére lehet verni és onnantól igazából már csak a saját lelkesedésed ami a játék előtt tart. Arra viszont pont jó, hogy két hentelés között lazulj kicsit. Elindítod a Spotify-t a kedvenc lejátszási listáddal és bő 15-20 percig meditálsz.

Aztán kilépsz, mert megunod.

Amit én még szívesen látnék:

- Egyéb téli sportok: Hómobil, snowkite, stb
- Hóhatár alatti sportok (pl: hegyi kerékpár, rafting, stb)
- Local co-op/multiplayer (split screen!)
- Normális kampány mód (pl: Forza Horizon átültetve Winter X Games-szerű fesztiválra)

Ez a játék is akkor lesz majd buli, mikor bekerül Games With Gold-ba és a haverokkal tudod nyomni. Úgy már akár 60 percig is tud érdekes lenni egyhuzamban.

Kár, hogy egy jó témát, jó érzékkel dolgoznak fel, aztán az egész a nulla tartalmon hasal el.

(#11) ripla


ripla
őstag

(#12) Bandi995


Bandi995
aktív tag

februárban vagy márciusban megyek boardozni, de addig ez is megteszi :) jól néz ki!

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Halldór Helgasont, a világ egyik legjobbjának snowboard-os videója. Elég friss egy hetes. Érdekes a zeneválasztás, nézzétek meg.

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) freeknight


freeknight
őstag

Én a béta alatt twitchen nézegettem, mert szeretek snowboardozni, csak sajnos ritkán jutok el. Hihetetlen jó zenék, szép grafika, és pörgős játékmenet... egészen 2-3 óra hosszáig. Utána nem nyújt többet, mint egy akármilyen verseny a gta-ban, csak ott még tonnányi egyéb tartalom is van mellette.

Egyébként nem lenne ez rossz játék így sem, csak nem 60, és nem is 30 euróért, hanem inkább 15-20-ért.

(#15) troller21 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


troller21
csendes tag

Nem mondhatnám hogy be indította a fantáziám ez a játék . Ez tényleg csak egy bizonyos csoportnak szól , nem a nagy közönségnek . :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.