Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deja vu


deja vu
addikt

Szép alapos írás. :R Én sohasem használtam ilyeneket, nem voltam akkora játékos, szóval érdemben nem tudok hozzá szólni. A játékokat gondolom a benzintemető ;] fx-el nyomtad, mert a képen az valami üzleti Toshiba lehet, legalábbis olyan kinézetű. Gondolom thinkpad kategóriájú, látom van rajta ujjlenyomat olvasó, pöcökegér stb..

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#2) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Köszi a cikket. Én elégedett vagyok a steelseries fülesekkel, igaz 5hv2 alatt még nem ilyesmi nálam.

[ Módosította: Kalandor ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3) bunfi válasza deja vu (#1) üzenetére


bunfi
őstag

Köszönöm. Igen, jól látod, hálás kis gép, az 1.6 nagyon hasít rajta. Az újabb 17" HP sajnos házon kívül volt, így vele voltam kénytelen illusztrálni az effejta felhasználást.

#2 Nekem is 5Hv2-m van :)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#4) Akula


Akula
őstag

A lényeg, hogy alma-kompatibilis a csatlakozó.
Létezik olyan fejhallgató amin a füles valami nemes bőr bevonatot kapott? Nem ilyen gagyi töredező, napon elöregedő huzatot, hanem mondjuk puha nubuk, vagy szattyán. Apám régi Onkyo fejhallgatója nálam is idősebb és még mindig jó és szép, csak egy picit nehéz a maiakhoz képest.

"Akula Sub, ready for the deep!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.